
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
Табиғат құбылыстары |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Ермахан А. О |
|||
|
Мерзімі |
|
|||
|
Сынып: |
Қатысқан оқушылар саны: |
Келмеген оқушылар саны: |
||
|
Сабақ тақырыбы |
Ауа райын болжау |
|||
|
Оқу мақсатына арналған сілтеме (оқу бағдарламасы) |
4.3.2.1 Таныс емес сөздер кездесетін шағын мәтіндегі негізгі ойды түсіну. 4.4.4.1 Каллиграфиялық нормаларға сәйкес әріптердің өзара байланысын сақтап, бір сызықта көркем жазу. |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Көптеген оқушылар: дәлелді пікір айта алады. Топтық жұмысты брлесе орындайды. Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Кейбір оқушылар: Шығармашылыққа бағытталған сұрақтар қоя алады. |
|||
|
Құндылықтар |
Кемелдену |
|||
|
Сабақ барысы
|
||||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылар іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Сабақ басы 10 мин |
Оқушылармен амандасу. топ- Біз қай ауылда тұрамыз? Ауылда не бар? Кеше ауа райы қандай болды? « Еркін талқылау»
әдісі Ауа райы
Дескриптор: 1. Ауа райық бақылау жайында білетіндерін,білгендерін жинақтайды. 2. Тақырыпқа байланысты ойларын қорытындылайды. 3. Өз өйларын білдіреді.
Жаңа ссздер: |
Оқушылар амандасады, тілек айтады
Балалардың жауаптары. |
Слайд, тақта, оқулық |
|
|
Сабақ ортасы 25 мин |
Мәтін бойынша жұмыс
2-тапсырма. Мәтінді тыңда, сұрақ қой
Ауа райы құбылыстары
5-тапсырма. Мәтін оқы, Мәтін бойынша сұрақ дайында.
6- тапсырма, Жұптыұ жұмыс. Сұрақтарға жауап бер.
7- тапсырма,һ. Мәтін құра |
Мәтінді оқиды, тақырып қояды Сызба арқылы жазып шығады Сұрақ жазады Сөздерді пайдаланып, мәтін құрайды |
Доп |
|
|
Сабақ соңы 5 мин |
Қорытындылау: « SMS» әдісі Туыс –туғандарына,достарына арнап алдағы аптаның күн райын болжамына байланысты хабарлама жаз. Дескриптор: Мәтін бойынша түсінгендерін көрсете алады Адам бойындағы жақсы жаман қасиеттерді аңықтайды. Өз ойын дәлелдемелермен жеткізе алады
|
Сабақ бойынша кері байланыс береді. Ойларын ашық жеткізеді |
Слайд |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ауа райын болжау
Ауа райын болжау

|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
Табиғат құбылыстары |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Ермахан А. О |
|||
|
Мерзімі |
|
|||
|
Сынып: |
Қатысқан оқушылар саны: |
Келмеген оқушылар саны: |
||
|
Сабақ тақырыбы |
Ауа райын болжау |
|||
|
Оқу мақсатына арналған сілтеме (оқу бағдарламасы) |
4.3.2.1 Таныс емес сөздер кездесетін шағын мәтіндегі негізгі ойды түсіну. 4.4.4.1 Каллиграфиялық нормаларға сәйкес әріптердің өзара байланысын сақтап, бір сызықта көркем жазу. |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Көптеген оқушылар: дәлелді пікір айта алады. Топтық жұмысты брлесе орындайды. Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Кейбір оқушылар: Шығармашылыққа бағытталған сұрақтар қоя алады. |
|||
|
Құндылықтар |
Кемелдену |
|||
|
Сабақ барысы
|
||||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылар іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Сабақ басы 10 мин |
Оқушылармен амандасу. топ- Біз қай ауылда тұрамыз? Ауылда не бар? Кеше ауа райы қандай болды? « Еркін талқылау»
әдісі Ауа райы
Дескриптор: 1. Ауа райық бақылау жайында білетіндерін,білгендерін жинақтайды. 2. Тақырыпқа байланысты ойларын қорытындылайды. 3. Өз өйларын білдіреді.
Жаңа ссздер: |
Оқушылар амандасады, тілек айтады
Балалардың жауаптары. |
Слайд, тақта, оқулық |
|
|
Сабақ ортасы 25 мин |
Мәтін бойынша жұмыс
2-тапсырма. Мәтінді тыңда, сұрақ қой
Ауа райы құбылыстары
5-тапсырма. Мәтін оқы, Мәтін бойынша сұрақ дайында.
6- тапсырма, Жұптыұ жұмыс. Сұрақтарға жауап бер.
7- тапсырма,һ. Мәтін құра |
Мәтінді оқиды, тақырып қояды Сызба арқылы жазып шығады Сұрақ жазады Сөздерді пайдаланып, мәтін құрайды |
Доп |
|
|
Сабақ соңы 5 мин |
Қорытындылау: « SMS» әдісі Туыс –туғандарына,достарына арнап алдағы аптаның күн райын болжамына байланысты хабарлама жаз. Дескриптор: Мәтін бойынша түсінгендерін көрсете алады Адам бойындағы жақсы жаман қасиеттерді аңықтайды. Өз ойын дәлелдемелермен жеткізе алады
|
Сабақ бойынша кері байланыс береді. Ойларын ашық жеткізеді |
Слайд |
|
шағым қалдыра аласыз













