Коучинг жоспары
|
Тақырыбы |
Сабақ барысында «Audacity» бағдарламасын қалай қолдануға болады? |
||
|
Мақсаты |
«Audacity» бағдарламасынын сабақ кезеңінде тиімді қолдана отырып,бағдарламаны тәжірибеде қолдану,талдау,сынау. |
||
|
Табыс критерийі |
1. «Audacity» бағдарламасымен жұмыс істеу тиімділігін талдау 2. «Audacity» бағдарламасын тәжірибеде қолдану 3. |
||
|
Оқу нәтижелері |
1. «Audacity» бағдарламасының тиімділігіне жұмыс істеу барасында көз жеткізеді. 2. «Audacity» бағдарламысында жұмыс атқара алады. |
||
|
Түйінді идея |
Мұғалімдердің «Audacity» бағдарламасында жұмыс істеу арқылы АКТ құзырлығы артады. |
||
|
Мерзімі 1-кезең 2-кезең 3-кезең 4-кезең |
Барысы Ұйымдастыру Мұғалімдерге қима қағаздар беріледі.
АКТ құрылғыларының қандай түрлерін білесіздер?
4.Аудасити бағдарламасын қолдану тәсілін меңгергіңіз келеді ме?
|
Қатысушылардың іс-әрекеті Олар қима қағаздарды біріктіре отырып,АКТ құрылғысының толық бейнесін жасауы тиіс. Қатысушылар өз пікірлерін ортаға салады. Әрбір қатысушы өзінің қаншалықты деңгейде АКТ құралдарын қолдануды білетіндігі туралы пікірлеседі. Осы бағдарлама жайында не білетіндерін айтып өтеді.
Бағдарламаны меңгеру жолдары туралы ойларын айтады. Тәжірибеде өздері қолданып көреді. АКТ-ның жақсы,жаман тұстарын атап шығады,постер қорғайды. Осы мәселені шешуде ортақ тұжырымға келеді. |
Дереккөздер Қима қағаздар Постер қорғауға арналған плакаттар,стикерлер,маркерлер |
|
Коучингтің рефлексиясы |
«Кері байланыс пирамидасы» арқылы кері байланыс алу |
Парақшаларды толтырады. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Аудасити" бағдарламасы жайлы коучинг
"Аудасити" бағдарламасы жайлы коучинг
Коучинг жоспары
|
Тақырыбы |
Сабақ барысында «Audacity» бағдарламасын қалай қолдануға болады? |
||
|
Мақсаты |
«Audacity» бағдарламасынын сабақ кезеңінде тиімді қолдана отырып,бағдарламаны тәжірибеде қолдану,талдау,сынау. |
||
|
Табыс критерийі |
1. «Audacity» бағдарламасымен жұмыс істеу тиімділігін талдау 2. «Audacity» бағдарламасын тәжірибеде қолдану 3. |
||
|
Оқу нәтижелері |
1. «Audacity» бағдарламасының тиімділігіне жұмыс істеу барасында көз жеткізеді. 2. «Audacity» бағдарламысында жұмыс атқара алады. |
||
|
Түйінді идея |
Мұғалімдердің «Audacity» бағдарламасында жұмыс істеу арқылы АКТ құзырлығы артады. |
||
|
Мерзімі 1-кезең 2-кезең 3-кезең 4-кезең |
Барысы Ұйымдастыру Мұғалімдерге қима қағаздар беріледі.
АКТ құрылғыларының қандай түрлерін білесіздер?
4.Аудасити бағдарламасын қолдану тәсілін меңгергіңіз келеді ме?
|
Қатысушылардың іс-әрекеті Олар қима қағаздарды біріктіре отырып,АКТ құрылғысының толық бейнесін жасауы тиіс. Қатысушылар өз пікірлерін ортаға салады. Әрбір қатысушы өзінің қаншалықты деңгейде АКТ құралдарын қолдануды білетіндігі туралы пікірлеседі. Осы бағдарлама жайында не білетіндерін айтып өтеді.
Бағдарламаны меңгеру жолдары туралы ойларын айтады. Тәжірибеде өздері қолданып көреді. АКТ-ның жақсы,жаман тұстарын атап шығады,постер қорғайды. Осы мәселені шешуде ортақ тұжырымға келеді. |
Дереккөздер Қима қағаздар Постер қорғауға арналған плакаттар,стикерлер,маркерлер |
|
Коучингтің рефлексиясы |
«Кері байланыс пирамидасы» арқылы кері байланыс алу |
Парақшаларды толтырады. |
|
шағым қалдыра аласыз













