|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: «Өнер», «Көрнекті тұлғалар») |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Цикл блогы |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.5.2.1 робот қозғалысын ұйымдастыру үшін циклды пайдалану; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Робот қозғалысын ұйымдастыру үшін циклды пайдаланады |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық айы |
• Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы • Білімнің жаратылыстану және гуманитарлық салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. 2. Психологиялық ахуалл
3.Топқа бөлу: Әртүрлі геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу.
Үй тапсырмасын қайталау 4. Қонаққа бару» Бір топ екінші топқа қонаққа барып, үй тапсырмасы бойынша өз түсінгендерін түсіндіріп береді. Дескриптор: - Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.сабақты көтеріңкі көңіл күймен бастайды 3. Гкометриялық фигуралар бойынша топқа бөлінеді 4. Үй тапсырмасын қайталайды |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Әртүрлі геометриялық фигуралар |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіру.
«Топтық жұмыс» 1 тапсырма «Кластер» əдісі Тұжырымды ойларын А-4 парақшасына түсіріп, топтық жұмыс қорғалады (постер).
Дискриптор: -Берілген программаның жұмысына талдау жасап, сұрақтарға жауап береді -Тапсырманы орындайды Жұптық жұмыс 2 тапсырма «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі арқылы сұрақтарға жауап беріп, жұбына ойын бөліседі.Керекті мәліметтерді дәптерге жазады. - Дескриптор: -Роби жұмысты дұрыс орындау үшін прграмма ұсынады -Программа құрған кезде қораптардың санына назар аударады Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс 3-тапсырма «Вен диаграммасы» әдісі
Дискриптор: -Scratch пен Lego mindstroms ev3 программасында қолданылған цикл блоктарын Вен диаграммасы бойынша салыстырып бағалайды «Сергіту сәті» «Бұзық телефон» ойыны Шаттық шеңберге тұрып бастаушы келесі адам құлағына бір сөз сыбырлайды соңында бастаушыға қайта келгенде сол сөз жету керек, кейін сөзді ауыстырып жіберген адам анықталады. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Цикл блогы дегеніміз не? Дискриптор -Сұраққа жауап береді Сабақты қорытындылау 4- тапсырма .«WordWall» онлайн платформасы арқылы крассворд сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Онлайн платформа арқылы крассворд сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3- тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4- тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
Қол шапалақтау арқылы бағалайды |
А-4 парақшасы, стикер, маркер Оқулық, дәптер Оқулық, вен диаграмма тапсырма https://wordwall.net/ru/resource/53163414 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия. - Сіз бүгін сабақтан не үйрендіңіз? - Қандай қиындықтарға тап болдыңыз
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
§ 24оқу. 87-90 беттер |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Цикл блогы. 3-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
Цикл блогы. 3-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: «Өнер», «Көрнекті тұлғалар») |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Цикл блогы |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.5.2.1 робот қозғалысын ұйымдастыру үшін циклды пайдалану; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Робот қозғалысын ұйымдастыру үшін циклды пайдаланады |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық айы |
• Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы • Білімнің жаратылыстану және гуманитарлық салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. 2. Психологиялық ахуалл
3.Топқа бөлу: Әртүрлі геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу.
Үй тапсырмасын қайталау 4. Қонаққа бару» Бір топ екінші топқа қонаққа барып, үй тапсырмасы бойынша өз түсінгендерін түсіндіріп береді. Дескриптор: - Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.сабақты көтеріңкі көңіл күймен бастайды 3. Гкометриялық фигуралар бойынша топқа бөлінеді 4. Үй тапсырмасын қайталайды |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Әртүрлі геометриялық фигуралар |
|
Сабақтың ортасы Жаңа сабақ 30 мин |
Жаңа тақырыпты түсіндіру.
«Топтық жұмыс» 1 тапсырма «Кластер» əдісі Тұжырымды ойларын А-4 парақшасына түсіріп, топтық жұмыс қорғалады (постер).
Дискриптор: -Берілген программаның жұмысына талдау жасап, сұрақтарға жауап береді -Тапсырманы орындайды Жұптық жұмыс 2 тапсырма «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі арқылы сұрақтарға жауап беріп, жұбына ойын бөліседі.Керекті мәліметтерді дәптерге жазады. - Дескриптор: -Роби жұмысты дұрыс орындау үшін прграмма ұсынады -Программа құрған кезде қораптардың санына назар аударады Жеке жұмыс. Компьютермен жұмыс 3-тапсырма «Вен диаграммасы» әдісі
Дискриптор: -Scratch пен Lego mindstroms ev3 программасында қолданылған цикл блоктарын Вен диаграммасы бойынша салыстырып бағалайды «Сергіту сәті» «Бұзық телефон» ойыны Шаттық шеңберге тұрып бастаушы келесі адам құлағына бір сөз сыбырлайды соңында бастаушыға қайта келгенде сол сөз жету керек, кейін сөзді ауыстырып жіберген адам анықталады. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Цикл блогы дегеніміз не? Дискриптор -Сұраққа жауап береді Сабақты қорытындылау 4- тапсырма .«WordWall» онлайн платформасы арқылы крассворд сұрақтарға жауап береді Дескриптор: Онлайн платформа арқылы крассворд сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3- тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4- тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
Қол шапалақтау арқылы бағалайды |
А-4 парақшасы, стикер, маркер Оқулық, дәптер Оқулық, вен диаграмма тапсырма https://wordwall.net/ru/resource/53163414 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия. - Сіз бүгін сабақтан не үйрендіңіз? - Қандай қиындықтарға тап болдыңыз
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
§ 24оқу. 87-90 беттер |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз































