Білім беру саласы: «Қатынас»
Бөлімі: Сауат ашу негіздері
Тақырыбы: Біз нені үйрендік, нені білдік?
Мақсаты: Алған білімдерін пысықтау.
Міндеттері: Дауысты, дауыссыз дыбыстардың түрлеріне жатығулар жасату, сөйлем құрату арқылы зейіндері мен логикалық ойлауларын дамыту.
Сабақ түрі: Кіріктірілеген сабақ. (бес дағды)
Қолданылатын көрнекі құрал-жабдықтар:
ҰОҚ барысы
1.Ұйымдастыру кезеңі
Видео « Сәлемдесу».
2. Негізгі бөлім
Кубикті әріптер – балалар әріпті атау және дауысты және дауыссыз дыбыстар екені айту.
Жұмбақтар. Балаларға жұмбақтар жасырылады және табылған шешуін атап сөзді буынға бөледі.

1-тапсырма. Суреттерді буынға бөлу, дыбыстық талдау жасау.
Топтық жұмыс.


-
тапсырма. Сөйлеуді дамытамыз.
Сөздерден сөйлем құрау. Карточкамен жұмыстар жасау.

3-тапсырма. Көршісін тап, асықтарды түстерге сәйкестендір. Асықта жасырылған пішіндерді ретімен орналастыр. Топтық жұмыс.

Сергіту сәті. «Күй күмбірі» балалар қолдарына стакан алып, видеода көрсетілген күйді тәрбиешімен бірге қайталап жасау.
4- тапсырма. Балалар,а оюлар таратылады. Біріктіру арқылы оюды құрап шығарады, түсін және қандай ою екенің айтады.

5-
тапсырма. «Жануарларға көмектесейік».
Балалар жануарларды қарап шығып, қай жануарға не қажет екенін тауып
беру керек. Берілген жануарларды атап, буынға
бөледі. 
Рефлексия. Тәрбиеші ҰОҚ-ны қорытындылайды. Балаларды мақтап, оларға жетістікке жету үшін
еңбектену керектігін айтады.
Оқу қызметінің қызықты өткенін жəне ұнағандығын сұрап білу.
– Егер сендерге бүгінгі тапсырмаларды орындау жеңіл жəне қызық болса, жасыл қоржын, орташа болса сары қоржын, ұнамаса қызыл қоржынға асықтарды жапсырасыздар. Күтілетін нəтиже:
Жасайды: сөйлем құрайды, сөздерге дыбыстық талдау жасайды.
Түсінеді: сөйлемнің сөзден тұратынын түсінеді.
Қолданады: тақырыпқа байланысты сөздерді дұрыс қолданады.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Біз нені үйрендік, нені білдік?
Біз нені үйрендік, нені білдік?
Білім беру саласы: «Қатынас»
Бөлімі: Сауат ашу негіздері
Тақырыбы: Біз нені үйрендік, нені білдік?
Мақсаты: Алған білімдерін пысықтау.
Міндеттері: Дауысты, дауыссыз дыбыстардың түрлеріне жатығулар жасату, сөйлем құрату арқылы зейіндері мен логикалық ойлауларын дамыту.
Сабақ түрі: Кіріктірілеген сабақ. (бес дағды)
Қолданылатын көрнекі құрал-жабдықтар:
ҰОҚ барысы
1.Ұйымдастыру кезеңі
Видео « Сәлемдесу».
2. Негізгі бөлім
Кубикті әріптер – балалар әріпті атау және дауысты және дауыссыз дыбыстар екені айту.
Жұмбақтар. Балаларға жұмбақтар жасырылады және табылған шешуін атап сөзді буынға бөледі.

1-тапсырма. Суреттерді буынға бөлу, дыбыстық талдау жасау.
Топтық жұмыс.


-
тапсырма. Сөйлеуді дамытамыз.
Сөздерден сөйлем құрау. Карточкамен жұмыстар жасау.

3-тапсырма. Көршісін тап, асықтарды түстерге сәйкестендір. Асықта жасырылған пішіндерді ретімен орналастыр. Топтық жұмыс.

Сергіту сәті. «Күй күмбірі» балалар қолдарына стакан алып, видеода көрсетілген күйді тәрбиешімен бірге қайталап жасау.
4- тапсырма. Балалар,а оюлар таратылады. Біріктіру арқылы оюды құрап шығарады, түсін және қандай ою екенің айтады.

5-
тапсырма. «Жануарларға көмектесейік».
Балалар жануарларды қарап шығып, қай жануарға не қажет екенін тауып
беру керек. Берілген жануарларды атап, буынға
бөледі. 
Рефлексия. Тәрбиеші ҰОҚ-ны қорытындылайды. Балаларды мақтап, оларға жетістікке жету үшін
еңбектену керектігін айтады.
Оқу қызметінің қызықты өткенін жəне ұнағандығын сұрап білу.
– Егер сендерге бүгінгі тапсырмаларды орындау жеңіл жəне қызық болса, жасыл қоржын, орташа болса сары қоржын, ұнамаса қызыл қоржынға асықтарды жапсырасыздар. Күтілетін нəтиже:
Жасайды: сөйлем құрайды, сөздерге дыбыстық талдау жасайды.
Түсінеді: сөйлемнің сөзден тұратынын түсінеді.
Қолданады: тақырыпқа байланысты сөздерді дұрыс қолданады.
шағым қалдыра аласыз













