|
Білім беру ұйымының атауы |
№209МГ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Атақты тұлғалар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ешпанова М.Т |
|||||
|
Күні: |
27.02.2025ж |
|||||
|
Сынып: |
3З |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№94 сабақ. Болымды және болымсыз етістік |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық, грамматикалық және стилистикалық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Болымды және болымсыз етістік туралы білімдерін нығайтады |
|||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жаңашылдық-заман талабы
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау 41-жаттығу Туған күн,кездесу, басқа да мерекелерге шақыру қағаздарын алып көрдің бе? Шақыру қағаздары не үшін және қалай жазылады? Досыңа арнап туған күніңе шақыру қағазын жаса. Шақыру қағазын үлгіге қарап жаса Құндылық мақсаты: Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсінікті қалыптастыру Жаңа тақырып 42-жаттығу Мәтіннің тақырыбы бойынша мазмұнын болжа.Сонан соң мәтінді тыңда. «Бейбарыс сұлтан» мәтіні Бейбарысты кімдер алып кетті? Ол өз өмірін қай елде өткізді? Бейбарыс қандай бала болды? ЕБҚ Қалай ойлайсың,ол қандай қасиеттеріне байланысты патша болды? ЕҚБ Бейбарыстың туған жеріне деген сезімін қайдан білуге болад? Жусанды бойтұмарды ол неге ішіне салып алды? Жусан туралы не білесің? ФС тапсырмасы 43-жаттығу Ретін сақтап оқысаң, мақал шығады,сол мақалды жаз. Жауап: Адам елінде, қоға көлінде көгегер. Үй тапсырмасы 44-жаттығу Өлеңнің қатесін түзеп жаз Іштарлыққа жол берме, Бақталастық білдірме. Сыйлап үлкен кісіні, Қамқорлыққа ал ал кішіні. ҚЖ: Артық сөздерді тауып,астын сыз. «Артығын тап» ойыны (https://imektep.kz/ ) 1.Жүр,сырғана,жүгір,тоқтама. (тоқтама) 2.Киме,сүйре,тиме,сүйме. (сүйре) 3.Кебеді,қонбады,тебеді,қамады. (қонбады) 4.Жабады,жазбады,жанбады,жармады (жабады) 5.Жұлмаймын,сыймаймын,жинаймын,қимаймын. (жинаймын) Кері байланыс
|
Өлең жолдарын хормен оқиды Өткенді пысықтайды Тапсырманы орындайды Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмыс жасайды Мақалды оқиды Үй тапсырмасын алады Тапсырманы орындайды Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Досына арнап туған күніңе шақыру қағазын жасайды-1б.
Дескриптор: Мәтіннің тақырыбы бойынша мазмұнын болжайды-1б Сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша жұмыс! Жарайсыңдар!
Дескриптор: Ретін сақтап оқып, мақалды оқиды-1б Мақалды жазады-1б Тамаша жұмыс орындадыңдар! Дескриптор: Артық сөздерді тауып,астын сызады-1б «Білім заряды» әдісі |
Суреттер А4 парақтары Оқулық Ереже жазылған плакат Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер Оқулық Таратпа материал дар Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Болымды және болымсыз етістік
Болымды және болымсыз етістік
|
Білім беру ұйымының атауы |
№209МГ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Атақты тұлғалар |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ешпанова М.Т |
|||||
|
Күні: |
27.02.2025ж |
|||||
|
Сынып: |
3З |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№94 сабақ. Болымды және болымсыз етістік |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық, грамматикалық және стилистикалық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Болымды және болымсыз етістік туралы білімдерін нығайтады |
|||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жаңашылдық-заман талабы
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау 41-жаттығу Туған күн,кездесу, басқа да мерекелерге шақыру қағаздарын алып көрдің бе? Шақыру қағаздары не үшін және қалай жазылады? Досыңа арнап туған күніңе шақыру қағазын жаса. Шақыру қағазын үлгіге қарап жаса Құндылық мақсаты: Өз елінің тарихы, мәдениеті туралы алғашқы түсінікті қалыптастыру Жаңа тақырып 42-жаттығу Мәтіннің тақырыбы бойынша мазмұнын болжа.Сонан соң мәтінді тыңда. «Бейбарыс сұлтан» мәтіні Бейбарысты кімдер алып кетті? Ол өз өмірін қай елде өткізді? Бейбарыс қандай бала болды? ЕБҚ Қалай ойлайсың,ол қандай қасиеттеріне байланысты патша болды? ЕҚБ Бейбарыстың туған жеріне деген сезімін қайдан білуге болад? Жусанды бойтұмарды ол неге ішіне салып алды? Жусан туралы не білесің? ФС тапсырмасы 43-жаттығу Ретін сақтап оқысаң, мақал шығады,сол мақалды жаз. Жауап: Адам елінде, қоға көлінде көгегер. Үй тапсырмасы 44-жаттығу Өлеңнің қатесін түзеп жаз Іштарлыққа жол берме, Бақталастық білдірме. Сыйлап үлкен кісіні, Қамқорлыққа ал ал кішіні. ҚЖ: Артық сөздерді тауып,астын сыз. «Артығын тап» ойыны (https://imektep.kz/ ) 1.Жүр,сырғана,жүгір,тоқтама. (тоқтама) 2.Киме,сүйре,тиме,сүйме. (сүйре) 3.Кебеді,қонбады,тебеді,қамады. (қонбады) 4.Жабады,жазбады,жанбады,жармады (жабады) 5.Жұлмаймын,сыймаймын,жинаймын,қимаймын. (жинаймын) Кері байланыс
|
Өлең жолдарын хормен оқиды Өткенді пысықтайды Тапсырманы орындайды Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмыс жасайды Мақалды оқиды Үй тапсырмасын алады Тапсырманы орындайды Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Досына арнап туған күніңе шақыру қағазын жасайды-1б.
Дескриптор: Мәтіннің тақырыбы бойынша мазмұнын болжайды-1б Сұрақтарға жауап береді-1б Тамаша жұмыс! Жарайсыңдар!
Дескриптор: Ретін сақтап оқып, мақалды оқиды-1б Мақалды жазады-1б Тамаша жұмыс орындадыңдар! Дескриптор: Артық сөздерді тауып,астын сызады-1б «Білім заряды» әдісі |
Суреттер А4 парақтары Оқулық Ереже жазылған плакат Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер Оқулық Таратпа материал дар Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз


















