|
Білім беру ұйымының атауы |
№1 М. Әуезов атындағы жббм |
||||
|
Пәні: |
География |
||||
|
Бөлім: |
Дамыған елдер |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
06.12.2023ж |
||||
|
Сынып: 10 |
|
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дамушы елдердің топтары |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.4.1.3. Елдер мен аймақтардың экономикалық дамуындағы географиялық кеңістіктің ролін анықтау |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
10.4.1.3. Елдер мен аймақтардың экономикалық дамуындағы географиялық кеңістіктің ролін анықтайды |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Сабақ жоспары |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру |
Сәлемдесу. Үй тапсырмасын сұрау. «Адасқан бөліктер» әдісі
|
мадақтау |
|
||
|
Жаңа білім |
«Сөздер қорапшасы» әдісі арқылы жаңа сабақтың кілт сөздерін табамыз, тақырыпты ашамыз.
1-Тапсырма. «Графикалық органайзер» әдісі арқылы кестені толтыру, ауызша баяндау.
Дискриптор: Дамушы елдердің басты белгілерін анықтай алады. Атаулары бойынша талдап жаза алады. 2- тапсырма. «Кейіпкерлер әлемі» әдісі. Оқушыларға сұрақтар қойылады, жауап беріп елдерді картадан көрсетеді.
Дискриптор: Дамушы елдердің негізгі топтарын ажыратады, картамен жұмыс жасап, көрсете біледі. 3 – тапсырма. «Венн диаграммасы» Мұнай эскпорттаушы елдер мен
плантациялық шаруашылық елдерінің қандай ұқсастықтары мен
айырмашылықтары бар. Дискриптор: Мұнай эскпорттаушы елдер мен плантациялық шаруашылық елдерінің қандай ұқсастықтары мен айырмашылықтары барын біледі. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады «Ең үздік жауап» «Алақан-жұдырық» Оқушылар өз-ара бағалау жүргізеді «Жұлдызшалар» |
Суреттер Кестелер Карта Маркер |
||
|
Бекіту |
«Сандар сөйлейді» . Дамуы төмен елдер
|
«Ең үздік жауап» |
Ақпараттық карточка |
||
|
Кері байланыс |
Үйге тапсырма беру. |
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дамушы елдер топтары 10 сынып география
Дамушы елдер топтары 10 сынып география
|
Білім беру ұйымының атауы |
№1 М. Әуезов атындағы жббм |
||||
|
Пәні: |
География |
||||
|
Бөлім: |
Дамыған елдер |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
06.12.2023ж |
||||
|
Сынып: 10 |
|
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Дамушы елдердің топтары |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.4.1.3. Елдер мен аймақтардың экономикалық дамуындағы географиялық кеңістіктің ролін анықтау |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
10.4.1.3. Елдер мен аймақтардың экономикалық дамуындағы географиялық кеңістіктің ролін анықтайды |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Сабақ жоспары |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру |
Сәлемдесу. Үй тапсырмасын сұрау. «Адасқан бөліктер» әдісі
|
мадақтау |
|
||
|
Жаңа білім |
«Сөздер қорапшасы» әдісі арқылы жаңа сабақтың кілт сөздерін табамыз, тақырыпты ашамыз.
1-Тапсырма. «Графикалық органайзер» әдісі арқылы кестені толтыру, ауызша баяндау.
Дискриптор: Дамушы елдердің басты белгілерін анықтай алады. Атаулары бойынша талдап жаза алады. 2- тапсырма. «Кейіпкерлер әлемі» әдісі. Оқушыларға сұрақтар қойылады, жауап беріп елдерді картадан көрсетеді.
Дискриптор: Дамушы елдердің негізгі топтарын ажыратады, картамен жұмыс жасап, көрсете біледі. 3 – тапсырма. «Венн диаграммасы» Мұнай эскпорттаушы елдер мен
плантациялық шаруашылық елдерінің қандай ұқсастықтары мен
айырмашылықтары бар. Дискриптор: Мұнай эскпорттаушы елдер мен плантациялық шаруашылық елдерінің қандай ұқсастықтары мен айырмашылықтары барын біледі. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады «Ең үздік жауап» «Алақан-жұдырық» Оқушылар өз-ара бағалау жүргізеді «Жұлдызшалар» |
Суреттер Кестелер Карта Маркер |
||
|
Бекіту |
«Сандар сөйлейді» . Дамуы төмен елдер
|
«Ең үздік жауап» |
Ақпараттық карточка |
||
|
Кері байланыс |
Үйге тапсырма беру. |
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект |
||
шағым қалдыра аласыз


















