Бекітілді:
|
Бөлім: |
Музыка өнері және қазақтың киелі домбырасы.Морфология |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Тыныштық Н.А. |
|
|
Күні: 14.12.2022 |
Пәні: қазақ тілі |
|
|
Сынып: 7 «В» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Домбыра – халық мұрасы 5,6-сабақ |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.1.4.1 мәтін тақырыбы, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтау 7.4.4.1 етістіктің шақ, рай түрлерін тілдесім барысында қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
- мәтін тақырыбы, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтайды - етістіктің шақ, рай түрлерін тілдесім барысында қолданады |
|
|
Құндылықтарға баулу |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын сұрау |
Үй тапсырмасын айтады |
Екі жұлды, бір тілек |
Жұмыс дәптері |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Ой қозғау
Берілген өлең жолдарын автормен сәйкестендіріңіз.
Тыңдалым кезі тапсырмасы Мәтінді мұқият тыңдап,өлеңнен көтерінкі дауыспен,ерекше әсермен айтылған жолдарды анықтаңыз.
Тапсырма.
|
|
Дескриптор: -өлеңнен көтерінкі дауыспен,ерекше әсермен айтылған жолдарды табады -негізгі ойды анықтайды
Дескриптор:
|
Оқулық |
||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
|
Ұялы телефон арқылы кері байланыс береді |
1-10 балл аралығында бағалау |
Интерактивті тақта
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Домбыра-халық мұрасы
Домбыра-халық мұрасы
Бекітілді:
|
Бөлім: |
Музыка өнері және қазақтың киелі домбырасы.Морфология |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Тыныштық Н.А. |
|
|
Күні: 14.12.2022 |
Пәні: қазақ тілі |
|
|
Сынып: 7 «В» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Домбыра – халық мұрасы 5,6-сабақ |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.1.4.1 мәтін тақырыбы, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтау 7.4.4.1 етістіктің шақ, рай түрлерін тілдесім барысында қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
- мәтін тақырыбы, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтайды - етістіктің шақ, рай түрлерін тілдесім барысында қолданады |
|
|
Құндылықтарға баулу |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын сұрау |
Үй тапсырмасын айтады |
Екі жұлды, бір тілек |
Жұмыс дәптері |
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Ой қозғау
Берілген өлең жолдарын автормен сәйкестендіріңіз.
Тыңдалым кезі тапсырмасы Мәтінді мұқият тыңдап,өлеңнен көтерінкі дауыспен,ерекше әсермен айтылған жолдарды анықтаңыз.
Тапсырма.
|
|
Дескриптор: -өлеңнен көтерінкі дауыспен,ерекше әсермен айтылған жолдарды табады -негізгі ойды анықтайды
Дескриптор:
|
Оқулық |
||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
|
Ұялы телефон арқылы кері байланыс береді |
1-10 балл аралығында бағалау |
Интерактивті тақта
|
шағым қалдыра аласыз














