|
Педагогтің аты-жөні |
Абдильдаева Зауре Бекбергеновна |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дауысты О о дыбысы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Дүниежүзіндегі тарихи оқиғалар мен көріністерді адамзаттың әлемдік-тарихи дамуымен байланыстыра отырып қазіргі заман тарихы оқиғаларының барысы мен салдарын тарихи сипаттау мен талдау тәсілдерін меңгеруге жағдай жасау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Берілген тақырыпты ашып, әңгімелеп айтады, негізгі ойды ашады. Көптеген оқушылар: шығармашылыққа негізделген тапсырмаларды орындайды. Кейбір оқушылар: берілген тақырып бойынша ой қорыту жасай алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурста р |
|
Сабақтың басы |
Oқушылapмен сәлемдесу, оқушыларды түгeлдeу, oқушылapдың нaзapын caбaққa aудap у. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру, жаңа тақырыпқа шолу |
Мұғаліммен амандасады. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады, сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Қағаз бланктер |
|
|
Психологиялық ахуал орнату |
«Менің көңіл - күйім» жаттығуы Мақсаты: көңіл - күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу. Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл - күйлеріңді суреттеп салыңдар. |
|
|
|
Сабақтың |
Жаңа тақырыпты |
Мұғалім ұсынған |
|
|
|
ортасы |
түсінуге бағытталған |
тапсырмаларды |
||
|
|
бағытталған |
орындайды |
||
|
|
оқыту ортасын құрады |
|
||
|
1 – жаттығу. |
О о әрпін және сөздерді көркем жаз. |
|
|
|

2 жаттығу. Өлеңді жатқа жаз.
Отан
Отан деген – атамекен, Отан деген – туған жер. Отан – ана,
Отан үлкен. Қазақстан – туған ел!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
3 – жаттығу Сөзжұмбақтың шешуін тауып , аттарын жаз
-
о
р
м
а
н
-
Тіп – тіке құлағы 4. Ағаштың аты Елеңдеп тұрады. 5. Қай жәндікке қарап
-
Бал беретін жәндік тікұшақ жасауды үйрендік?
|
3. Ара бағушы адам 4 жаттығу. Мына сөз тіркестерін қолдана отырып, «Туған жер» тақырыбына әңгіме жаз. а кетсем күні де гүлдері ыстық биік қиқулап таула ұшқан р |
||||
|
Сабақтың аяғы |
Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастыру Кері байланыс орнату |
Өзін-өзі бағалау «А,В,С» әдісі А - сұрақ қояды. В - жауап береді. С – айтқан жауаптарды бақылайды, толық болмаса толықтырады. Оқушылар топта үшеуден отырады. А — сұрақ қоюшы, В – жауап беруші, С — бақылаушы рөлін атқарады. Бақылаушы қажетті жерлерін түртіп алып, әңгіме соңында қорытынды береді. |
|
бағалау парақтар ы |
|
|
|
Оқушылар осы сұрақтарға жазбаша стикерге жауап береді. Ұсыныс, тілектерін айтады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бастауыш мектептегі каллиграфия әдістері
Бастауыш мектептегі каллиграфия әдістері
|
Педагогтің аты-жөні |
Абдильдаева Зауре Бекбергеновна |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дауысты О о дыбысы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
Дүниежүзіндегі тарихи оқиғалар мен көріністерді адамзаттың әлемдік-тарихи дамуымен байланыстыра отырып қазіргі заман тарихы оқиғаларының барысы мен салдарын тарихи сипаттау мен талдау тәсілдерін меңгеруге жағдай жасау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Берілген тақырыпты ашып, әңгімелеп айтады, негізгі ойды ашады. Көптеген оқушылар: шығармашылыққа негізделген тапсырмаларды орындайды. Кейбір оқушылар: берілген тақырып бойынша ой қорыту жасай алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурста р |
|
Сабақтың басы |
Oқушылapмен сәлемдесу, оқушыларды түгeлдeу, oқушылapдың нaзapын caбaққa aудap у. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру, жаңа тақырыпқа шолу |
Мұғаліммен амандасады. Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады, сабақтың мақсаттарымен танысады. |
|
Қағаз бланктер |
|
|
Психологиялық ахуал орнату |
«Менің көңіл - күйім» жаттығуы Мақсаты: көңіл - күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу. Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл - күйлеріңді суреттеп салыңдар. |
|
|
|
Сабақтың |
Жаңа тақырыпты |
Мұғалім ұсынған |
|
|
|
ортасы |
түсінуге бағытталған |
тапсырмаларды |
||
|
|
бағытталған |
орындайды |
||
|
|
оқыту ортасын құрады |
|
||
|
1 – жаттығу. |
О о әрпін және сөздерді көркем жаз. |
|
|
|

2 жаттығу. Өлеңді жатқа жаз.
Отан
Отан деген – атамекен, Отан деген – туған жер. Отан – ана,
Отан үлкен. Қазақстан – туған ел!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
3 – жаттығу Сөзжұмбақтың шешуін тауып , аттарын жаз
-
о
р
м
а
н
-
Тіп – тіке құлағы 4. Ағаштың аты Елеңдеп тұрады. 5. Қай жәндікке қарап
-
Бал беретін жәндік тікұшақ жасауды үйрендік?
|
3. Ара бағушы адам 4 жаттығу. Мына сөз тіркестерін қолдана отырып, «Туған жер» тақырыбына әңгіме жаз. а кетсем күні де гүлдері ыстық биік қиқулап таула ұшқан р |
||||
|
Сабақтың аяғы |
Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастыру Кері байланыс орнату |
Өзін-өзі бағалау «А,В,С» әдісі А - сұрақ қояды. В - жауап береді. С – айтқан жауаптарды бақылайды, толық болмаса толықтырады. Оқушылар топта үшеуден отырады. А — сұрақ қоюшы, В – жауап беруші, С — бақылаушы рөлін атқарады. Бақылаушы қажетті жерлерін түртіп алып, әңгіме соңында қорытынды береді. |
|
бағалау парақтар ы |
|
|
|
Оқушылар осы сұрақтарға жазбаша стикерге жауап береді. Ұсыныс, тілектерін айтады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз
лыс












