|
Пән: Күні: Сынып: Мұғалім: |
Математика №2 10.01.2019ж 2 «Ә Серикбаева А. |
|||
|
Сабақтың такырыбы: |
Бұрыш түрлері. Көп бұрыштар. |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
2.3.1.1 бұрыш түрлерін (тік, сүйір, доғал) бір бірінен ажырату және атау/тіктөртбұрышты, шаршыны, тікбұрышты үшбұрышты мәнді белгілері бойынша анықтау ҚБ 2.3.1.2 көпбұрыштардың классификациясы |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: Бұрыш түрлерін ажыратады Көбі: Бұрыштарды мәнді белгілері бойынша анықтау Кейбірі: Көпбұрыштардың классфикациясын ажыратады |
|||
|
Бағалау критерийлері |
Бұрыштарды түрлеріне қарай ажыратады және атайды Негізгі белгілеріне қарай тіктөртбұрышты, шаршыны, тік бұрышты үшбұрышты ажыратады |
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Классификация |
|||
|
Көпбұрыштар |
||||
|
|
||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу.түсіну,қолдану |
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Жұптық жұмыста-өзара сыйластық, ынтымақтастық, бір-бірін құрметтеу,адамгершілік, бағалауда –шыншылдық, Бір-бірімен қарым қатынасқа түсе отырып, басқалардың пікірлерін тыңдауға,өз ойын басқалардың пікірлерін тыңдауға, өз пікірін ашық айтуға дағдыланады. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүнетану, көркем еңбек |
|||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым |
|||
|
Алдыңғы оқу |
Уақытты анықтайды |
|||
|
|
|
|||
|
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Сабақ барысы |
Бағалау түрлері |
||
|
Сабақтың басы. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5минут |
Топқа бөлу 2 минут
Психологиялық ахуал қалыптастыру: Мақсатпен таныстыру
№1 Тапсырма -Суретте қандай сызықтарды көріп тұрғаныңды айт -Оларды қандай топтарға бөлуге болады Дескриптор -Суретте қандай сызықтарды көріп тұрғаныңды айтады -Оларды қандай топтарға бөлуге болатынын анықтайды
|
Конверттер , түріне сай топтарға бөлінеді. «Ыстық алақан» арқылы жылы сөздер айту «Миға шабуыл» әдісі |
||
|
Сабақтың ортасы 27 минут |
№2 Тапсырмасы -Қағазды шарты бойынша бүкте -Қандай фигуралар көріп тұрғаныңды айт -Және диоганал сызықтары бойынша жаса -Кандай көпбұрыштар көріп тұрсыңдар Дескриптор -Қағазды шарты бойынша бүктейді -Қандай фигуралар көріп тұрғаныңды айтады -Және диоганал сызықтары бойынша жасайды -Кандай көпбұрыштар көріп тұрғанын айтады №3Тапсырмасы -Суреттегі әртүрлі бұрыш суреттерін тап -Өзің әртүрлі бұрыш түрлерін бейнелеп көр Дескриптор -Суреттегі әртүрлі бұрыш суреттерін табады -Өзің әртүрлі бұрыш түрлерін бейнелеп көреді |
Топтық жұмыс Ұжымдық жұмыс |
||
|
Сергіту сәті 2 минут |
«Көңілді күн!» би билеу
|
«Көңілді күн!» биі |
||
|
Ортасы
|
-Бұрыштар сызу -Түрлерін ажырату |
«Кім жылдам?» әдісі |
||
|
Кері байланыс |
«Тілек ағашы» Кері бйланыс Постер құрастыру
|
|
||
|
Үйге тапсырма: 5-бет, №4 |
|
|||
|
|
Бағалау-қалыптастырушы бағалау. Каллиграфиялық талаптарға сай жазу білігін бағалаймын Смайликтермен , Басбармақ |
Пәнаралық байланыс: Көркем еңбек |
||
|
|
|
|||
|
Рефлексия |
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Бұрыш түрлері. Көп бұрыштар.
