Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Доппен жасалатын жаттығуларды құрастыру
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Дене шынықтыру |
|
Мектеп: «Рахат орта мектебі» КММ |
||||
Күні: |
|
Мұғалім: Байхажы Б |
||||
Сынып: 4 «А» |
Қатысқан: |
Қатыспағандар: |
||||
Тақырыбы |
||||||
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
4.2.4.1 түрлі дене жаттығуларын орындау кезінде ережелер мен құрылымдық тәсілдерді жасайды және қолдану |
|||||
Сабақ мақсаттары |
Доппен жаттығулар орындау кезінде ережелер мен тәсілдерді қолданады. Ойын кезінде жағдаятты түсініп игеру үшін бірқатар тактикалар мен стратегияларды, құрылымдық идеяларды таңдау және қолдану. |
|||||
Сабақ барысы |
||||||
Жоспарланған уақыт есебі |
Мұғалімнің іс - әрекеті |
Оқушының іс -әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
Басы / 10 мин/ |
Б.О «Нұсқау беру және айту» әдісі қолданылады. Ынталандыру: «Бой жазу жаттығулары»
Қызығушылықты ояту: Б. О «Диалогтық оқыту» әдісі / Оқушылар өз пікірлерін білдіреді. Бір – бірінің жауабын толықтырады. Бір – бірінен үйренеді және үйретеді. Балаларда еркіндік болады./ |
Психологиялық ахуал: Оқушылар спорт залға сап түзеп кіреді. Алаңды айналып жүреміз, жүруден жүгіруге көшіп, алаңды екі рет айналамыз. Жүгіруден алаңды айналып жүруге көшеміз. Сапқа тұрамыз.
«Адам өмір тіршілігінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардағы қауіпсіздігі (ӨҚН)» Б.қ. Аяқ арасы иық кеңдігінде,
қол мықында.
|
Сабақ барысында оқушылардың тиімді жауаптары мен мұғалімге қойылған сұрақтарына «Жарайсың!», «Керемет!», «Дұрыс жауап!», «Ойлан!», «Талпын!» түріндегі қалыптастырушы бағалау қолданылады. |
Доп ысқырық |
||
Ортасы /30 мин/ |
Бірлескен іс қимыл тәжірибесін жүзеге асыру «Гимнастикалық шеңбер және доп».
«Баскетбол добымен жарыс» ойыны
«Кім мықты?» ойыны
|
Техникалық қауіпсіздік ережесін сақтау. Ойын ережелерін мұқият тыңдайды.
Практика жүзінде ойыншылардың орналасу ретін біледі.
|
Сабақ барысында оқушылардың тиімді жауаптары мен мұғалімге қойылған сұрақтарына «Жарайсың!», «Керемет!», «Дұрыс жауап!», «Ойлан!», «Талпын!» түріндегі қалыптастырушы бағалау қолданылады. |
Доп Гимнастикалық шеңбер Ысқырық
|
||
Соңы /5 мин/ |
Орын иелендіріп, мадақтау. Кері байланыс: «Бір ұсыныс, бір тілек» әдісі |
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін «Бір ұсыныс, бір тілек» әдісі арқылы білдіреді. |
|