№ орта мектеп МКМ
(білім беру ұйымының атауы)
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне Қазақ тілі пәніне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Ортақ тақырып: «Саяхат» |
|||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспаған саны |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
134– сабақ. Біздің жобамыз ( Қазақ тілі 2 -бөлім. Оқулық 122–123 бет Алматы «Атамұра» баспасы, 2022ж. ) |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.5.1* дереккөздерден (сөздік, анықтамалық, энциклопедия) мәліметті табу жолын анықтап, берілген тақырып, сұрақ бойынша мәліметті іріктеп алу |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 1 минут |
«Шаттық шеңбері» тренингін ұйымдастыру |
Оқушылар сұрақ-жауап тренингіне түгел қатысады |
Керемет! |
|
||||
|
Сабақтың Алдағы білім 5 минут
Сабақтың ортасы
35 минут
|
«Біздің жобамыз»
1-тапсырма
https://www.youtube.com/watch?v=JjfZqprdKZA ЕББҚЕО – бейнематериалды қарап, өзіне ұнаған сан туралы ақпаратты жазады.
|
Оқушылар бейнефильмді мұқият көреді. Өздері оқыған шығарманы естеріне түсіріп, талдайды. Оқушылар сабақ тақырыбы мен мақсатын түсініп алады.
Сандардың сырына үңіледі.
|
ҚБ:Мұғалімнің ауызша бағалауы
ФБ-2 балл Дескриптор -сандар туралы мәліметтерді жинайды; -мақал-мәтелдерді жинайды; -жұмбақтар жинайды; -ойларын жүйелі жеткізеді. |
Интерактивті тақта
Оқулық 122-бет дәптер
Оқулық 123-бет дәптер
|
||||
|
|
Ережелерді қайталау |
|
ФБ-2 балл |
|
||||
|
Бағалау критерийлері |
Дескрипторлар: |
|||||||
|
Рефлексия 1 минут |
Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Кері байланыс. «Үш сұрақ» әдісі
|
Рефлексия «Үш сұрақ» әдісі Сұрақ – жауап арқылы жауап береді Дескриптор : Оқушылар сабақтан алған әсерлерін кері байланысын білдіре алады |
Қ.Б. Тамаша! |
Рефлексия «үш сұрақ» |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Біздің жобамыз
Біздің жобамыз
№ орта мектеп МКМ
(білім беру ұйымының атауы)
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне Қазақ тілі пәніне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Ортақ тақырып: «Саяхат» |
|||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспаған саны |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
134– сабақ. Біздің жобамыз ( Қазақ тілі 2 -бөлім. Оқулық 122–123 бет Алматы «Атамұра» баспасы, 2022ж. ) |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.5.1* дереккөздерден (сөздік, анықтамалық, энциклопедия) мәліметті табу жолын анықтап, берілген тақырып, сұрақ бойынша мәліметті іріктеп алу |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы 1 минут |
«Шаттық шеңбері» тренингін ұйымдастыру |
Оқушылар сұрақ-жауап тренингіне түгел қатысады |
Керемет! |
|
||||
|
Сабақтың Алдағы білім 5 минут
Сабақтың ортасы
35 минут
|
«Біздің жобамыз»
1-тапсырма
https://www.youtube.com/watch?v=JjfZqprdKZA ЕББҚЕО – бейнематериалды қарап, өзіне ұнаған сан туралы ақпаратты жазады.
|
Оқушылар бейнефильмді мұқият көреді. Өздері оқыған шығарманы естеріне түсіріп, талдайды. Оқушылар сабақ тақырыбы мен мақсатын түсініп алады.
Сандардың сырына үңіледі.
|
ҚБ:Мұғалімнің ауызша бағалауы
ФБ-2 балл Дескриптор -сандар туралы мәліметтерді жинайды; -мақал-мәтелдерді жинайды; -жұмбақтар жинайды; -ойларын жүйелі жеткізеді. |
Интерактивті тақта
Оқулық 122-бет дәптер
Оқулық 123-бет дәптер
|
||||
|
|
Ережелерді қайталау |
|
ФБ-2 балл |
|
||||
|
Бағалау критерийлері |
Дескрипторлар: |
|||||||
|
Рефлексия 1 минут |
Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда) Кері байланыс. «Үш сұрақ» әдісі
|
Рефлексия «Үш сұрақ» әдісі Сұрақ – жауап арқылы жауап береді Дескриптор : Оқушылар сабақтан алған әсерлерін кері байланысын білдіре алады |
Қ.Б. Тамаша! |
Рефлексия «үш сұрақ» |
||||
шағым қалдыра аласыз














