Ұйымдастырылған оқу қызметінің
№ 7 технологиялық қартасы
Өткізген:Жумашбекова С Т. Өтілу мерзімі:16.09.20ж.
Топтың жас ерекшелігі: № 9 ортаңғы топ.
Білім беру саласы: «Денсаулық».
Бөлімі: « Дене шынықтыру».
Тақырыбы Жоғары секіру, затқа қолды тигізіп. Түзу жолмен жүру (ені 25 см, ұзындығы 2,5 м).
Мақсаты: Затқа қол тигізіп, секіру дағдылардың қалыптасуы, жүру мен жүгіру дағды-ларын жетілдіру
Міндеттері:
БМ:Затқа қол тигізіп, жоғары секіруге үйрету. Шектелген алаң бойынша жүру мен жүгіруде тұрақты тепе-теңдікті сақтау іскерліктерін бекіту.
ДМ: Ептіліктерін дамыту.
ТМ: Дербестікке баулу
Қолданатын құралдар:заттар
Сөздік жұмыс:жоғары секіру
Көптілділік компонент:
|
Қызметтің кезеңдері |
Тәрбиешінің іс-әрекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
Мотивациялық-қозғаушылық |
Жылулық шеңбері Балалар шеңберге тұрып,бір-біріне жылы лебіздерін білдіреді. |
Шеңберге тұрып,жылы сөздер айтады. |
|
Ұйымдастыру- шылық –ізденістік |
I.Ұйымдастыру кезеңі І. Колоннада жүру. Шашырап жүгіру. Шеңбер жасап тұру. ІІ. Жалпы дамыту жаттығулар: 1. «Боксшы» Н.қ.: аяқтары сәл алшақтау; қолдары бүгілген; кезекпен қолдарын бүгу, созу(боксшының қимылдарын елік-тету); н.қ.. 2. «Алға еңкею» Н.қ.: отырып, аяқтары ашық, қолдары белде; алға еңкею, саусақтарын аяқ-тың ұшына тигізу. 3. «Көңілді бақа» Н.қ.: аяқтары иықтың бойында; отыру, қолдары тізелердің арасында; тұру, қолдарын жан-жаққа, «ква» деп айту; н.қ. 4. «Қапшықтарды еденге қою» Н.қ.: аяқтары сәл алшақтау; қапшық-тар қолдарында; отыру, қапшықтарды еденге қою; тұру, отыру қапшықтар- ды алу; н.қ. III.Негізгі қимылдар: 1 Жоғары секіру, затқа қолды тигізіп. 2.Түзу жолмен жүру (ені 25 см, ұзындығы 2,5 м). Қимылды ойын: «Ұстап алатыңдар» |
Колоннада жүреді. Шашырап жүгіреді. Шеңбер жасап тұрады. Тәрбиешімен бірге қай-талайды. Тәрбиешінің көрсетуі-мен кезек-кезек қайта-лайды. «Бір,екі,үш жүгіріңдер!» деген сөзден соң бала- лар екінші жаққа қарай жүгіріп,ал ұстап алатын бала қолымен тигізуге тырысуы қажет, біреуін болса да. |
|
Рефлексиялық- түзеушілік |
-Балалар бүгін сендермен не үйрен-дік? -Сендерге қиын болған жоқ па? |
Сұрақтарға жауап бере-ді. |
Күтілетін нәтиже:
Біледі:жаттығуларды көрсету бойынша жасай біледі.
Игерді: Жоғары секіру, затқа қолды тигізіуді
Тексерді:
Ескерту:
Педагогикалық қолдауға мұқтаж болған балалар:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дене шынықтыру "Жоғары секіру, затқа қолды тигізіп. Түзу жолмен жүру."
Дене шынықтыру "Жоғары секіру, затқа қолды тигізіп. Түзу жолмен жүру."
Ұйымдастырылған оқу қызметінің
№ 7 технологиялық қартасы
Өткізген:Жумашбекова С Т. Өтілу мерзімі:16.09.20ж.
Топтың жас ерекшелігі: № 9 ортаңғы топ.
Білім беру саласы: «Денсаулық».
Бөлімі: « Дене шынықтыру».
Тақырыбы Жоғары секіру, затқа қолды тигізіп. Түзу жолмен жүру (ені 25 см, ұзындығы 2,5 м).
Мақсаты: Затқа қол тигізіп, секіру дағдылардың қалыптасуы, жүру мен жүгіру дағды-ларын жетілдіру
Міндеттері:
БМ:Затқа қол тигізіп, жоғары секіруге үйрету. Шектелген алаң бойынша жүру мен жүгіруде тұрақты тепе-теңдікті сақтау іскерліктерін бекіту.
ДМ: Ептіліктерін дамыту.
ТМ: Дербестікке баулу
Қолданатын құралдар:заттар
Сөздік жұмыс:жоғары секіру
Көптілділік компонент:
|
Қызметтің кезеңдері |
Тәрбиешінің іс-әрекеті |
Балалардың іс-әрекеті |
|
Мотивациялық-қозғаушылық |
Жылулық шеңбері Балалар шеңберге тұрып,бір-біріне жылы лебіздерін білдіреді. |
Шеңберге тұрып,жылы сөздер айтады. |
|
Ұйымдастыру- шылық –ізденістік |
I.Ұйымдастыру кезеңі І. Колоннада жүру. Шашырап жүгіру. Шеңбер жасап тұру. ІІ. Жалпы дамыту жаттығулар: 1. «Боксшы» Н.қ.: аяқтары сәл алшақтау; қолдары бүгілген; кезекпен қолдарын бүгу, созу(боксшының қимылдарын елік-тету); н.қ.. 2. «Алға еңкею» Н.қ.: отырып, аяқтары ашық, қолдары белде; алға еңкею, саусақтарын аяқ-тың ұшына тигізу. 3. «Көңілді бақа» Н.қ.: аяқтары иықтың бойында; отыру, қолдары тізелердің арасында; тұру, қолдарын жан-жаққа, «ква» деп айту; н.қ. 4. «Қапшықтарды еденге қою» Н.қ.: аяқтары сәл алшақтау; қапшық-тар қолдарында; отыру, қапшықтарды еденге қою; тұру, отыру қапшықтар- ды алу; н.қ. III.Негізгі қимылдар: 1 Жоғары секіру, затқа қолды тигізіп. 2.Түзу жолмен жүру (ені 25 см, ұзындығы 2,5 м). Қимылды ойын: «Ұстап алатыңдар» |
Колоннада жүреді. Шашырап жүгіреді. Шеңбер жасап тұрады. Тәрбиешімен бірге қай-талайды. Тәрбиешінің көрсетуі-мен кезек-кезек қайта-лайды. «Бір,екі,үш жүгіріңдер!» деген сөзден соң бала- лар екінші жаққа қарай жүгіріп,ал ұстап алатын бала қолымен тигізуге тырысуы қажет, біреуін болса да. |
|
Рефлексиялық- түзеушілік |
-Балалар бүгін сендермен не үйрен-дік? -Сендерге қиын болған жоқ па? |
Сұрақтарға жауап бере-ді. |
Күтілетін нәтиже:
Біледі:жаттығуларды көрсету бойынша жасай біледі.
Игерді: Жоғары секіру, затқа қолды тигізіуді
Тексерді:
Ескерту:
Педагогикалық қолдауға мұқтаж болған балалар:
шағым қалдыра аласыз













