|
Пән: қазақ әдебиеті |
Мектеп: |
|||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі: |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Б.Соқпақбаев. «Менің атым Қожа» «Ағаттықтың азабы» |
|||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар: 6 |
Қатыспағандар: 0 |
||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.1.1 Әдеби шығарманы жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуына сипаттау |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар орындай алады: Көркем шыармамен танысады Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Көркем шығарманың басты тақырыбын анықтайды Кейбір оқушылар орындай алады: Көркем шығарманың сюжеттік дамуын сипаттайды |
|||||||||||||||||||||
|
Құндылыққа баулу |
Көркем шығармамен танысу арқылы балалық шаққа саяхат жасайды |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Басталуы |
I.Ұйымдастыру кезеңі II. Психологиялық ахуал Оқушылармен амандасу «Өзімді танимын» тренингі Үй тапсырмасын «Топта талдау» әдісі арқылы тексеру |
Мұғаліммен амандасып, бір- біріне жақсылық тілеп, үй тапсырмасын талдайды. |
Бас бармақ |
1 – 5 арасындағы баллдық шкала Класстер |
||||||||||||||||||
|
Ортасы |
Жаңа тақырыппен таныстыру Шығармадан үзінді тыңдату 1-тапсырма. Шығарма кейіпкерлеріне мінездеме беру
2-тапсырма.Сюжеттік талдау Шығарманың тақырыбы: Оқиғаның басы: Оқиғаның дамуы: Оқиғаның шарықтау шегі: Оқиғаның шешімі: 3-тапсырма.Қорытынды жасау
|
Дискриптор: -Шығармадан үзінді тыңдап, түсініктерін айтады -Көркем шығарма желісі бойынша тапсырмалар орындайды
|
Баллдық жүйе |
Бейнеролик Таратпа материалдар
|
||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті |
«Шатасып қалма» ойыны
|
Ойын шартын орындайды |
|
|
||||||||||||||||||
|
Аяқталуы |
Кері байланыс: «Күн мен бұлт» әдісі Үйге тапсырма: Қожаға хат |
Кері байланыс жасайды. Үй тапсырмасын алады. Оқушылар бағаланады |
Мадақтау Жарайсыңдар! |
|
||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бердібек Соқпақбаев. Ағаттықтың азабы.
Бердібек Соқпақбаев. Ағаттықтың азабы.
|
Пән: қазақ әдебиеті |
Мектеп: |
|||||||||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі: |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Б.Соқпақбаев. «Менің атым Қожа» «Ағаттықтың азабы» |
|||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар: 6 |
Қатыспағандар: 0 |
||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.1.1 Әдеби шығарманы жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуына сипаттау |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар орындай алады: Көркем шыармамен танысады Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Көркем шығарманың басты тақырыбын анықтайды Кейбір оқушылар орындай алады: Көркем шығарманың сюжеттік дамуын сипаттайды |
|||||||||||||||||||||
|
Құндылыққа баулу |
Көркем шығармамен танысу арқылы балалық шаққа саяхат жасайды |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||
|
Басталуы |
I.Ұйымдастыру кезеңі II. Психологиялық ахуал Оқушылармен амандасу «Өзімді танимын» тренингі Үй тапсырмасын «Топта талдау» әдісі арқылы тексеру |
Мұғаліммен амандасып, бір- біріне жақсылық тілеп, үй тапсырмасын талдайды. |
Бас бармақ |
1 – 5 арасындағы баллдық шкала Класстер |
||||||||||||||||||
|
Ортасы |
Жаңа тақырыппен таныстыру Шығармадан үзінді тыңдату 1-тапсырма. Шығарма кейіпкерлеріне мінездеме беру
2-тапсырма.Сюжеттік талдау Шығарманың тақырыбы: Оқиғаның басы: Оқиғаның дамуы: Оқиғаның шарықтау шегі: Оқиғаның шешімі: 3-тапсырма.Қорытынды жасау
|
Дискриптор: -Шығармадан үзінді тыңдап, түсініктерін айтады -Көркем шығарма желісі бойынша тапсырмалар орындайды
|
Баллдық жүйе |
Бейнеролик Таратпа материалдар
|
||||||||||||||||||
|
Сергіту сәті |
«Шатасып қалма» ойыны
|
Ойын шартын орындайды |
|
|
||||||||||||||||||
|
Аяқталуы |
Кері байланыс: «Күн мен бұлт» әдісі Үйге тапсырма: Қожаға хат |
Кері байланыс жасайды. Үй тапсырмасын алады. Оқушылар бағаланады |
Мадақтау Жарайсыңдар! |
|
||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













