|
САБАҚ: 3 Бөлім: 4-бөлім:Тарих тағылымы |
Мектеп: |
|||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||
|
Сынып: 10 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Көркем шығарманың мазмұны мен пішіні |
|||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаты |
10.1.2.1 әдеби шығарманың жанрлық табиғатын тану; 10.2.2.1 автор бейнесінің шығармадағы белгілі бір оқиғадағы көрінісін анықтау |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
әдеби шығарманың жанрлық табиғатын таниды, автор бейнесінің шығармадағы белгілі бір оқиғадағы көрінісін анықтайды. |
|||||||||
|
Жоспар |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
|
||||||||
|
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
|
|||||||
|
Сабақтың басы 5 минут
Сабақтың ортасы
30 минут
Жұптық жұмыс
Жеке жұмыс
|
І. Ұйымдастыру кезеңі.
таныстыру
« Өз ойымен бөліседі.
Шығармадағы кейіпкерлер әлемін топтастырыңдар Берілген сұраққа жауап беріп, тапсырманы орында
|
1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыруда шаттық шеңбері жүзеге асырылады. 3. Оқушыларды топтарға біріктіру.
Сұраққа жауап береді
2-тапсырма.
3-тапсырма. «Бесеудің хаты», Бесеу деп отырғаны кімдер деп ойлайсыңдар?
|
Дескриптор: Сұраққа жауап береді -2балл
Дескриптор.
Дескриптор. |
|
||||||
|
Сабақты бекіту
Сабақтың соңы 5 минут |
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Мақсаты: Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. Тиімділігі: Тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды. Жинақталған деректердің құнды болуын қадағалайды. Саралау: Бұл кезеңде саралаудың «Қорытынды» тәсілі көрінеді. |
|||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бесеудің хаты ҚМЖ 10-сынып Көркем шығарманың мазмұны мен пішіні
Бесеудің хаты ҚМЖ 10-сынып Көркем шығарманың мазмұны мен пішіні
|
САБАҚ: 3 Бөлім: 4-бөлім:Тарих тағылымы |
Мектеп: |
|||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||||||
|
Сынып: 10 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Көркем шығарманың мазмұны мен пішіні |
|||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаты |
10.1.2.1 әдеби шығарманың жанрлық табиғатын тану; 10.2.2.1 автор бейнесінің шығармадағы белгілі бір оқиғадағы көрінісін анықтау |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
әдеби шығарманың жанрлық табиғатын таниды, автор бейнесінің шығармадағы белгілі бір оқиғадағы көрінісін анықтайды. |
|||||||||
|
Жоспар |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер |
|
||||||||
|
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
|
|||||||
|
Сабақтың басы 5 минут
Сабақтың ортасы
30 минут
Жұптық жұмыс
Жеке жұмыс
|
І. Ұйымдастыру кезеңі.
таныстыру
« Өз ойымен бөліседі.
Шығармадағы кейіпкерлер әлемін топтастырыңдар Берілген сұраққа жауап беріп, тапсырманы орында
|
1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыруда шаттық шеңбері жүзеге асырылады. 3. Оқушыларды топтарға біріктіру.
Сұраққа жауап береді
2-тапсырма.
3-тапсырма. «Бесеудің хаты», Бесеу деп отырғаны кімдер деп ойлайсыңдар?
|
Дескриптор: Сұраққа жауап береді -2балл
Дескриптор.
Дескриптор. |
|
||||||
|
Сабақты бекіту
Сабақтың соңы 5 минут |
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. Мақсаты: Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады. Тиімділігі: Тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды. Жинақталған деректердің құнды болуын қадағалайды. Саралау: Бұл кезеңде саралаудың «Қорытынды» тәсілі көрінеді. |
|||||||||
шағым қалдыра аласыз
Миға шабуыл»












