|
|
||||||
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Бөлім |
«Көркем әдебиет және эпикалық сарын» |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||||
|
Күні |
|
|||||
|
Сынып 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
«Ұшқан ұя» повесі Тамыры терең тәрбие. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
Б/С 8.3.2.1.Заманауилығы мен жаңашылдығы. Шығармадағы материалдық және рухани құндылықтарды заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беру. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Б/С 8.3.2.1.Заманауилығы мен жаңашылдығы. Шығармадағы материалдық және рухани құндылықтарды заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беру. |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі /уақыт/ |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы /5 минут/ |
Сыныпты сабаққа ұйымдастыру, әзірлеу. Оқушы жауаптарымен байланыстыра отырып, сабақ тақырыбы, оқу мақсаты және бағалау критерийлері хабарланады. |
Сабақ құралдарын даярлайды. Сабақ тақырыбын жазады. Сұраққа жауап береді. Сабақ мақсатымен танысып, бағалау критерийлерін құрастырып, тақтаға жазып қояды |
|
Слайд, |
||
|
Сабақтың ортасы /30 минут/ |
«Ғliffiti» платформасы мен жеке жұмыс Ширату жаттығуы 1.Шығарманың «Ұшқан ұя» деп аталу себебі неде деп ойлайсыңдар? 2.Осы шығармаға басқаша қалай атау берер едіңіз? 3.«Тәрбие тал бесіктен» деген сөзді қалай түсінесіздер? Үй тапсырмасын тексеру Үй тапсырмасы «Word woll» платформасында жүктелген. Сілтемемен немесе KR-кодпен кіруге болады. https://wordwall.net/ru/resource/28961391 1-тапсырма Топтық жұмыс «Автобустық аялдама» әдісімен Әр топқа мәтін үзінділері таратылады. 1-мәтін 2-мәтін 3-мәтін -оқушылардың жұмыстану барысын қадағалайды; -қолдау білдіреді; - уақыт қояды; - уақытқа байланысты жұмыс жүйесін тексереді; -кері байланыс береді. |
Сұрақтарға «Барабан» әдісі бойынша есімі таңдалғандар жауап береді. Ықтимал жауаптар:
Үй тапсырмасын тексеру «Word woll» платформасындағы сөздерді ашып, жауап береді. Ссылкасы: https: //wordwall.net/ru/resource/28961391
|
ҚБ «өзара бағалау» Дескрипторы: 1.3-5 материал-дық және рухани құндылықты табады; 2.Оларды қазіргі замандағы құндылық-тармен салыстырып айтады. 3. Жаңашылдығына баға береді. ҚБ: «Екі жұлдыз, бір ұсыныс», «Мадақтау» |
Сұрақтар «Word woll» платформасы Ссылкасы: https: //wordwall.net/ru/resource/28961391 Мәтін парақтары |
||
|
Сабақтың соңы /5 минут/ Рефлексия және кері байланыс |
Оқу мақсаты мен бағалау критерийлерін еске түсіріп қайталайды |
Не үйренді, нені толықтыру керек сол жөнінде кері байланыс береді. |
«Білдім, Білгім келеді, Үйрендім» әдісі |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бауыржан Момышұлы "Ұшқан ұя"
Бауыржан Момышұлы "Ұшқан ұя"
|
|
||||||
|
Қысқа мерзімді жоспар |
||||||
|
Бөлім |
«Көркем әдебиет және эпикалық сарын» |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||||
|
Күні |
|
|||||
|
Сынып 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақ тақырыбы |
«Ұшқан ұя» повесі Тамыры терең тәрбие. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
Б/С 8.3.2.1.Заманауилығы мен жаңашылдығы. Шығармадағы материалдық және рухани құндылықтарды заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беру. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Б/С 8.3.2.1.Заманауилығы мен жаңашылдығы. Шығармадағы материалдық және рухани құндылықтарды заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беру. |
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңі /уақыт/ |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы /5 минут/ |
Сыныпты сабаққа ұйымдастыру, әзірлеу. Оқушы жауаптарымен байланыстыра отырып, сабақ тақырыбы, оқу мақсаты және бағалау критерийлері хабарланады. |
Сабақ құралдарын даярлайды. Сабақ тақырыбын жазады. Сұраққа жауап береді. Сабақ мақсатымен танысып, бағалау критерийлерін құрастырып, тақтаға жазып қояды |
|
Слайд, |
||
|
Сабақтың ортасы /30 минут/ |
«Ғliffiti» платформасы мен жеке жұмыс Ширату жаттығуы 1.Шығарманың «Ұшқан ұя» деп аталу себебі неде деп ойлайсыңдар? 2.Осы шығармаға басқаша қалай атау берер едіңіз? 3.«Тәрбие тал бесіктен» деген сөзді қалай түсінесіздер? Үй тапсырмасын тексеру Үй тапсырмасы «Word woll» платформасында жүктелген. Сілтемемен немесе KR-кодпен кіруге болады. https://wordwall.net/ru/resource/28961391 1-тапсырма Топтық жұмыс «Автобустық аялдама» әдісімен Әр топқа мәтін үзінділері таратылады. 1-мәтін 2-мәтін 3-мәтін -оқушылардың жұмыстану барысын қадағалайды; -қолдау білдіреді; - уақыт қояды; - уақытқа байланысты жұмыс жүйесін тексереді; -кері байланыс береді. |
Сұрақтарға «Барабан» әдісі бойынша есімі таңдалғандар жауап береді. Ықтимал жауаптар:
Үй тапсырмасын тексеру «Word woll» платформасындағы сөздерді ашып, жауап береді. Ссылкасы: https: //wordwall.net/ru/resource/28961391
|
ҚБ «өзара бағалау» Дескрипторы: 1.3-5 материал-дық және рухани құндылықты табады; 2.Оларды қазіргі замандағы құндылық-тармен салыстырып айтады. 3. Жаңашылдығына баға береді. ҚБ: «Екі жұлдыз, бір ұсыныс», «Мадақтау» |
Сұрақтар «Word woll» платформасы Ссылкасы: https: //wordwall.net/ru/resource/28961391 Мәтін парақтары |
||
|
Сабақтың соңы /5 минут/ Рефлексия және кері байланыс |
Оқу мақсаты мен бағалау критерийлерін еске түсіріп қайталайды |
Не үйренді, нені толықтыру керек сол жөнінде кері байланыс береді. |
«Білдім, Білгім келеді, Үйрендім» әдісі |
|||
шағым қалдыра аласыз













