|
Мұғалімнің аты- жөні: |
|
Ресурстар
|
||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
https://www.youtube.com/watch?v=a3E7HUByMZU
https://www.youtube.com/watch?v=Nqltrh11o7E
https://www.youtube.com/watch?v=CYIK3Rvwg1o
|
|
|
Тәрбие тақырыбы: |
«Балалар жазушысы Бердібек Соқпақбаевтың туғанына 100 жыл» |
|||
|
Құндылық |
Әділдік және жауапкершілік айы |
|||
|
Құзыреттілігі |
Қоғамға қызмет |
|||
|
Мақсаттары: |
- Өзіне-өзі қызмет көрсетуге дағдылану; - Оқушыларға жазушы өмірі мен шығармашылығымен таныстыра отырып, әлемге танылған әйгілі шығармасы туралу білімдерін толықтыру; |
|||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
||
|
Жүру барысын алдын ала үйлестіру Алғашқы сөз (кезең) Ортаңғы кезең Тапсырм лар легі
Соңы(бекіту) |
Сәлемдесу. Мұғалім сөзі: - Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар мен ұстаздар! Бүгінгі тәрбие сабағымызды бастайық. Психологиялық ахуал орнату. «Бейнелер» әдісі Оқушыларға бейнелер көрсетілген қима қағаздарды тарқатып шығады,бір біріне жағымды әсер сыйлауы керектігін түсіндіреді ӨҚН «Төтенше қызмет нөмірлері» Шұғыл қызмет телефондарының нөмірлері
Тақырып ашу “Галлереяны шарлау” әдісі бойынша сыныптағы ілініп тұрған суреттер мен “Б.Соқпақбаев” кинолента және буклет көрсетіліп тақырыпты табу - Жан-жақта қай жазушы туралы мәліметтер және шығармалары көрсетіліп тұр? - Мына жерде қай кинофильмнің кейіпкерлері ілініп тұр? Оларды кім екенін айта аласың ба? - Бүгінгі сабақ кім жайлы болайын деп жатыр? - Және не себепті екенін біз бүгінгі сабақта қарастыратын боламыз. Ұлт руханиятының ірі тұлғасы, жазушы Бердібек Соқпақбаев жайлы бейнеролик
Б.Соқпақбаев өз дауысымен
“Стоп кадр” “Менің атым – Қожа” кинофильмнен үзінділер 1.https://www.youtube.com/watch?v=02WniWX5t_w Қожа өзін қалай таныстырды? 00.08 2. https://www.youtube.com/watch?v=n5Cwd1tjF4Q Жантастың кейінгі әрекеті? 00.14 3. https://www.youtube.com/watch?v=SkZd4fEIFgg Тәртіпті бала болу үшін не істеу керек? 00.11 4. https://www.youtube.com/watch?v=oILqNt48tl4 Сіз менің әкемді білесіз бе? 00.11 5. https://www.youtube.com/watch?v=t_dFzUhxJWM Үй иесіне Сұлтан не береді? 01.17 6. https://www.youtube.com/watch?v=k3b5naXhCZo Енді не істейсің?- деп сұрағанда Сұлтан не айтады? 00.05 Сергіту сәті. Импровизация “Қазіргі заманның Қожа, қандай?” Қожаның “Колесо фортуны” ойыны -Сонымен қазіргі заманның Қожасы қандай болады? -Қандай қасиеттерін біз бойымызға сіндіре аламыз? Қорытынды. Ән “Туған ел” караоке |
Берілген қима - қағаздардағы сөздерді оқи отырып,іс әрекетті қайталайды,сабақ- қа деген белсенділігі артады Тақтаға шыққан сурет бойынша әңгіме жүргізу |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Балалар_жазушысы_Бердібек_Соқпақбаевтың_туғанына_100_жыл»_3_сынып
«Балалар_жазушысы_Бердібек_Соқпақбаевтың_туғанына_100_жыл»_3_сынып
|
Мұғалімнің аты- жөні: |
|
Ресурстар
|
||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
https://www.youtube.com/watch?v=a3E7HUByMZU
https://www.youtube.com/watch?v=Nqltrh11o7E
https://www.youtube.com/watch?v=CYIK3Rvwg1o
|
|
|
Тәрбие тақырыбы: |
«Балалар жазушысы Бердібек Соқпақбаевтың туғанына 100 жыл» |
|||
|
Құндылық |
Әділдік және жауапкершілік айы |
|||
|
Құзыреттілігі |
Қоғамға қызмет |
|||
|
Мақсаттары: |
- Өзіне-өзі қызмет көрсетуге дағдылану; - Оқушыларға жазушы өмірі мен шығармашылығымен таныстыра отырып, әлемге танылған әйгілі шығармасы туралу білімдерін толықтыру; |
|||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
||
|
Жүру барысын алдын ала үйлестіру Алғашқы сөз (кезең) Ортаңғы кезең Тапсырм лар легі
Соңы(бекіту) |
Сәлемдесу. Мұғалім сөзі: - Сәлеметсіздер ме құрметті оқушылар мен ұстаздар! Бүгінгі тәрбие сабағымызды бастайық. Психологиялық ахуал орнату. «Бейнелер» әдісі Оқушыларға бейнелер көрсетілген қима қағаздарды тарқатып шығады,бір біріне жағымды әсер сыйлауы керектігін түсіндіреді ӨҚН «Төтенше қызмет нөмірлері» Шұғыл қызмет телефондарының нөмірлері
Тақырып ашу “Галлереяны шарлау” әдісі бойынша сыныптағы ілініп тұрған суреттер мен “Б.Соқпақбаев” кинолента және буклет көрсетіліп тақырыпты табу - Жан-жақта қай жазушы туралы мәліметтер және шығармалары көрсетіліп тұр? - Мына жерде қай кинофильмнің кейіпкерлері ілініп тұр? Оларды кім екенін айта аласың ба? - Бүгінгі сабақ кім жайлы болайын деп жатыр? - Және не себепті екенін біз бүгінгі сабақта қарастыратын боламыз. Ұлт руханиятының ірі тұлғасы, жазушы Бердібек Соқпақбаев жайлы бейнеролик
Б.Соқпақбаев өз дауысымен
“Стоп кадр” “Менің атым – Қожа” кинофильмнен үзінділер 1.https://www.youtube.com/watch?v=02WniWX5t_w Қожа өзін қалай таныстырды? 00.08 2. https://www.youtube.com/watch?v=n5Cwd1tjF4Q Жантастың кейінгі әрекеті? 00.14 3. https://www.youtube.com/watch?v=SkZd4fEIFgg Тәртіпті бала болу үшін не істеу керек? 00.11 4. https://www.youtube.com/watch?v=oILqNt48tl4 Сіз менің әкемді білесіз бе? 00.11 5. https://www.youtube.com/watch?v=t_dFzUhxJWM Үй иесіне Сұлтан не береді? 01.17 6. https://www.youtube.com/watch?v=k3b5naXhCZo Енді не істейсің?- деп сұрағанда Сұлтан не айтады? 00.05 Сергіту сәті. Импровизация “Қазіргі заманның Қожа, қандай?” Қожаның “Колесо фортуны” ойыны -Сонымен қазіргі заманның Қожасы қандай болады? -Қандай қасиеттерін біз бойымызға сіндіре аламыз? Қорытынды. Ән “Туған ел” караоке |
Берілген қима - қағаздардағы сөздерді оқи отырып,іс әрекетті қайталайды,сабақ- қа деген белсенділігі артады Тақтаға шыққан сурет бойынша әңгіме жүргізу |
||
шағым қалдыра аласыз





















