|
Бөлім |
«Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен» 12 сабақ |
||||
|
Пәні: |
Бейнелеу өнері |
||||
|
Күні: |
27.11.2024ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н.Н. |
||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мүсін. Жағымды және жағымсыз кейіпкер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.4.1 Өнер жанрларының көркемдік мәнерлігінде қолданылатын құралдарын және жұмысты орындауда мүсіндеу техникасын білу және салыстыру. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ермексаздан жануарлар мүсінін мүсіндеуді үйрену |
||||
|
Құндылық |
Жақсылыққа, игілікке бой түзеуге, абыройлыболуға, ар-ұждан, намыс, жауапкершілік, мейірімділік, қамқорлық пен әділдік қасиеттерін жоғары ұстауға баулу және құқықтық мәдениетін қалыптастыру |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (3 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Лабиринт» ойыны |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар допты лабиринт арқылы жүргізіп, тесікке түсіреді |
|
Қатты қағаздан жасалған лабиринт, доп |
|
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 10 мин |
«Ой қозғау» әдісі Мүсін дегеніміз не? Мүсінші дегеніміз кім?
1-тапсырм Ұжымдық жұмыс «Суреттер сөйлейді» әдісі Мына суреттерді не байланыстырып тұр? Қандай материалдардан жасалғанын анықта. Олар қандай тәсілдермен жасалады? Суреттерден жағымды, жағымсыз кейіпкерлерді тап ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Тапсырмадан не үйрендің? |
Сұрақтарға жауап береді
Сурет бойынша сұрақтарға жауап береді
|
Мадақтау Қолсағаттың корпусын алға жылжыту Дескриптор: -суреттердің байланысын табады -мүсіндердің қандай материалдан жасалғанын анықтайды -жасалған тәсілдерін анықтайды -суреттерден жағымды кейіпкерді табады - суреттерден жағымсыз кейіпкерді табады |
«Бейнелеу өнері» сабағына қажет құрал- жабдықтар. |
|
|
8 мин Сергіту сәті 2 минут |
2- тапсырма Жұптық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Ермексаздан жануарлардың бейнесін жаса Жануарларға сипаттама бер. Олардың жағымды, жағымсыз мінез-құлықтарын анықта. Мысалы: қоян – қорқақ, түлкі – қу, арыстан – батыл, жылан – суық, айдаһар – айбынды т.б. Бүгінгі сабақта рельефті мүсін жасаймыз. Ойық мүсін тәсілінде ермексазбен орында ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Тапсырмадан не үйрендің? «Қыдырып қайтайық» |
Ермексаздан жануарлардың бейнесін жасайды Сергіту сәтін жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -жануарларға сипаттама береді -жануарлардың жағымды мінез-құлықтарын анықтайды - жануарлардың жағымсыз мінез-құлықтарын анықтайды -пішінін дұрыс жасайды «Басбармақ» арқылы |
Қажетті құрал- жабдықтар Ермексаз, ермексаз құралдары. |
|
|
Сабақтың соңы Рефлек сия 7 мин |
«Үш сұрақ» әдісі 1.Бүгінгі сабақтан не үйрендің? 2.Бүгінгі сабақтан өзіңе қажет қандай ақпарат алдың? 3.Бүгінгі сабақта қандай тапсырма оңай, не қиын болды?
|
Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бейнелеу өнері ҚМЖ Мүсін. Жағымды және жағымсыз кейіпкер3 сынып 12 сабақ
Бейнелеу өнері ҚМЖ Мүсін. Жағымды және жағымсыз кейіпкер3 сынып 12 сабақ
|
Бөлім |
«Жақсыдан үйрен, жаманнан жирен» 12 сабақ |
||||
|
Пәні: |
Бейнелеу өнері |
||||
|
Күні: |
27.11.2024ж |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Дусбаева Н.Н. |
||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
Қатысқандар саны: 15 Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мүсін. Жағымды және жағымсыз кейіпкер |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.2.4.1 Өнер жанрларының көркемдік мәнерлігінде қолданылатын құралдарын және жұмысты орындауда мүсіндеу техникасын білу және салыстыру. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ермексаздан жануарлар мүсінін мүсіндеуді үйрену |
||||
|
Құндылық |
Жақсылыққа, игілікке бой түзеуге, абыройлыболуға, ар-ұждан, намыс, жауапкершілік, мейірімділік, қамқорлық пен әділдік қасиеттерін жоғары ұстауға баулу және құқықтық мәдениетін қалыптастыру |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (3 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі: Психологиялық ахуал орнату. «Лабиринт» ойыны |
Оқушылар сабаққа назар аударады.
Оқушылар допты лабиринт арқылы жүргізіп, тесікке түсіреді |
|
Қатты қағаздан жасалған лабиринт, доп |
|
|
Сабақтың ортасы (5 мин) 10 мин |
«Ой қозғау» әдісі Мүсін дегеніміз не? Мүсінші дегеніміз кім?
1-тапсырм Ұжымдық жұмыс «Суреттер сөйлейді» әдісі Мына суреттерді не байланыстырып тұр? Қандай материалдардан жасалғанын анықта. Олар қандай тәсілдермен жасалады? Суреттерден жағымды, жағымсыз кейіпкерлерді тап ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Тапсырмадан не үйрендің? |
Сұрақтарға жауап береді
Сурет бойынша сұрақтарға жауап береді
|
Мадақтау Қолсағаттың корпусын алға жылжыту Дескриптор: -суреттердің байланысын табады -мүсіндердің қандай материалдан жасалғанын анықтайды -жасалған тәсілдерін анықтайды -суреттерден жағымды кейіпкерді табады - суреттерден жағымсыз кейіпкерді табады |
«Бейнелеу өнері» сабағына қажет құрал- жабдықтар. |
|
|
8 мин Сергіту сәті 2 минут |
2- тапсырма Жұптық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі Ермексаздан жануарлардың бейнесін жаса Жануарларға сипаттама бер. Олардың жағымды, жағымсыз мінез-құлықтарын анықта. Мысалы: қоян – қорқақ, түлкі – қу, арыстан – батыл, жылан – суық, айдаһар – айбынды т.б. Бүгінгі сабақта рельефті мүсін жасаймыз. Ойық мүсін тәсілінде ермексазбен орында ЕББҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсету Талқылау сұрақтары: Тапсырмадан не үйрендің? «Қыдырып қайтайық» |
Ермексаздан жануарлардың бейнесін жасайды Сергіту сәтін жасайды |
«Комментарий» арқылы Дескриптор: -жануарларға сипаттама береді -жануарлардың жағымды мінез-құлықтарын анықтайды - жануарлардың жағымсыз мінез-құлықтарын анықтайды -пішінін дұрыс жасайды «Басбармақ» арқылы |
Қажетті құрал- жабдықтар Ермексаз, ермексаз құралдары. |
|
|
Сабақтың соңы Рефлек сия 7 мин |
«Үш сұрақ» әдісі 1.Бүгінгі сабақтан не үйрендің? 2.Бүгінгі сабақтан өзіңе қажет қандай ақпарат алдың? 3.Бүгінгі сабақта қандай тапсырма оңай, не қиын болды?
|
Сұрақтарға жауап береді |
Мадақтау Жарайсың!, Керемет! Жақсы! Талпын! |
|
|
шағым қалдыра аласыз













