|
Сабақ тақырыбы |
Автомобильдің негізгі бөлшектері және оның үлгісі |
|||||||||||
|
Күні |
20.10.2020жыл |
|||||||||||
|
Сағат саны |
2 |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың автомодель спортына және автомобиль техникасына деген қызығушылығын арттыру; қарапайым автомобиль және көшірме моделдерін, радиомен басқарылатын, құрастыруға және жасап шығаруға үйрету; жарыстарға және сол жарыста төреші ету жарыстарына қатысу. |
|||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Автакөлік – Автомабиль – Car Дөңгелек – Колесо - Wheel |
|||||||||||
|
Бақылау критерийі |
Білім алушы: Оқушылар автакөлік құрылысы туралы біледі; Автакөлік бөлшектерінің атқаратын қызыметімен танысады; |
|||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Ноутбук, смартфон |
|||||||||||
|
Пән аралық байланыс |
Техналогия, Сызу, Математика пәндері бойынша пәндік теорияны қолдану |
|||||||||||
|
Сабақ түрі |
Практика |
|||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Сабақ барысында модельдерді жасап шығару және оларды жүргізу кезіндегі еңбек қауіпсіздігінің ережелерін сақтауға аса назар аударылады, құрастырылған модельдермен ойын-жарыстар өткізіп жаттғады |
|||||||||||
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер |
Жұптық жұмыс, жеке жұмыс |
|||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||
|
Сабақ кезендері |
Уақыты |
Мұғалім әрекеті |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
5 мин. |
Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу. |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
10 мин. |
О |
||||||||||
|
10 мин. |
Автомобильдің негізгі бөлшектерінің атқаратын қызметтерін оқушыларға таныстыру
|
|||||||||||
|
5 мин. |
Өзі жүретін арбаның қарапайым үлгілерінің негізгі бөлшектерін құрастырумен танысу |
|||||||||||
|
Сабақтың соңы |
5 мин |
Таныстырылым : Әр оқушы өз жұмыстарын таныстырады; Бүгінгі сабаққа байланысты сұрақтарын қояды; Оқушылар бір бірінің жұмыстарын жұлдызшалар арқылы бағалайды. |
||||||||||
|
Рефлексия |
5 мин |
«Ұш арал» әдісі арқылы ұстаздың сабақты бақылауы
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Автомобильдің негізгі бөлшектері және оның үлгісі
Автомобильдің негізгі бөлшектері және оның үлгісі
|
Сабақ тақырыбы |
Автомобильдің негізгі бөлшектері және оның үлгісі |
|||||||||||
|
Күні |
20.10.2020жыл |
|||||||||||
|
Сағат саны |
2 |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылардың автомодель спортына және автомобиль техникасына деген қызығушылығын арттыру; қарапайым автомобиль және көшірме моделдерін, радиомен басқарылатын, құрастыруға және жасап шығаруға үйрету; жарыстарға және сол жарыста төреші ету жарыстарына қатысу. |
|||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Автакөлік – Автомабиль – Car Дөңгелек – Колесо - Wheel |
|||||||||||
|
Бақылау критерийі |
Білім алушы: Оқушылар автакөлік құрылысы туралы біледі; Автакөлік бөлшектерінің атқаратын қызыметімен танысады; |
|||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Ноутбук, смартфон |
|||||||||||
|
Пән аралық байланыс |
Техналогия, Сызу, Математика пәндері бойынша пәндік теорияны қолдану |
|||||||||||
|
Сабақ түрі |
Практика |
|||||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Сабақ барысында модельдерді жасап шығару және оларды жүргізу кезіндегі еңбек қауіпсіздігінің ережелерін сақтауға аса назар аударылады, құрастырылған модельдермен ойын-жарыстар өткізіп жаттғады |
|||||||||||
|
Қолданылатын әдіс-тәсілдер |
Жұптық жұмыс, жеке жұмыс |
|||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||
|
Сабақ кезендері |
Уақыты |
Мұғалім әрекеті |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
5 мин. |
Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу. |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
10 мин. |
О |
||||||||||
|
10 мин. |
Автомобильдің негізгі бөлшектерінің атқаратын қызметтерін оқушыларға таныстыру
|
|||||||||||
|
5 мин. |
Өзі жүретін арбаның қарапайым үлгілерінің негізгі бөлшектерін құрастырумен танысу |
|||||||||||
|
Сабақтың соңы |
5 мин |
Таныстырылым : Әр оқушы өз жұмыстарын таныстырады; Бүгінгі сабаққа байланысты сұрақтарын қояды; Оқушылар бір бірінің жұмыстарын жұлдызшалар арқылы бағалайды. |
||||||||||
|
Рефлексия |
5 мин |
«Ұш арал» әдісі арқылы ұстаздың сабақты бақылауы
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз
қушыларға
өзі жүретін арбаның қарапайым үлгісі бөліміне қысқаша түсінік
беру














