|
Бөлімі |
Адамгершілік - асыл қасиет |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
5.01.2026. |
|
|
Сынып 5 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дайындықсыз келген бір күн |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.1- әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
- әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттайды |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жасампаздық пен жаңашылдық: -Әр түрлі таным құралдарын қолдану, әлем туралы білімді жинақтай алу (тілдік, оқырмандық, ақпараттық, цифрлық ортадағы қызмет) -Ә л е м н і ң қ а з і р г і ғ ы л ы м и б е й н е с і , ғ ы л ы м м е н т е х н и к а н ы ң ж е т і с т і к т е р і т у р а л ы б і л у |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Ұйымдастыру кезеңі: – Амандасу; – Оқушылардың сабаққа қатысымын тексеру. |
|
|
|
|
Сабақ басы (5мин) |
Үй тапсрымасы – 2 б |
Сұрақтарға жауап береді |
|
|
|
Ортасы (25 минут) (оқу тапсырмаларын орындау) |
Сюжеттік-композициялық талдау жасаңыздар. Оқиғаның басталуы Байланысуы Дамуы Шиеленісуі Шарықтау шегі Шешімі Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор: -Оқиға желісін ретімен орналастырады -3б
|
Сюжеттік талдау жасайды Тірек сөздер мен оқиға елісін сәйкестендіреді Оқиға желісін даму ретімен орналастырады |
Дескриптор арқылы |
|
|
|
|
|||
|
Соңы (5 мин) |
Үй тапсырмасы Барлық бөлімдерін оқу |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дайындықсыз келген бір күн
Дайындықсыз келген бір күн
|
Бөлімі |
Адамгершілік - асыл қасиет |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
|
Күні |
5.01.2026. |
|
|
Сынып 5 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Дайындықсыз келген бір күн |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.1- әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
- әдеби шығарманың жанрына қарай фабуласы мен сюжеттік дамуын сипаттайды |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Жасампаздық пен жаңашылдық: -Әр түрлі таным құралдарын қолдану, әлем туралы білімді жинақтай алу (тілдік, оқырмандық, ақпараттық, цифрлық ортадағы қызмет) -Ә л е м н і ң қ а з і р г і ғ ы л ы м и б е й н е с і , ғ ы л ы м м е н т е х н и к а н ы ң ж е т і с т і к т е р і т у р а л ы б і л у |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі(5минут) |
Ұйымдастыру кезеңі: – Амандасу; – Оқушылардың сабаққа қатысымын тексеру. |
|
|
|
|
Сабақ басы (5мин) |
Үй тапсрымасы – 2 б |
Сұрақтарға жауап береді |
|
|
|
Ортасы (25 минут) (оқу тапсырмаларын орындау) |
Сюжеттік-композициялық талдау жасаңыздар. Оқиғаның басталуы Байланысуы Дамуы Шиеленісуі Шарықтау шегі Шешімі Дескриптор:
Дескриптор:
Дескриптор: -Оқиға желісін ретімен орналастырады -3б
|
Сюжеттік талдау жасайды Тірек сөздер мен оқиға елісін сәйкестендіреді Оқиға желісін даму ретімен орналастырады |
Дескриптор арқылы |
|
|
|
|
|||
|
Соңы (5 мин) |
Үй тапсырмасы Барлық бөлімдерін оқу |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

















