|
Мектеп: |
||||||||
|
Күні: 28.04.2022ж |
Мұғалімнің аты-жөні |
|
||||||
|
Сынып: 5 «А » |
Қатысқандар саны: 24 |
Қатыспағандар саны: |
|
|||||
|
Сабақ тақырыбы |
Бұрыш |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.3.1.4. Бұрыш және оның градустық өлшемі ұғымдарын меңгеру, бұрыштарды белгілеу және салыстыру. 5.3.1.5. Бұрыштардың түрлерін ажырату (сүйір, тік, доғал, жазыңқы, толық). 5.3.3.1. Бұрышты транспортир көмегімен өлшеу. 5.3.3.2 Градустық өлшемі берілген бұрышты транспортир көмегімен салу. 5.3.3.3 Бұрыштың градустық өлшемін табуға, бұрыштарды салыстыруға берілген есептерді шығару. |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Бұрыш және оның градустық өлшемін табады,бұрыш түрлерін ажыратады, салыстыруға берілген есептерді шығарады. |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы |
Ұ Оқушылармен сәлемдесу,сыныптағы қажеттілікті түгелдеу, Сабаққа деген көңіл-күйіміз қалай? Оқушыларды 4 топқа бөліп отырғызу. Олар:
Халық банк
Каспий банк
Евразия банк Әрбір адам жақсы өмір сүру үшін,қазіргі уақытта біздің әрқайсымыздың қалтамызда ақшамыз болу керек. Бүгін біз сабақта әрбір банк өз қаражатын көбейтудің қамын ойлаймыз. Сондықтан бәріміз бірге ұйымшылдықпен жұмыс істейік. «Суреттер сөйлейді» әдісінде суреттер көрмесін ұсынамын. «Тәтті нан» әдісі Әр бір бөлігіне тапсырмалар беремін. 1-тапсырма
2-тапсырма
3-тапсырма АОВ жазыңқы бұрыш, ЕОD = 40 градус, ЕОВ = 125 градус Бұрыш АОЕ табыңыз ?
4-тапсырма АОВ жазыңқы бұрыш SOD = 40 градус, SOB = 130 градус. АОS,FOB - ? Бұрыштарын табыңыз
5-тапсырма
6-тапсырма
7-тапсырма
«Ақылдың алты қалпағы» әдісі Бұрыштарға талдау жасау Қорытынды. Рефлексия |
Сабақты бастауға дайындық жасайды.
Суреттерді алып тапсырманы орындайды, жауаптары бойынша топқа бөлінеді.
«Суреттер сөйлейді» әдісі Бұл әдіс бойынша оқушылар суреттерден тапқан бұрыштарға анықтама береді.
Оқушылар алынған тәтті нан бөлігіндегі тапсырманы орындайды, топта талдайды,дұрыс жауабын ұсынады
Түстері бойынша окушылар топта талдау жасап қорытынды пікірлерңн ортаға ұсынады
«Білім ағашы» әдісі бойынша оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды
|
Іс-әрекеттерге кері байланыс жасап отыру.
Бұрышты дұрыс өлшеп,дұрыс жауап арқылы топқа бірігеді.
Банк мүшелеріне әр бір дұрыс жауабына 1000 теңге беріледі
Банк мүшелеріне әр бір дұрыс толық жауабына 5000 теңге беріледі
Дескриптор: 1.Есептің мазмұнын түсінеді. 2. Градусын есептейді. 3.Жауабын табады
.
