Бекітемін: _____________
|
Бөлім |
Әлеуметтік география |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Қабылова Гүлсанем |
||||
|
Күні |
19.02.2025 |
||||
|
Сынып: 9 «ә» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстандағы көші қон |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
9.4.1.2 дүниежүзі халқы миграцияларының басты бағыттарын, себеп-салдарын түсіндіреді 9.4.1.3 Қазақстандағы көші-қон үдерістерді талдап, басты бағыттарын анықтайды; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||
|
Бағалау критерииі |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру/ |
Оқушылармен амандасу. Түгендеу.
Топқа бөлу
Психологиялық ахуал қалыптастыру |
Сәлемдеседі, Берілген сұраққа жауап береді |
Қалыптастырушы бағалау Мұғалімнің кері байланысы |
Презентация Оқулық |
|
|
Жаңа сабақ Сабақтың ортасы |
Қызығушылықты ояту. «Суреттер сөйлейді».
Миграция дегеніміз не? 1-тапсырма. Жұптық жұмыс. Сыртқы көші-қон және ішкі көші-қон бағытын анықтап түсіндіріңіз 2 3-тапсырма. Топтық жұмыс. Постер қорғау
Бекіту тапсырмалары. «qiuzizz» платформасы арқылы сұрақтарға жауап беру |
Берілген сұраққа жауап береді Тапсырманы орындап, дәптерлеріне жазады. Терминдерді сәйкестендіріп дәптерлеріне жазады . |
Дескриптор: оқушылар
Дескриптор: оқушылар
Дескриптор: оқушылар
|
Презентация qiuzizz |
|
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Рефлексия. “Екі жұлдыз, бір тілек” әдісі. Екі жұлдыз - екі ұнаған нәрсе (сабақ жөнінде) Бір тілек – жақсартуды қажет ететін нәрсе. |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дүниежүзі халқының миграциясы. Қазақстан халқының миграциясы
Дүниежүзі халқының миграциясы. Қазақстан халқының миграциясы
Бекітемін: _____________
|
Бөлім |
Әлеуметтік география |
||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Қабылова Гүлсанем |
||||
|
Күні |
19.02.2025 |
||||
|
Сынып: 9 «ә» |
Қатысушылар саны |
Қатыспағандар саны |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстандағы көші қон |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
9.4.1.2 дүниежүзі халқы миграцияларының басты бағыттарын, себеп-салдарын түсіндіреді 9.4.1.3 Қазақстандағы көші-қон үдерістерді талдап, басты бағыттарын анықтайды; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||
|
Бағалау критерииі |
|
||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Ұйымдастыру/ |
Оқушылармен амандасу. Түгендеу.
Топқа бөлу
Психологиялық ахуал қалыптастыру |
Сәлемдеседі, Берілген сұраққа жауап береді |
Қалыптастырушы бағалау Мұғалімнің кері байланысы |
Презентация Оқулық |
|
|
Жаңа сабақ Сабақтың ортасы |
Қызығушылықты ояту. «Суреттер сөйлейді».
Миграция дегеніміз не? 1-тапсырма. Жұптық жұмыс. Сыртқы көші-қон және ішкі көші-қон бағытын анықтап түсіндіріңіз 2 3-тапсырма. Топтық жұмыс. Постер қорғау
Бекіту тапсырмалары. «qiuzizz» платформасы арқылы сұрақтарға жауап беру |
Берілген сұраққа жауап береді Тапсырманы орындап, дәптерлеріне жазады. Терминдерді сәйкестендіріп дәптерлеріне жазады . |
Дескриптор: оқушылар
Дескриптор: оқушылар
Дескриптор: оқушылар
|
Презентация qiuzizz |
|
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Рефлексия. “Екі жұлдыз, бір тілек” әдісі. Екі жұлдыз - екі ұнаған нәрсе (сабақ жөнінде) Бір тілек – жақсартуды қажет ететін нәрсе. |
Бүгінгі сабақтан түйген ойлары мен тұжырымдарына байланысты кері байланыс жасайды. |
|
Рефлексия |
|
шағым қалдыра аласыз
-тапсырма.Жеке
жұмыс.