Бұрыш түрлері. Көп бұрыштар.
|
Пән: Күні: Сынып: Мұғалім: |
Математика №2 10.01.2019ж 2 «Ә Серикбаева А. |
|||
|
Сабақтың такырыбы: |
Бұрыш түрлері. Көп бұрыштар. |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
2.3.1.1 бұрыш түрлерін (тік, сүйір, доғал) бір бірінен ажырату және атау/тіктөртбұрышты, шаршыны, тікбұрышты үшбұрышты мәнді белгілері бойынша анықтау ҚБ 2.3.1.2 көпбұрыштардың классификациясы |
|||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: Бұрыш түрлерін ажыратады Көбі: Бұрыштарды мәнді белгілері бойынша анықтау Кейбірі: Көпбұрыштардың классфикациясын ажыратады |
|||
|
Бағалау критерийлері |
Бұрыштарды түрлеріне қарай ажыратады және атайды Негізгі белгілеріне қарай тіктөртбұрышты, шаршыны, тік бұрышты үшбұрышты ажыратады |
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Классификация |
|||
|
Көпбұрыштар |
||||
|
|
||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу.түсіну,қолдану |
|||
|
Құндылықтарды дарыту |
Жұптық жұмыста-өзара сыйластық, ынтымақтастық, бір-бірін құрметтеу,адамгершілік, бағалауда –шыншылдық, Бір-бірімен қарым қатынасқа түсе отырып, басқалардың пікірлерін тыңдауға,өз ойын басқалардың пікірлерін тыңдауға, өз пікірін ашық айтуға дағдыланады. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Дүнетану, көркем еңбек |
|||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым |
|||
|
Алдыңғы оқу |
Уақытты анықтайды |
|||
|
|
|
|||
|
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Сабақ барысы |
Бағалау түрлері |
||
|
Сабақтың басы. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5минут |
Топқа бөлу 2 минут
Психологиялық ахуал қалыптастыру: Мақсатпен таныстыру
№1 Тапсырма -Суретте қандай сызықтарды көріп тұрғаныңды айт -Оларды қандай топтарға бөлуге болады Дескриптор -Суретте қандай сызықтарды көріп тұрғаныңды айтады -Оларды қандай топтарға бөлуге болатынын анықтайды
|
Конверттер , түріне сай топтарға бөлінеді. «Ыстық алақан» арқылы жылы сөздер айту «Миға шабуыл» әдісі |
||
|
Сабақтың ортасы 27 минут |
№2 Тапсырмасы -Қағазды шарты бойынша бүкте -Қандай фигуралар көріп тұрғаныңды айт -Және диоганал сызықтары бойынша жаса -Кандай көпбұрыштар көріп тұрсыңдар Дескриптор -Қағазды шарты бойынша бүктейді -Қандай фигуралар көріп тұрғаныңды айтады -Және диоганал сызықтары бойынша жасайды -Кандай көпбұрыштар көріп тұрғанын айтады №3Тапсырмасы -Суреттегі әртүрлі бұрыш суреттерін тап -Өзің әртүрлі бұрыш түрлерін бейнелеп көр Дескриптор -Суреттегі әртүрлі бұрыш суреттерін табады -Өзің әртүрлі бұрыш түрлерін бейнелеп көреді |
Топтық жұмыс Ұжымдық жұмыс |
||
|
Сергіту сәті 2 минут |
«Көңілді күн!» би билеу
|
«Көңілді күн!» биі |
||
|
Ортасы
|
-Бұрыштар сызу -Түрлерін ажырату |
«Кім жылдам?» әдісі |
||
|
Кері байланыс |
«Тілек ағашы» Кері бйланыс Постер құрастыру
|
|
||
|
Үйге тапсырма: 5-бет, №4 |
|
|||
|
|
Бағалау-қалыптастырушы бағалау. Каллиграфиялық талаптарға сай жазу білігін бағалаймын Смайликтермен , Басбармақ |
Пәнаралық байланыс: Көркем еңбек |
||
|
|
|
|||
|
Рефлексия |
||||
шағым қалдыра аласыз



















