|
І-бөлім Программалау (ортақ тақырыптары: «Жабайы табиғат», «Жақсы» деген немене? «Жаман» деген немене?») |
Мектеп: №1 орта мектеп |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Серікова Алима |
||||||
|
Пәні: Цифрлық сауаттылық |
Сынып: 3 «а», «ә»,«в» «г» «ғ» |
Қатысқандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Циклдер |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.4.1.2 циклдік алгоритмді іске асыру; «1.4.1.1. сызықтық алгоритмді іске асыру |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: Алгоритм түсінігімен таныс Көбісі: Алгоритмдерге мысалдар келтіре алады. Кейбірі: Цикл алгоритімін программалауда қолдана алады |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Мұғалім оқушылармен амандасады, сабаққа дайындығын қадағалайды, оқушыларды іскелік ырғаққа бейімдейді. Мұғалім: Сәлеметсіздер ме оқушылар! Біз бүгінгі сабағымызды бастаймыз. Сабақ тақырыбына жетелеу. Оқулық бойынша сабақ тақырыбын ашу |
Мұғаліммен амандасады. Жаңа сабаққа дайындалады. |
«Мадақтау» әдісі |
Оқулық, презентация |
|||
|
Негізгі бөлім Тақырыпты ашу 10-15 мин |
Жаңа білімді меңгеру.
|
Жаңа сабақты меңгереді. |
«Бес бармақ» әдісі |
Презентация |
|||
|
Сабақтың ортасы Тапсырма орындау 15-20 мин |
Тапсырма №1 Практикалық жұмыс
|
Скрейч программасымен жұмыс |
«Мадақтау» әдісі |
Оқулық, презентация |
|||
|
Соңы 5 мин |
Сабақты бекіту.
Қызыл
– сабақты толық түсіне алмадым, тапсырмаларды
толық ордамадым. Жасыл – сабақты жақсы түсіндім, тапсырмаларды толық орындадым. |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Үйге тапсырма алады. Және сабақ бойынша бағаланады. Кері байланыс жасайды |
«Мадақтау» әдісі |
Презентация, стикер |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Циклдер 3 сынып
Циклдер 3 сынып
|
І-бөлім Программалау (ортақ тақырыптары: «Жабайы табиғат», «Жақсы» деген немене? «Жаман» деген немене?») |
Мектеп: №1 орта мектеп |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Серікова Алима |
||||||
|
Пәні: Цифрлық сауаттылық |
Сынып: 3 «а», «ә»,«в» «г» «ғ» |
Қатысқандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Циклдер |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
3.4.1.2 циклдік алгоритмді іске асыру; «1.4.1.1. сызықтық алгоритмді іске асыру |
||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: Алгоритм түсінігімен таныс Көбісі: Алгоритмдерге мысалдар келтіре алады. Кейбірі: Цикл алгоритімін программалауда қолдана алады |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Басы 5 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Мұғалім оқушылармен амандасады, сабаққа дайындығын қадағалайды, оқушыларды іскелік ырғаққа бейімдейді. Мұғалім: Сәлеметсіздер ме оқушылар! Біз бүгінгі сабағымызды бастаймыз. Сабақ тақырыбына жетелеу. Оқулық бойынша сабақ тақырыбын ашу |
Мұғаліммен амандасады. Жаңа сабаққа дайындалады. |
«Мадақтау» әдісі |
Оқулық, презентация |
|||
|
Негізгі бөлім Тақырыпты ашу 10-15 мин |
Жаңа білімді меңгеру.
|
Жаңа сабақты меңгереді. |
«Бес бармақ» әдісі |
Презентация |
|||
|
Сабақтың ортасы Тапсырма орындау 15-20 мин |
Тапсырма №1 Практикалық жұмыс
|
Скрейч программасымен жұмыс |
«Мадақтау» әдісі |
Оқулық, презентация |
|||
|
Соңы 5 мин |
Сабақты бекіту.
Қызыл
– сабақты толық түсіне алмадым, тапсырмаларды
толық ордамадым. Жасыл – сабақты жақсы түсіндім, тапсырмаларды толық орындадым. |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Үйге тапсырма алады. Және сабақ бойынша бағаланады. Кері байланыс жасайды |
«Мадақтау» әдісі |
Презентация, стикер |
|||
шағым қалдыра аласыз
















