|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Буын. Туған жер |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
1.3.1.2. мәтін бөліктерін анықтап, жоспар құру; 1.1.1.1. мәтін,сөйлем,сөз, буын, дыбыс туралы бастапқы тілдік ұғымдарды түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін бөліктерін анықтап, жоспар құрады мәтін,сөйлем,сөз, буын, дыбыс туралы бастапқы тілдік ұғымдарды түсіндіреді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Психологиялық ахуаулды жақсыртуға қатысады Үлкен де «Сіз» Кішіге де «Сіз» Сізге сәлем береміз. Құрметпенен біз , еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Үй тапсырмасын пысықтау: «Ұшақтағы буындар» әдісі Қозғалған ұшақтағы буындарды қатесіз оқып үлгереді Балалар, туған жер дегенде көз алдыларына не елестейді? Туған жер деген сөзді қалай түсінесіңдер? СӘЙКЕСТЕНДІР:
Туған жер: Атамекен,Отан,Қазақстан, ауылым, қалам, ата – ана, сыныптас, мектеп, көше, ата, әже Сабақтың мақсаты: Мәтін бөліктерін анықтап, жоспар құрады мәтін,сөйлем,сөз, буын, дыбыс туралы бастапқы тілдік ұғымдарды түсіндіреді Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Тақырыпты ашу Балалар, туған жеріміз Қызылордаға шығын саяхатқа аттанайық: https://3d-maps.kz/ru_place_395-muzey-imeni-akhmeta-baytursynova-i-mirzhakypa-dulatova#iframe 1 – тапсырма «Туған жер» 36 бет әңгімені түсініп оқу;
Балалар, жоспар – дегеніміз мәтін бөліктерінің атауы; ФС тапсырмасы Жоспар бойынша мәтін бөліктерін анықта: Жоспар:
2 – тапсырма ФС тапсырмасы Дәптермен жұмыс
Ұлы дала ұланымын, Күліп аққан бұлағымын. Самғайтұғын зеңір көкке Мен елімнің қыранымын. СЕРГІТУ СӘТІ 3 – тапсырма (топтық жұмыс) Берліген буындарды өз қоржындарына орналастыр:
4 – тапсырма ФС тапсырмасы Саралау - диалог https://wordwall.net/play/51813/343/431 Берілген буындарды қатесіз оқу; Берілген буындардың қатесін табады; https://wordwall.net/play/38822/615/112 Кері байланыс: «Білім қуаты» әдісі |
Амандасады Психологиялық ахуалды жақсартуға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Берілген сөздерді сәйкестендіреді Сабақ мақсатымен танысады Туған жерге саяхаттайды Оқулықпен жұмыс жасайды Жоспар бойынша мәтін бөліктерін анықтайды Дәптермен жұмыс жасайды Сергіту сәтіне қатысады Берілген сөздерді өз қоржындарына орналастырады Буындардың дұрыс немесе бұрыс екендігін анықтайды Кері байланыс береді |
Дұрыс жауаптары үшін оқушылар қобыз арқылы бағаланып отырады; Дескриптор: ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Сөздерді дұрыс сәйкестендіреді; ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Әңгімені түсініп оқиды; Мәтін бөліктері бойынша анықтайды; ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Өлеңді қатесізғ көркем жазумен жазады; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Берілген буындарды өз қоржындарына орналастырады; ҚБ: Тамаша! |
Слайд Презентациялық ойын Сызбалар https://3d-maps.kz/ru_place_395-muzey-imeni-akhmeta-baytursynova-i-mirzhakypa-dulatova#iframe слайд Дәптер Қоржындар асықтар https://wordwall.net/play/51813/343/431 https://wordwall.net/play/38822/615/112 презентациялық ойын |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Буын. Туған жер 1 сынып
Буын. Туған жер 1 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Буын. Туған жер |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
1.3.1.2. мәтін бөліктерін анықтап, жоспар құру; 1.1.1.1. мәтін,сөйлем,сөз, буын, дыбыс туралы бастапқы тілдік ұғымдарды түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтін бөліктерін анықтап, жоспар құрады мәтін,сөйлем,сөз, буын, дыбыс туралы бастапқы тілдік ұғымдарды түсіндіреді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Психологиялық ахуаулды жақсыртуға қатысады Үлкен де «Сіз» Кішіге де «Сіз» Сізге сәлем береміз. Құрметпенен біз , еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Үй тапсырмасын пысықтау: «Ұшақтағы буындар» әдісі Қозғалған ұшақтағы буындарды қатесіз оқып үлгереді Балалар, туған жер дегенде көз алдыларына не елестейді? Туған жер деген сөзді қалай түсінесіңдер? СӘЙКЕСТЕНДІР:
Туған жер: Атамекен,Отан,Қазақстан, ауылым, қалам, ата – ана, сыныптас, мектеп, көше, ата, әже Сабақтың мақсаты: Мәтін бөліктерін анықтап, жоспар құрады мәтін,сөйлем,сөз, буын, дыбыс туралы бастапқы тілдік ұғымдарды түсіндіреді Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Тақырыпты ашу Балалар, туған жеріміз Қызылордаға шығын саяхатқа аттанайық: https://3d-maps.kz/ru_place_395-muzey-imeni-akhmeta-baytursynova-i-mirzhakypa-dulatova#iframe 1 – тапсырма «Туған жер» 36 бет әңгімені түсініп оқу;
Балалар, жоспар – дегеніміз мәтін бөліктерінің атауы; ФС тапсырмасы Жоспар бойынша мәтін бөліктерін анықта: Жоспар:
2 – тапсырма ФС тапсырмасы Дәптермен жұмыс
Ұлы дала ұланымын, Күліп аққан бұлағымын. Самғайтұғын зеңір көкке Мен елімнің қыранымын. СЕРГІТУ СӘТІ 3 – тапсырма (топтық жұмыс) Берліген буындарды өз қоржындарына орналастыр:
4 – тапсырма ФС тапсырмасы Саралау - диалог https://wordwall.net/play/51813/343/431 Берілген буындарды қатесіз оқу; Берілген буындардың қатесін табады; https://wordwall.net/play/38822/615/112 Кері байланыс: «Білім қуаты» әдісі |
Амандасады Психологиялық ахуалды жақсартуға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Берілген сөздерді сәйкестендіреді Сабақ мақсатымен танысады Туған жерге саяхаттайды Оқулықпен жұмыс жасайды Жоспар бойынша мәтін бөліктерін анықтайды Дәптермен жұмыс жасайды Сергіту сәтіне қатысады Берілген сөздерді өз қоржындарына орналастырады Буындардың дұрыс немесе бұрыс екендігін анықтайды Кері байланыс береді |
Дұрыс жауаптары үшін оқушылар қобыз арқылы бағаланып отырады; Дескриптор: ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Сөздерді дұрыс сәйкестендіреді; ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Әңгімені түсініп оқиды; Мәтін бөліктері бойынша анықтайды; ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Өлеңді қатесізғ көркем жазумен жазады; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Берілген буындарды өз қоржындарына орналастырады; ҚБ: Тамаша! |
Слайд Презентациялық ойын Сызбалар https://3d-maps.kz/ru_place_395-muzey-imeni-akhmeta-baytursynova-i-mirzhakypa-dulatova#iframe слайд Дәптер Қоржындар асықтар https://wordwall.net/play/51813/343/431 https://wordwall.net/play/38822/615/112 презентациялық ойын |
||
шағым қалдыра аласыз


