Дескриптор: 1.Есептің мазмұнын түсінеді. 2. Градусын есептейді. 3.Жауабын табады
Дескриптор: 1.Есептің мазмұнын түсінеді. 2. Градусын есептейді. 3.Жауабын табады
Дескриптор: 1.Есептің мазмұнын түсінеді. 2. Градусын есептейді. 3.Жауабын табады
Банк мүшелеріне әр бір дұрыс талданған пікірі үшін 5000 теңге беріледі
|
Суреттер
Слайд 2
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7
Слайд 8
Слайд 9
Слайд 10
Слайд 11 |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бұрыш
Бұрыш
|
Мектеп: |
||||||||
|
Күні: 28.04.2022ж |
Мұғалімнің аты-жөні |
|
||||||
|
Сынып: 5 «А » |
Қатысқандар саны: 24 |
Қатыспағандар саны: |
|
|||||
|
Сабақ тақырыбы |
Бұрыш |
|||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
5.3.1.4. Бұрыш және оның градустық өлшемі ұғымдарын меңгеру, бұрыштарды белгілеу және салыстыру. 5.3.1.5. Бұрыштардың түрлерін ажырату (сүйір, тік, доғал, жазыңқы, толық). 5.3.3.1. Бұрышты транспортир көмегімен өлшеу. 5.3.3.2 Градустық өлшемі берілген бұрышты транспортир көмегімен салу. 5.3.3.3 Бұрыштың градустық өлшемін табуға, бұрыштарды салыстыруға берілген есептерді шығару. |
|||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Бұрыш және оның градустық өлшемін табады,бұрыш түрлерін ажыратады, салыстыруға берілген есептерді шығарады. |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||
|
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы |
Ұ Оқушылармен сәлемдесу,сыныптағы қажеттілікті түгелдеу, Сабаққа деген көңіл-күйіміз қалай? Оқушыларды 4 топқа бөліп отырғызу. Олар:
Халық банк
Каспий банк
Евразия банк Әрбір адам жақсы өмір сүру үшін,қазіргі уақытта біздің әрқайсымыздың қалтамызда ақшамыз болу керек. Бүгін біз сабақта әрбір банк өз қаражатын көбейтудің қамын ойлаймыз. Сондықтан бәріміз бірге ұйымшылдықпен жұмыс істейік. «Суреттер сөйлейді» әдісінде суреттер көрмесін ұсынамын. «Тәтті нан» әдісі Әр бір бөлігіне тапсырмалар беремін. 1-тапсырма
2-тапсырма
3-тапсырма АОВ жазыңқы бұрыш, ЕОD = 40 градус, ЕОВ = 125 градус Бұрыш АОЕ табыңыз ?
4-тапсырма АОВ жазыңқы бұрыш SOD = 40 градус, SOB = 130 градус. АОS,FOB - ? Бұрыштарын табыңыз
5-тапсырма
6-тапсырма
7-тапсырма
«Ақылдың алты қалпағы» әдісі Бұрыштарға талдау жасау Қорытынды. Рефлексия |
Сабақты бастауға дайындық жасайды.
Суреттерді алып тапсырманы орындайды, жауаптары бойынша топқа бөлінеді.
«Суреттер сөйлейді» әдісі Бұл әдіс бойынша оқушылар суреттерден тапқан бұрыштарға анықтама береді.
Оқушылар алынған тәтті нан бөлігіндегі тапсырманы орындайды, топта талдайды,дұрыс жауабын ұсынады
Түстері бойынша окушылар топта талдау жасап қорытынды пікірлерңн ортаға ұсынады
«Білім ағашы» әдісі бойынша оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды
|
Іс-әрекеттерге кері байланыс жасап отыру.
Бұрышты дұрыс өлшеп,дұрыс жауап арқылы топқа бірігеді.
Банк мүшелеріне әр бір дұрыс жауабына 1000 теңге беріледі
Банк мүшелеріне әр бір дұрыс толық жауабына 5000 теңге беріледі
Дескриптор: 1.Есептің мазмұнын түсінеді. 2. Градусын есептейді. 3.Жауабын табады
.
Дескриптор: 1.Есептің мазмұнын түсінеді. 2. Градусын есептейді. 3.Жауабын табады
Дескриптор: 1.Есептің мазмұнын түсінеді. 2. Градусын есептейді. 3.Жауабын табады
Дескриптор: 1.Есептің мазмұнын түсінеді. 2. Градусын есептейді. 3.Жауабын табады
Банк мүшелеріне әр бір дұрыс талданған пікірі үшін 5000 теңге беріледі
|
Суреттер
Слайд 2
Слайд 4
Слайд 5
Слайд 6
Слайд 7
Слайд 8
Слайд 9
Слайд 10
Слайд 11 |
||||
шағым қалдыра аласыз

























