|
Бөлім: «Отбасы құндылықтары» |
Мектеп: Пәні: қазақ әдебиеті |
|||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Джек Лондон «Мексика ұлы» әңгімесі. Жойқын соққы. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.3.1.Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс- әрекеті арқылы образын ашу 5.3.3.1.Шығармадағы кейіпкерді өзіндік құндылығы тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазу. |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс- әрекетін анықтау, әдеби эссе жазу; Көпшілігі: шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс- әрекеті арқылы образын ашу, кейіпкерлерді шынайы өмірмен салыстыру; Кейбір оқушылар: Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс- әрекеті арқылы образын ашу, шығармадағы кейіпкерді өзіндік құндылығы тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазу.. |
|||
|
Бағалау критерийі |
|
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Тренинг. «Жүректен- жүрекке» әдісімен оқушылар бір-біріне жүрекше шарлармен тілек айту арқылы сабаққа сәттілік тілейді. Қызығушылықты ояту. «5 қадам» әдісі. Оқушылар тақтаға жазылған кейіпкердің атына байланысты 5 қасиет атап шығу қажет. Ривера Денни
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Оқушылар назарын сабаққа аудару. Оқушылар жағымды ахуал қалыптастырады. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Қалыптастырушы бағалау
ҚБ
|
5-сынып Қазақ әдебиеті оқулығы |
|
Сабақтың ортасы |
Мағынаны тану. 1-тапсырма. Кейіпкерлер портреті мен іс-әрекетін анықтайды.
Дескриптор:
ҚБ. Бағалау. Тапсырма. 2-тапсырма.Жеке жұмыс. Енді кейіпкерлердің ерекшеліктерін анықтай түсейік. Ол үшін мына үзінділермен танысайық.
Дескриптор:
ҚБ Суретте кімдер бейнеленген? Бұл тұлғалардың біздің бүгінгі сабағымызға қандай байланысы бар?
Шығармадағы Ривера бойындағы құндылығын ел намысын қорғап жүрген қазақстандық боксшыларымыз Қанат Ислам, Геннадий Головкин жеңістерімен байланыстырып, «Ел намысы – ер намысы» тақырыбында эссе жазыңдар. Дескриптор:
ҚБ |
Кейіпкерлер портреті мен іс-әрекетін анықтайды. Кейіпкерлердің бойындағы қасиеттері мен әрекеттеріне талдау жасайды. Шығарманың тақырыбы мен идеясын анықтайды. Шығармадағы Ривера бойындағы құндылығын ел намысын қорғап жүрген қазақстандық боксшыларымыз Қанат Ислам, Геннадий Головкин жеңістерімен байланыстырып, «Ел намысы – ер намысы» тақырыбында эссе жазыңдар. |
«Жұлдызша»
Смайликтер
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
|
5-сынып Қазақ әдебиеті оқулығы Оқулықпен жұмыс А3 парағы,оқулық, маркер стикер |
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс Бүгінгі тақырып бойынша қандай ой түйдім? |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Джек Лондон "Мексика ұлы" әңгімесі Жойқын соққы
Джек Лондон "Мексика ұлы" әңгімесі Жойқын соққы
|
Бөлім: «Отбасы құндылықтары» |
Мектеп: Пәні: қазақ әдебиеті |
|||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Джек Лондон «Мексика ұлы» әңгімесі. Жойқын соққы. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.3.1.Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс- әрекеті арқылы образын ашу 5.3.3.1.Шығармадағы кейіпкерді өзіндік құндылығы тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазу. |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс- әрекетін анықтау, әдеби эссе жазу; Көпшілігі: шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс- әрекеті арқылы образын ашу, кейіпкерлерді шынайы өмірмен салыстыру; Кейбір оқушылар: Көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс- әрекеті арқылы образын ашу, шығармадағы кейіпкерді өзіндік құндылығы тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазу.. |
|||
|
Бағалау критерийі |
|
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру: Тренинг. «Жүректен- жүрекке» әдісімен оқушылар бір-біріне жүрекше шарлармен тілек айту арқылы сабаққа сәттілік тілейді. Қызығушылықты ояту. «5 қадам» әдісі. Оқушылар тақтаға жазылған кейіпкердің атына байланысты 5 қасиет атап шығу қажет. Ривера Денни
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Оқушылар назарын сабаққа аудару. Оқушылар жағымды ахуал қалыптастырады. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айқындалады. |
Қалыптастырушы бағалау
ҚБ
|
5-сынып Қазақ әдебиеті оқулығы |
|
Сабақтың ортасы |
Мағынаны тану. 1-тапсырма. Кейіпкерлер портреті мен іс-әрекетін анықтайды.
Дескриптор:
ҚБ. Бағалау. Тапсырма. 2-тапсырма.Жеке жұмыс. Енді кейіпкерлердің ерекшеліктерін анықтай түсейік. Ол үшін мына үзінділермен танысайық.
Дескриптор:
ҚБ Суретте кімдер бейнеленген? Бұл тұлғалардың біздің бүгінгі сабағымызға қандай байланысы бар?
Шығармадағы Ривера бойындағы құндылығын ел намысын қорғап жүрген қазақстандық боксшыларымыз Қанат Ислам, Геннадий Головкин жеңістерімен байланыстырып, «Ел намысы – ер намысы» тақырыбында эссе жазыңдар. Дескриптор:
ҚБ |
Кейіпкерлер портреті мен іс-әрекетін анықтайды. Кейіпкерлердің бойындағы қасиеттері мен әрекеттеріне талдау жасайды. Шығарманың тақырыбы мен идеясын анықтайды. Шығармадағы Ривера бойындағы құндылығын ел намысын қорғап жүрген қазақстандық боксшыларымыз Қанат Ислам, Геннадий Головкин жеңістерімен байланыстырып, «Ел намысы – ер намысы» тақырыбында эссе жазыңдар. |
«Жұлдызша»
Смайликтер
ҚБ «Одағайлар»
әдісі Оооооо! – тамаша жауап;
|
5-сынып Қазақ әдебиеті оқулығы Оқулықпен жұмыс А3 парағы,оқулық, маркер стикер |
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс Бүгінгі тақырып бойынша қандай ой түйдім? |
|
||
шағым қалдыра аласыз





















