Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
Дүниежүзін саяси-географиялық аудандастыру.Геосаяси аймақтар
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлім: |
Электромагниттiк индукция |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 10 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Электромагниттiк индукция заңы. Ленц ережесі. |
|
Сабақтың номері: |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.5.2 - электромагниттік индукция заңын есептер шығаруда қолдану; |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: Электромагниттiк индукция заңы. Ленц ережесімен танысады Оқушылардын көбі: ЭҚК формуласын.Тұйық контурдағы ток күші формуалаларын есептер шығаруда қолданады. Кейбір оқушылар: Формуланы қолданып деңгейлік есептер шығара алады |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 8 мин |
Амандасу. Оқушыларды түгендеу. Сәлеметсіздерме балалар! Өткен сабақта біз заттың магниттік қасиеттерін қарастырдық. Өткен тақырып бойынша сұраққа жауап береміз. Өткен тақырыпты тексеру. (1 тапсырма) |
|
Ұпай |
жұмыс дәптері |
|
Сабақтың ортасы
|
3 тапсырма.Онлайн мектеп тапсырмасын орындау |
Сабақтың тақырыбын дәптерлеріне жазады.
Теориялық
материалмен жұмыс
Оқушылар есептерді шығарады.
Онлайн мектеп тапсырмасын орындайды |
Ұпай |
Оқулық, жұмыс дәптері Презентация https://www.youtube.com/watch?v=-YD2DyWIhZE Оқулық, жұмыс дәптері
Оқулық, жұмыс дәптері Оқулық, жұмыс дәптері https://onlinemektep. |
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Кері байланыс Кері байланыс саны 5-Бүгінгі сабақты өте жақсы түсіндім 4-Бүгінгі сабақты жақсы түсіндім 3- Әлі де ізденуім керек Үйге тапсырма: Бүгінгі сабақ кезінде орындаған тапсырмаларын онлайнмектепке жүктеп салу және онлайн тапсырмасын орындау |
Оқушылар орындалған тапсырмаларын қолданып жүрген платформа арқылы және қол жетімді байланыс құралдары арқылы жібереді. |
Оқушының сабаққа уақытылы қатысуына қарай, үй тапсырмасын орындау деңгейіне қарай,сабақ кезіндегі тапсырмаларды орындау деңгейіне қарай, есеп шығару деңгейлеріне қарай, 10 балдық жүйемен бағаланады. |
|
1 тапсырма
1. Магниттер деп қандай заттар аталады?
2. Заттың магниттік өтімділігінің физикалық мағынасы қандай?
3. Қандай қасиеттері үшін заттар диамагниттер деп аталады?
Дескрипторлар
Тапсырма№ |
Критерийдің сипаттамасы |
Балл |
Қайталау Тапсырма№1 |
Заттардың магниттік өрісіне байланысты сұрақтарға дұрыс жауап береді. |
2 |
Жаңа тақырыпты меңгеру Тапсырма№2 |
Есеп 1. А)Есептің берілгені дұрыс жазылған, физикалық шамалар әріптермен көрсетілген. Б)Формулалар дұрыс жазылған, математикалық есептеулер дұрыс . В) Жауап дұрыс жазылған. |
1 2 1 |
Есеп 2. А)Есептің берілгені дұрыс жазылған, физикалық шамалар әріптермен көрсетілген. Б)Формулалар дұрыс жазылған, математикалық есептеулер дұрыс . В) Жауап дұрыс жазылған. |
1 2 1 |
|
|
Барлығы: |
10 |
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлім: |
Электромагниттiк индукция |
|
Педагогтің аты-жөні |
Қайрат О |
|
Күні: |
|
|
Сынып: 10 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы |
Магнит өрісінің энергиясы |
|
Сабақтың номері: |
№ 22 |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.5.3 - механикалық және магнит өрісінің энергиялары арасындағы сәйкестікті жүргізу |
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: механикалық және магнит өрісінің энергиялары арасындағы байланысты біледі Оқушылардын көбі: Физикалық формуланы жазады, формуланы түрлендіреді, өлшем бірлігін анықтайды. Кейбір оқушылар: формуланы қолданып есеп шығара алады. |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
Сабақтың басы 8 мин |
Амандасу. Оқушыларды түгендеу. Сәлеметсіздерме балалар! Өткен сабақта электромагниттiк индукция заңы. Ленц ережесі қарастырдық. Өткен тақырып бойынша сұраққа жауап береміз. Өткен тақырыпты тексеру. (1 тапсырма) |
|
Ұпай |
жұмыс дәптері |
Сабақтың ортасы
|
|