Бекітілді
Қысқа мерзімді жоспар
|
Мектеп: |
|||||
|
Күні |
Мұғалімнің есімі:
|
||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны:
|
|||
|
Сабақ тақырыбы:
|
Допқа ие болу әдісінің негізгі элементерін дамыту |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.1.1 аз ауқымды арнайы спорттық қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және үйлесімділікті дамытуға арналған қимыл-қозғалысты дағдыларын қолдану |
||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Оқушылар аз ауқымды арнайы спорттық қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және үйлесімділікті дамытуға арналған қимыл-қозғалысты дағдыларын қолданады |
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
«ТАЛАП» Дұрыс қарым-қатынас орната білу; Физикалық белсенді болу; Жеке және командамен жұмыс істей білу; Технологиялық және цифрлық дағдыларды ілгерілету; Білуге, жаңаны тануға құштар болу; |
||||
|
Жоспар
|
|||||
|
Жоспарланған уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
Сәлемдесу. Оқушылардың қатарда түзу тұруын қадағалау. Келмеген оқушылардың себебін анықтау. Оқушылардың сабақтың тақырыбы мен мақсатын мұқият тыңдауын қадағалау. Техника қауіпсіздігін ескерту. Жүгіру жаттығулары. Оң және сол жақ жанмен қолды алдыға және артқа толық иықтан айналдыру; Қол шынтақтан бүгулі,тізені алдыға көтеріп жүгіру; Қол артта,алақанға өкшені тигізіп жүгіру; Отырып жүру; Отырып,қос аяқпен секіру; Жылдамдықпен жүгіру. Жалпы дамыту жаттығулары. Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол белде,басты оңға және солға 4 сан
айналдыру; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол басы иықта,иықты алдыға және артқа 4 сан айналдыру; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,оң жоғары,сол қол төмен,қол серпу; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол белде,белді оңға және солға 4 сан айналдыру; Б.Қ аяқ арасы алшақ,қол белде,1 оң аяққа жартылай отырып,қолды алдыға созу,2 қол белде бастапқы қалып,3 сол аяққа жартылай отырып,қолды алдыға созу,4 қол белде бастапқы қалып; Б.Қ негізгі тұрыс,қол тізеде,тізені оңға және солға айналдыру. |
|
|
||
|
Ортасы |
Волейбол ойыны. Ойын ережесі мен қауіпсіздік ережесін түсіндіру.
Дескриптор - Волейбол ойынын біледі; - Ойын ережесі мен қауіпсіздік ережесін сақтайды және біледі; - Тапсырмаларды орындайды; |
||||
|
Аяқталуы
|
Мақсаты: Қол жеткен нәтижелер туралы ойлану, өзіндік талдау жүргізуге дағдыландыру. Тақырыпты меңгеру деңгейін анықтау. Мұғалім әрекеті: Сұрақ-жауап арқылы кері байланыс жүргізеді. Жақсы нәтижеге қол жеткізген оқушылар мен үздіктерді атайды. Жетілдіру жаттығуларын ұсынады. Оқушының әрекеті: Қиын болған немесе жүзеге асыра алмаған мәселелер бойынша сұрақ қояды. Үздік нәтиже көрсету үшін өзіндік ойлармен бөліседі. Сабақ барысындағы мұғалім сұрағына жауап береді.
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Допқа ие болу әдісінің негізгі элементерін дамыту
Допқа ие болу әдісінің негізгі элементерін дамыту
Бекітілді
Қысқа мерзімді жоспар
|
Мектеп: |
|||||
|
Күні |
Мұғалімнің есімі:
|
||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны:
|
|||
|
Сабақ тақырыбы:
|
Допқа ие болу әдісінің негізгі элементерін дамыту |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.1.1 аз ауқымды арнайы спорттық қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және үйлесімділікті дамытуға арналған қимыл-қозғалысты дағдыларын қолдану |
||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Оқушылар аз ауқымды арнайы спорттық қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және үйлесімділікті дамытуға арналған қимыл-қозғалысты дағдыларын қолданады |
||||
|
Құндылықтарды дарыту |
«ТАЛАП» Дұрыс қарым-қатынас орната білу; Физикалық белсенді болу; Жеке және командамен жұмыс істей білу; Технологиялық және цифрлық дағдыларды ілгерілету; Білуге, жаңаны тануға құштар болу; |
||||
|
Жоспар
|
|||||
|
Жоспарланған уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурстар |
||
|
Басталуы |
Сәлемдесу. Оқушылардың қатарда түзу тұруын қадағалау. Келмеген оқушылардың себебін анықтау. Оқушылардың сабақтың тақырыбы мен мақсатын мұқият тыңдауын қадағалау. Техника қауіпсіздігін ескерту. Жүгіру жаттығулары. Оң және сол жақ жанмен қолды алдыға және артқа толық иықтан айналдыру; Қол шынтақтан бүгулі,тізені алдыға көтеріп жүгіру; Қол артта,алақанға өкшені тигізіп жүгіру; Отырып жүру; Отырып,қос аяқпен секіру; Жылдамдықпен жүгіру. Жалпы дамыту жаттығулары. Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол белде,басты оңға және солға 4 сан
айналдыру; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол басы иықта,иықты алдыға және артқа 4 сан айналдыру; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,оң жоғары,сол қол төмен,қол серпу; Б.Қ аяқ арасы иық кеңдігінде,қол белде,белді оңға және солға 4 сан айналдыру; Б.Қ аяқ арасы алшақ,қол белде,1 оң аяққа жартылай отырып,қолды алдыға созу,2 қол белде бастапқы қалып,3 сол аяққа жартылай отырып,қолды алдыға созу,4 қол белде бастапқы қалып; Б.Қ негізгі тұрыс,қол тізеде,тізені оңға және солға айналдыру. |
|
|
||
|
Ортасы |
Волейбол ойыны. Ойын ережесі мен қауіпсіздік ережесін түсіндіру.
Дескриптор - Волейбол ойынын біледі; - Ойын ережесі мен қауіпсіздік ережесін сақтайды және біледі; - Тапсырмаларды орындайды; |
||||
|
Аяқталуы
|
Мақсаты: Қол жеткен нәтижелер туралы ойлану, өзіндік талдау жүргізуге дағдыландыру. Тақырыпты меңгеру деңгейін анықтау. Мұғалім әрекеті: Сұрақ-жауап арқылы кері байланыс жүргізеді. Жақсы нәтижеге қол жеткізген оқушылар мен үздіктерді атайды. Жетілдіру жаттығуларын ұсынады. Оқушының әрекеті: Қиын болған немесе жүзеге асыра алмаған мәселелер бойынша сұрақ қояды. Үздік нәтиже көрсету үшін өзіндік ойлармен бөліседі. Сабақ барысындағы мұғалім сұрағына жауап береді.
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз



















