|
Мекеме атауы |
«Әл-Фараби» мектеп-лицейі |
|||||
|
Бөлім атауы |
Махаббат пен абырой |
|||||
|
Педагогтің ТАӘ |
Серік Аяжан Маратқызы |
|||||
|
Күні |
20.02.2025 ж. |
|||||
|
Сыныбы: 8 Ә (қазақ әдебиеті) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Дулат Исабеков. «Әпке». Кейіпкерлер бейнесі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.3.1. көркем шығармадағы кейіпкерлерді сомдауда тура және жанама мінездеулерді жіктеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
8.1.3.1. көркем шығармадағы кейіпкерлерді сомдауда тура және жанама мінездеулерді жіктейді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу. ІІ. Үй жұмысын тексеру. 1-тапсырма Кейіпкерлердің сөздерін сәйкестендіру
Дескриптор: Кейіпкерлердің сөздерін дұрыс сәйкестендіреді – 3б Өз пікірін нақты жеткізеді – 2б 2-тапсырма Кейіпкерлерге мінездеме беру
Дескриптор: Кейіпкерлерге мінездеме береді – 2б 3-тапсырма Жұптық жұмыс. Берілген кейіпкерлермен диалог құрастыру Омар- Нәзила Гауһар - Қабен Қамажай - Тимур Сұлтан – Нәзила Омар - Қамажай Тимур - Қабен Қабен - Нәзила Қамажай - Нәзила Тимур - Нәзила IV. Үй жұмысын беру. «ПОПС» формуласы арқылы Д. Исабековтің «Әпке» драмасынан қандай үлгі-өнеге аламыз тақырыбында өз ойларын жазу. «Жүрек» әдісі арқылы кері байланыс |
Оқушылар амандасып орындарына отырады. 1-тапсырма Кейіпкерлердің сөздерін сәйкестендіреді
2-тапсырма Кейіпкерлерге мінездеме береді
3-тапсырма Жұптық жұмыс. Берілген кейіпкерлермен диалог құрастырады Омар- Нәзила Гауһар - Қабен Қамажай - Тимур Сұлтан – Нәзила Омар - Қамажай Тимур - Қабен Қабен - Нәзила Қамажай - Нәзила Тимур - Нәзила
|
Бір-біріне ауызша кері байланыс береді Керемет!Жарайсың! «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау |
Интерактивті тақта, жұмыс дәптері Оқулық, жұмыс дәптері Жұмыс дәптері, оқулық |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Дулат Исабеков. «Әпке». Кейіпкерлер бейнесі
Дулат Исабеков. «Әпке». Кейіпкерлер бейнесі
|
Мекеме атауы |
«Әл-Фараби» мектеп-лицейі |
|||||
|
Бөлім атауы |
Махаббат пен абырой |
|||||
|
Педагогтің ТАӘ |
Серік Аяжан Маратқызы |
|||||
|
Күні |
20.02.2025 ж. |
|||||
|
Сыныбы: 8 Ә (қазақ әдебиеті) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Дулат Исабеков. «Әпке». Кейіпкерлер бейнесі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.1.3.1. көркем шығармадағы кейіпкерлерді сомдауда тура және жанама мінездеулерді жіктеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
8.1.3.1. көркем шығармадағы кейіпкерлерді сомдауда тура және жанама мінездеулерді жіктейді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі / уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу. Оқушыларды түгендеу. ІІ. Үй жұмысын тексеру. 1-тапсырма Кейіпкерлердің сөздерін сәйкестендіру
Дескриптор: Кейіпкерлердің сөздерін дұрыс сәйкестендіреді – 3б Өз пікірін нақты жеткізеді – 2б 2-тапсырма Кейіпкерлерге мінездеме беру
Дескриптор: Кейіпкерлерге мінездеме береді – 2б 3-тапсырма Жұптық жұмыс. Берілген кейіпкерлермен диалог құрастыру Омар- Нәзила Гауһар - Қабен Қамажай - Тимур Сұлтан – Нәзила Омар - Қамажай Тимур - Қабен Қабен - Нәзила Қамажай - Нәзила Тимур - Нәзила IV. Үй жұмысын беру. «ПОПС» формуласы арқылы Д. Исабековтің «Әпке» драмасынан қандай үлгі-өнеге аламыз тақырыбында өз ойларын жазу. «Жүрек» әдісі арқылы кері байланыс |
Оқушылар амандасып орындарына отырады. 1-тапсырма Кейіпкерлердің сөздерін сәйкестендіреді
2-тапсырма Кейіпкерлерге мінездеме береді
3-тапсырма Жұптық жұмыс. Берілген кейіпкерлермен диалог құрастырады Омар- Нәзила Гауһар - Қабен Қамажай - Тимур Сұлтан – Нәзила Омар - Қамажай Тимур - Қабен Қабен - Нәзила Қамажай - Нәзила Тимур - Нәзила
|
Бір-біріне ауызша кері байланыс береді Керемет!Жарайсың! «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау «Бас бармақ » әдісі арқылы бағалау |
Интерактивті тақта, жұмыс дәптері Оқулық, жұмыс дәптері Жұмыс дәптері, оқулық |
||
шағым қалдыра аласыз















