Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып көруге болады
І-бөлім
Программалау (ортақ тақырыптары: «Жабайы
табиғат», «Жақсы» деген немене? «Жаман» деген
немене?»)
Мектеп: №1 орта
мектеп
Күні:
Мұғалімнің
аты-жөні:Серікова
Алима
Пәні:Цифрлық
сауаттылық
Сынып:3 «а», «ә»,«в» «г»
«ғ»
Қатысқандар саны:
Сабақтың
тақырыбы:
Циклдер ЖОБАЛЫҚ
ЖҰМЫС
Осы сабақта қол жеткізетін оқу мақсаттары (оқу
бағдарламасына сілтеме)
3.4.1.2циклдік
алгоритмді іске асыру;
«1.4.2.1 ойын 170
бағдарламалау ортасында жобаны құру, сақтау және
ашу
Сабақ мақсаттары
Барлығы:Алгоритм түсінігімен
таныс
Көбісі:Алгоритмдерге мысалдар келтіре
алады.
Кейбірі:Цикл алгоритімін
программалауда қолдана алады
Сабақ барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт
Педагогтің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Басы
5 минут
Ұйымдастыру кезеңі.
І. Қызығушылықты
ояту. «Арқаға сурет салу» ойыны
Бұл
ойында барлық әрекеттерді үнсіз жасау керек. Оқушылар екі топқа
бөлініп, бірінің артынан екіншісі тұрып, сап түзейді. Мұғалім сап
соңында тұрған оқушыларға бір заттың атауы жазылған қағаз ұсынады
(мәселен, алма, алмұрт, жүзім, гүл, кітап, ағаш, автокөлік т.б.).
Тапсырма: соңында тұрған оқушы үндемей, алдында тұрған оқушының
арқасына әлгі заттың суретін саусағымен салады. Арқасына сурет
салынған оқушы алдында тұрған баланың арқасына өзінің арқасына
салынған заттың суретін салады. Суреттер салынып біткеннен кейін,
мұғалім соңғы оқушыдан арқасына салынған заттың атын сұрап, оны
қағазда жазылғанмен салыстырады. /Бұл ойынды ойнату арқылы сыныпта
психологиялық жағымды көңіл күй орнығады. Оқушылар сабаққа
көтеріңкі көңіл күймен белсене қатысуына септігін
тигізеді/.
Мұғалім:Сәлеметсіздер ме оқушылар! Біз
бүгінгі сабағымызды бастаймыз.
Сабақ тақырыбына
жетелеу.Оқулық бойынша өткен тақырыпты
қайталау
Мұғаліммен амандасады. Жаңа сабаққа
дайындалады.
«Мадақтау» әдісі
Оқулық, презентация
Негізгі бөлім
Қайталау
10-15 мин
Өткен сабақты қайталайды
«Бес бармақ» әдісі
Презентация
Сабақтың ортасы
Тапсырма
орындау
15-20 мин
Тапсырма №1 Практикалық
жұмыс
Скрейч программасын ашу
Скрейч программасында кейіпкерлерге қозғалыс
енгізу.
Скрейч программасын жабу жобаны
сақтау
Скрейч программасымен жұмыс
«Мадақтау» әдісі
Оқулық, презентация
Соңы
5 мин
Сабақты бекіту.
Қызыл– сабақты толық түсіне алмадым, тапсырмаларды
толық ордамадым. Сары– ортасында сабақты жақсы түсіндім,
тапсырмаларды орындадым, кейбір тапсырмаларда қиындықтар
кездесті.
Жасыл– сабақты жақсы түсіндім, тапсырмаларды толық
орындадым.
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Үйге тапсырма
алады. Және сабақ бойынша бағаланады. Кері байланыс
жасайды
«Мадақтау» әдісі
Презентация, стикер
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Материал іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде пәніңізді белгілеп, керек материалды алып сабағыңызға қолдана аласыз