|
Білім беру ұйымының атауы |
Талдықорған қаласы Қ.Қасымов атындағы №28 IT мектеп - лицейі |
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Джакыпбекова Калила Адильходжаевна |
|||||
|
Күні: |
15.11.24ж |
|||||
|
Сынып: 2А |
Қатысқандар саны: 29 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 11сабақ. Мектеп ережелері. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.3.мектептің ұжымдық, топтық және тұлға аралық мінез құлық ережелерін түсіндіру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мектепте кімдер жұмыс істейтінін және олардың еңбектерінің маңызын біледі Мектеп ережелерін өздерін құрастырады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол, жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 2 минут Өткенді бекіту 5 минут Жаңа сабақ. Кіріспе 3минут Сабақ тың ортасы 20минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8 минут Кері байланыс 5 минут |
Жағымды психологиялық ахуал орнату «Үш қадам» әдісі 1.Көңіл – күйіміз қандай? (қол бұлғау) 2.Сабаққа дайындықтарың қалай? (шапалақтау) 3.Сабаққа ынталарың қандай? (басбармақ көрсету) Өткен сабақты бекіту Бүгінгі сабақта «Құрылысшы» әдісі бойынша мектептің кірпішін қалаймыз. Яғни Сабақтың барысында мектептің іргетасын, қабырғасы, соңында сабақты қорытқанда шатырын жабамыз. Әр сұраққа жауап берген кезде мектептің 1ші іргетасы қаланады Сұрақ-жауап Мектебіміз қалай аталады? Қай жылы ашылды? Мектептегі негізгі тұлға кім? Оқушыларға не береді? Мектепте қандай мамандық иелері жұмыс істейді? Өзімізге сабақ беретін пән мұғалімдерін кім атайды? Тақырыпты ашу. Сара мен Арнұрдың дайындап келген диалогын тыңдайық және мән берейік не туралы айтылып жатқанына Сара:
Арнұр:
Не жөнінде айтты деп, ойлайсыңдар? Жаңа тақырып Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы: Мектеп ережелері Мақсаты: Мектеп ережелерін еске түсіру Сыныптастарыңның тәртібін өзіңмен салыстыруды үйрену «Миға шабуыл». Суреттерге қараңдар. Оқушылар қандай негізгі ережелерді сақтауы керек?
Жағдаяттардың шешімін табу. Оқылым
Мектептің қабырғасын қалады Аптаның дәйек сөзін қайталап, мағынасын түсіндіру Сергіту сәті «Мен де» ойыны
Топпен жұмыс.
1 топ: Сыныпта 2 топ: Үзілісте 3 топ: Асханада 4 топ: Кітапханада 5 топ: Спортзалда Мектептің шатырын тұрғыздық ЕБҚ Тапсырмасы: Мектепте жұмыс жасайтын мамандық иелерін белгілеу Өзіңді тексер! Тест, сәйкестендіру тапсырмасы – 10балл Ереже сақталмаса не болуы мүмкін? Дәйексөзге тоқталу Үй тапсырмасы: 36-38бет Түсініп оқу. Қоғамдық орындарда өзіңді қалай ұстайсың? Ереже құрастыру Дәптермен жұмыс Кері байланыс сабаққа Рефлексия |
Сабаққа дайындық жасайды Берілген сұрақтарға жауап береді Дайындап келген диалогтарын айтады Оқушылар өз ойларын айтады Көрсетілген суреттермен жұмыс жасайды Оқушылар берілген жағдаяттарды оқиды Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Әр сұраққа жауап беріп, мектептің 1ші іргетасын қалайды Дескриптор:Дайындап келген диалогты айтады. Тамаша! Дескриптор: Партада дұрыс отыру ережелерін біледі және дұрыс отырмаған оқушының денсаулығына зиян келетінін анықтап айтады; Дескриптор: Жағдаяттар бойынша өз ойларын айтып, ережелер құрастырады Әр топ пазл құрастырады, сыныпта,үзілісте, асханада, кітапханада,спортзалда қандай ережелер сақталуы керек, құрастырады |
Слайд №1 Слайд №2
Слайд №3 Слайд №4, №5,№6 Слайд №7,№8,№9 Слайд №10 Слайд №11 Слайд №12, №13 Слайд №14 |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бастауыш сынып Ашық сабақ 2сынып
