|
Білім беру ұйымының атауы |
Қ.Сәтбаев ат.№48 ЖББМ КММ |
||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||
|
Бөлім: |
Қоршаған ортаны қорғау |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдиманапова Салтанат Таирхановна |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 87 сабақ. Көптік жалғаулы зат есімдердің септелуі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.3.1 – мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру. 4.4.2.3 – зат есімді септеу, тәуелденген сөздердің септелуін білу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастырады,көптік жалғаулы зат есімдердің септелуін білетін болады |
||||
|
Құндылықтар |
Ай құндылығы: Жасампаздық және жаңашылдық. Апталық дәйексөз: «Өнерлі бала өрге жүзер» |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Психологиялық ахуалды жақсарту Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 11- жаттығу Б.с. б.с. б.с. Ауылға, атасына, үйіне, Т.с. б.с. ш.с. қырғауылды,қолына, қалтасынан, т.с. т.с қолорамалын,аяғын. Жаңа тақырып 13-жаттығу
Неліктен қарлығаштар төменге түсіп, қайтадан көтерілді.? Балалар неге қарлығаштарға жәрдем берді? А.с. т.с. і.с. Қарлығаштар, көздерін,балалардың Қарлығаштар сөзін ауызша септейді 14-жаттығу Қ А.С. Қарлығаштар. І.С.Қарлығаштардың Б.С.Қарлығаштарға Т.С.Қарлығаштарды Ж.С.Қарлығаштарда Ш.С.Қарлығаштан К.С.Қарлығашпен 15-жаттығу Құстарға қанат не үшін керек? С Ұшу үшін Дене жылуын сақтау үшін Жауынан қорғану үшін Желден қорғану үшін Үй тапсырмасы 16-жаттығу Құстар өте пайдалы. Олар тышқандар мен шегірткелерді, кеміргіш жәндіктерді жояды. Әнші құстар қонақтаған бақтың ішіндегі жемістерге құрт түсіп, шірімейді.
|
Шаттық шеңберін жасайды Үй тапсырмасын оқып береді Мәтінмен жұмыс жасайды Сұрақтар қойып, сөздерді сөз құрамына талдайды Мәтінмен жұмыс жасайды Сөздерді септейді Тест жұмысын орындайды Көшіріп жазады Кері байланыс жасайды |
Мадақтау Дескриптор: Сөздерді сөз құрамына талдайды-1Б Көркем жазу емлесін біледі-1Б
Дескриптор: Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастырады-1Б Сұрақтар қойып, сөздерді сөз құрамына талдайды-1Б Дескриптор: Мәтінді қатесіз жазады-1Б Көптік жалғаулы сөздерді табады-1Б Сөздерді септейді-1Б
Дескриптор: Тест жұмысын орындайды-1Б Дұрыс жауапты белгілеп, себебін айтады-1Б Дескриптор: Септік жалғауларын жалғай алады-1Б Сөйлемдерді таза,анық, қатесіз көшіреді-1Б
«Мен білдім» әдісі |
Септеу үлгілері Суреттер Септеу үлгісі Құстар туралы суреттер Септеу үлгісі Тест парақшала Ры Суреттер Кері байланыс парағы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ.Көптік жалғаулы зат есімдердің септелуі
Ашық сабақ.Көптік жалғаулы зат есімдердің септелуі
|
Білім беру ұйымының атауы |
Қ.Сәтбаев ат.№48 ЖББМ КММ |
||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||
|
Бөлім: |
Қоршаған ортаны қорғау |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдиманапова Салтанат Таирхановна |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 87 сабақ. Көптік жалғаулы зат есімдердің септелуі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.3.1 – мәтін мазмұны бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру. 4.4.2.3 – зат есімді септеу, тәуелденген сөздердің септелуін білу. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін бойынша шешім табуға бағытталған сұрақтар құрастырады,көптік жалғаулы зат есімдердің септелуін білетін болады |
||||
|
Құндылықтар |
Ай құндылығы: Жасампаздық және жаңашылдық. Апталық дәйексөз: «Өнерлі бала өрге жүзер» |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Психологиялық ахуалды жақсарту Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 11- жаттығу Б.с. б.с. б.с. Ауылға, атасына, үйіне, Т.с. б.с. ш.с. қырғауылды,қолына, қалтасынан, т.с. т.с қолорамалын,аяғын. Жаңа тақырып 13-жаттығу
Неліктен қарлығаштар төменге түсіп, қайтадан көтерілді.? Балалар неге қарлығаштарға жәрдем берді? А.с. т.с. і.с. Қарлығаштар, көздерін,балалардың Қарлығаштар сөзін ауызша септейді 14-жаттығу Қ А.С. Қарлығаштар. І.С.Қарлығаштардың Б.С.Қарлығаштарға Т.С.Қарлығаштарды Ж.С.Қарлығаштарда Ш.С.Қарлығаштан К.С.Қарлығашпен 15-жаттығу Құстарға қанат не үшін керек? С Ұшу үшін Дене жылуын сақтау үшін Жауынан қорғану үшін Желден қорғану үшін Үй тапсырмасы 16-жаттығу Құстар өте пайдалы. Олар тышқандар мен шегірткелерді, кеміргіш жәндіктерді жояды. Әнші құстар қонақтаған бақтың ішіндегі жемістерге құрт түсіп, шірімейді.
|
Шаттық шеңберін жасайды Үй тапсырмасын оқып береді Мәтінмен жұмыс жасайды Сұрақтар қойып, сөздерді сөз құрамына талдайды Мәтінмен жұмыс жасайды Сөздерді септейді Тест жұмысын орындайды Көшіріп жазады Кері байланыс жасайды |
Мадақтау Дескриптор: Сөздерді сөз құрамына талдайды-1Б Көркем жазу емлесін біледі-1Б
Дескриптор: Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар құрастырады-1Б Сұрақтар қойып, сөздерді сөз құрамына талдайды-1Б Дескриптор: Мәтінді қатесіз жазады-1Б Көптік жалғаулы сөздерді табады-1Б Сөздерді септейді-1Б
Дескриптор: Тест жұмысын орындайды-1Б Дұрыс жауапты белгілеп, себебін айтады-1Б Дескриптор: Септік жалғауларын жалғай алады-1Б Сөйлемдерді таза,анық, қатесіз көшіреді-1Б
«Мен білдім» әдісі |
Септеу үлгілері Суреттер Септеу үлгісі Құстар туралы суреттер Септеу үлгісі Тест парақшала Ры Суреттер Кері байланыс парағы |
|
шағым қалдыра аласыз

















