|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: Мәдени мұра |
|||||
|
Күні : 26.11.2024 |
Педагогтің аты-жөні: Евжанова А.Б. |
|||||
|
Сынып: 4 Б, В |
Қатысқан оқушылар: 10\10 Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Ата, бата беріңіз! |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.2.5.1* шығарманың кейіпкері туралы пікірлерді (менің түсінігім бойынша, ... оның пікірінше, ... , оның айтуынша, ..., кейбір адамдардың ойынша, …) салыстыра отырып бағалау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу Түгендеу Сабаққа дайындығын қадағалау Өткенді қайталау сұрақ жауап әдісі арқылы
Үй тапсырмасын сұрау Virbo қосымшасы арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ұсынайды
|
Өздерінің көңіл-күйлерін айтып, тілектерін айтады Үйде дайындаған тапсырманы айтып береді Күнделікті толтыру
Тақырыбын сурет видео арқылы анықтайды |
Қолпаштау Қалыптастырушы бағалау: Талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
|
слайдтар
интербелсенді тақта https://virbo.wondershare.com/app/talkingphoto/video |
||
|
Сабақтың ортасы (6-37 минут)
Мәтіналды жұмыс Айтылым |
Жаңа сабақтын тақырыбы мен мақсатын хабарлайды Бүгін сабақта Мәтін алды жұмыс Жаңа сөздер Сурет арқылы сөздермен таныстырады Қыдыр ата-святой в образе человека, приносящий людям встретившийся с ним счастье Бата- благословение Аманат – доверененное на хранение Аңыз- легенда Аңыз Аманат Бата 4-тапсырма Сұрақтарға жауап беріп,оқиғаны болжауды ұсынады
Жауаптары «Менің ойымша, ....» деген пікірден басталуы керек.
Жеке жұмыс Қыстырма сөздерді пайдаланып,сөйлем құру. менің түсінігім бойынша, ... оның пікірінше, ... , оның айтуынша, ..., кейбір адамдардың ойынша |
Сөздермен сөз тіркестер құрастырады Хормен оқиды суретпен жұмыс жасайды Сәйкестіндіреді 1 Аңыз 2 Аманат 3 Бата Сұрақтарға жауап береді. Әр сұраққа толық жауап беру. 2 балдан Барлығы 6 балл Қыстарма сөздерінің «Менің ойымша, ...» пікірін қолдану -1 балл Барлығы 7 балл Ауызша Қыстырма сөздерді қолданып, 3 сөйлем құрастыру |
Тамаша !!!
Жарайсыңдар! Үш шапалақ!
Өзін-өзі бағалау
Тамаша! Жарайсыңдар! |
Интернет тақта
Тақта Аударма сөздік
|
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 6-тапсырма 116 бет |
|
||||
|
Кері
байланыс |
“Екі жұлдыз, бір тілек” стратегиясы * |
|
||||
|
Бағалау |
«Мадақтау сөз» әдісі. 1-10 баллдық жүйе бойынша бағаланады. 1 тапсырма – 7 балл 2 тапсырма-3 балл |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ата, бата беріңіз! 4 сынып
Ата, бата беріңіз! 4 сынып
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: Мәдени мұра |
|||||
|
Күні : 26.11.2024 |
Педагогтің аты-жөні: Евжанова А.Б. |
|||||
|
Сынып: 4 Б, В |
Қатысқан оқушылар: 10\10 Қатыспаған оқушылар : |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: Ата, бата беріңіз! |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
4.2.5.1* шығарманың кейіпкері туралы пікірлерді (менің түсінігім бойынша, ... оның пікірінше, ... , оның айтуынша, ..., кейбір адамдардың ойынша, …) салыстыра отырып бағалау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты : |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу Түгендеу Сабаққа дайындығын қадағалау Өткенді қайталау сұрақ жауап әдісі арқылы
Үй тапсырмасын сұрау Virbo қосымшасы арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ұсынайды
|
Өздерінің көңіл-күйлерін айтып, тілектерін айтады Үйде дайындаған тапсырманы айтып береді Күнделікті толтыру
Тақырыбын сурет видео арқылы анықтайды |
Қолпаштау Қалыптастырушы бағалау: Талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру.
|
слайдтар
интербелсенді тақта https://virbo.wondershare.com/app/talkingphoto/video |
||
|
Сабақтың ортасы (6-37 минут)
Мәтіналды жұмыс Айтылым |
Жаңа сабақтын тақырыбы мен мақсатын хабарлайды Бүгін сабақта Мәтін алды жұмыс Жаңа сөздер Сурет арқылы сөздермен таныстырады Қыдыр ата-святой в образе человека, приносящий людям встретившийся с ним счастье Бата- благословение Аманат – доверененное на хранение Аңыз- легенда Аңыз Аманат Бата 4-тапсырма Сұрақтарға жауап беріп,оқиғаны болжауды ұсынады
Жауаптары «Менің ойымша, ....» деген пікірден басталуы керек.
Жеке жұмыс Қыстырма сөздерді пайдаланып,сөйлем құру. менің түсінігім бойынша, ... оның пікірінше, ... , оның айтуынша, ..., кейбір адамдардың ойынша |
Сөздермен сөз тіркестер құрастырады Хормен оқиды суретпен жұмыс жасайды Сәйкестіндіреді 1 Аңыз 2 Аманат 3 Бата Сұрақтарға жауап береді. Әр сұраққа толық жауап беру. 2 балдан Барлығы 6 балл Қыстарма сөздерінің «Менің ойымша, ...» пікірін қолдану -1 балл Барлығы 7 балл Ауызша Қыстырма сөздерді қолданып, 3 сөйлем құрастыру |
Тамаша !!!
Жарайсыңдар! Үш шапалақ!
Өзін-өзі бағалау
Тамаша! Жарайсыңдар! |
Интернет тақта
Тақта Аударма сөздік
|
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Үй тапсырмасын беру : 6-тапсырма 116 бет |
|
||||
|
Кері
байланыс |
“Екі жұлдыз, бір тілек” стратегиясы * |
|
||||
|
Бағалау |
«Мадақтау сөз» әдісі. 1-10 баллдық жүйе бойынша бағаланады. 1 тапсырма – 7 балл 2 тапсырма-3 балл |
|||||
шағым қалдыра аласыз

