Бастауыш сынып Ашық сабақ 2сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Талдықорған қаласы Қ.Қасымов атындағы №28 IT мектеп - лицейі |
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Джакыпбекова Калила Адильходжаевна |
|||||
|
Күні: |
15.11.24ж |
|||||
|
Сынып: 2А |
Қатысқандар саны: 29 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 11сабақ. Мектеп ережелері. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.3.мектептің ұжымдық, топтық және тұлға аралық мінез құлық ережелерін түсіндіру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мектепте кімдер жұмыс істейтінін және олардың еңбектерінің маңызын біледі Мектеп ережелерін өздерін құрастырады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол, жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 2 минут Өткенді бекіту 5 минут Жаңа сабақ. Кіріспе 3минут Сабақ тың ортасы 20минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8 минут Кері байланыс 5 минут |
Жағымды психологиялық ахуал орнату «Үш қадам» әдісі 1.Көңіл – күйіміз қандай? (қол бұлғау) 2.Сабаққа дайындықтарың қалай? (шапалақтау) 3.Сабаққа ынталарың қандай? (басбармақ көрсету) Өткен сабақты бекіту Бүгінгі сабақта «Құрылысшы» әдісі бойынша мектептің кірпішін қалаймыз. Яғни Сабақтың барысында мектептің іргетасын, қабырғасы, соңында сабақты қорытқанда шатырын жабамыз. Әр сұраққа жауап берген кезде мектептің 1ші іргетасы қаланады Сұрақ-жауап Мектебіміз қалай аталады? Қай жылы ашылды? Мектептегі негізгі тұлға кім? Оқушыларға не береді? Мектепте қандай мамандық иелері жұмыс істейді? Өзімізге сабақ беретін пән мұғалімдерін кім атайды? Тақырыпты ашу. Сара мен Арнұрдың дайындап келген диалогын тыңдайық және мән берейік не туралы айтылып жатқанына Сара:
Арнұр:
Не жөнінде айтты деп, ойлайсыңдар? Жаңа тақырып Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы: Мектеп ережелері Мақсаты: Мектеп ережелерін еске түсіру Сыныптастарыңның тәртібін өзіңмен салыстыруды үйрену «Миға шабуыл». Суреттерге қараңдар. Оқушылар қандай негізгі ережелерді сақтауы керек?
Жағдаяттардың шешімін табу. Оқылым
Мектептің қабырғасын қалады Аптаның дәйек сөзін қайталап, мағынасын түсіндіру Сергіту сәті «Мен де» ойыны
Топпен жұмыс.
1 топ: Сыныпта 2 топ: Үзілісте 3 топ: Асханада 4 топ: Кітапханада 5 топ: Спортзалда Мектептің шатырын тұрғыздық ЕБҚ Тапсырмасы: Мектепте жұмыс жасайтын мамандық иелерін белгілеу Өзіңді тексер! Тест, сәйкестендіру тапсырмасы – 10балл Ереже сақталмаса не болуы мүмкін? Дәйексөзге тоқталу Үй тапсырмасы: 36-38бет Түсініп оқу. Қоғамдық орындарда өзіңді қалай ұстайсың? Ереже құрастыру Дәптермен жұмыс Кері байланыс сабаққа Рефлексия |
Сабаққа дайындық жасайды Берілген сұрақтарға жауап береді Дайындап келген диалогтарын айтады Оқушылар өз ойларын айтады Көрсетілген суреттермен жұмыс жасайды Оқушылар берілген жағдаяттарды оқиды Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Әр сұраққа жауап беріп, мектептің 1ші іргетасын қалайды Дескриптор:Дайындап келген диалогты айтады. Тамаша! Дескриптор: Партада дұрыс отыру ережелерін біледі және дұрыс отырмаған оқушының денсаулығына зиян келетінін анықтап айтады; Дескриптор: Жағдаяттар бойынша өз ойларын айтып, ережелер құрастырады Әр топ пазл құрастырады, сыныпта,үзілісте, асханада, кітапханада,спортзалда қандай ережелер сақталуы керек, құрастырады |
Слайд №1 Слайд №2
Слайд №3 Слайд №4, №5,№6 Слайд №7,№8,№9 Слайд №10 Слайд №11 Слайд №12, №13 Слайд №14 |
||
шағым қалдыра аласыз
















