|
«№29 ҚБМО» КММ Қысқа мерзімді жоспар: Ел ертеңі- білімді жастар (сабақтың тақырыбы) |
|
|
|||||||||||||
|
Бөлім |
11. Жастықтың оты қайдасың? |
|
|
||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Тойбулдинова Ж.К. |
|
|
||||||||||||
|
Күні: |
30.03.2023 |
|
|
||||||||||||
|
Сынып: 7 А |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Ел ертеңі- білімді жастар |
|
|
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
7.1.5.1 тірек сөздер, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтау 7.2.5.1 диалогке қатысушылар коммуникативтік жағдаяттың талаптарына сай «сөйлеуші →тыңдаушы» позицияларын еркін ауыстыру |
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
тірек сөздер, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтай алады; диалогке қатысушылар комму-никативтік жағдаяттың талаптарына сай «сөйлеуші →тыңдаушы» позицияларын еркін ауыстыра алады. |
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|
|
|||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар
|
|
|
|||||||||
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Стоп» арқылы түрлі елдің амандасу әдебімен танысып, сол үлгіде оқушылар амандасады.
Білгірлер, Алғырлар арқылы екі топқа бөледі. |
Оқушылар бір-бірімен амандасып, тілек айтады. Білгірлер, Алғырлар бойынша топқа бөлінеді |
ҚБ: мадақтау |
Интерактивті тақта, тілек сөз |
|
|
|||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Өткен біліміді еске түсіру I.Үй тапсырмасын «Сиқыршы ата» ойыны арқылы тексеріледі II. Сурет бойынша сабақтың тақырыбын анықтау III. Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру Мәтіналды жұмыс. 1.«Сөздікпен таныстыру: Жаңа сөздер: «Галереяны шарлау» Сөздікпен жұмыс. Жеке жұмыс. Тапсырма Берілген сөздердің Сыңарын табады Мәтінмен жұмыс. Топтық жұмыс. «Борт журналы» «Бәйшешек» тобы
«Қызғалдақ» тобы
Жұптық жұмыс. 1-топ Берілген ақпараттардың «жалған», «рас» екенін анықтайды. Сергіту сәті
|
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді
Оқушылар жаңа сөздерді оқиды, қайталайды.
Дескриптор: -Сөздерді оқиды; -Сыңарын табады.
Топтық жұмыс. Мәтінді оқиды. «Борт журналын» толтырады.
Дескриптор: - мәтінді оқиды; - кестеге сай ақпаратты табады. Жұптық жұмыс. 1-топ Берілген ақпараттардың «жалған», «ақиқат» екенін анықтайды.
2-топ
Дескриптор:
Нейрожаттығу жасайды |
ҚБ: «Қолпаштау» әдісі ҚБ: Шапалақ ҚБ: мадақтама сөздер ҚБ: шапалақ ҚБ: Тамаша! |
«Сиқыршы ата» слайды
Интербелсенді тақта
Слайд
Интербелсенді тақта
Интербелсенді тақта
Интербелсенді тақта
|
|
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы |
«Сиқырлы сандық» ойыны арқылы оқушылардың білімін тексеру. |
«Сиқырлы сандық» слайды |
|
ҚБ: «Шапалақ» әдісі
|
|||||||||||
|
Үй жұмысы: |
|
Интербелсенді тақта |
|
|
|||||||||||
|
Рефлексия |
|
|
|
|
|||||||||||
![]()
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ел ертеңі - білімді жастар, 7-сынып
Ел ертеңі - білімді жастар, 7-сынып
|
«№29 ҚБМО» КММ Қысқа мерзімді жоспар: Ел ертеңі- білімді жастар (сабақтың тақырыбы) |
|
|
|||||||||||||
|
Бөлім |
11. Жастықтың оты қайдасың? |
|
|
||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Тойбулдинова Ж.К. |
|
|
||||||||||||
|
Күні: |
30.03.2023 |
|
|
||||||||||||
|
Сынып: 7 А |
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Ел ертеңі- білімді жастар |
|
|
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
7.1.5.1 тірек сөздер, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтау 7.2.5.1 диалогке қатысушылар коммуникативтік жағдаяттың талаптарына сай «сөйлеуші →тыңдаушы» позицияларын еркін ауыстыру |
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
тірек сөздер, сөйлеушінің дауыс ырғағы мен сөйлеу мәнері арқылы негізгі ойды анықтай алады; диалогке қатысушылар комму-никативтік жағдаяттың талаптарына сай «сөйлеуші →тыңдаушы» позицияларын еркін ауыстыра алады. |
|
|
||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|
|
|||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар
|
|
|
|||||||||
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Стоп» арқылы түрлі елдің амандасу әдебімен танысып, сол үлгіде оқушылар амандасады.
Білгірлер, Алғырлар арқылы екі топқа бөледі. |
Оқушылар бір-бірімен амандасып, тілек айтады. Білгірлер, Алғырлар бойынша топқа бөлінеді |
ҚБ: мадақтау |
Интерактивті тақта, тілек сөз |
|
|
|||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Өткен біліміді еске түсіру I.Үй тапсырмасын «Сиқыршы ата» ойыны арқылы тексеріледі II. Сурет бойынша сабақтың тақырыбын анықтау III. Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру Мәтіналды жұмыс. 1.«Сөздікпен таныстыру: Жаңа сөздер: «Галереяны шарлау» Сөздікпен жұмыс. Жеке жұмыс. Тапсырма Берілген сөздердің Сыңарын табады Мәтінмен жұмыс. Топтық жұмыс. «Борт журналы» «Бәйшешек» тобы
«Қызғалдақ» тобы
Жұптық жұмыс. 1-топ Берілген ақпараттардың «жалған», «рас» екенін анықтайды. Сергіту сәті
|
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап береді
Оқушылар жаңа сөздерді оқиды, қайталайды.
Дескриптор: -Сөздерді оқиды; -Сыңарын табады.
Топтық жұмыс. Мәтінді оқиды. «Борт журналын» толтырады.
Дескриптор: - мәтінді оқиды; - кестеге сай ақпаратты табады. Жұптық жұмыс. 1-топ Берілген ақпараттардың «жалған», «ақиқат» екенін анықтайды.
2-топ
Дескриптор:
Нейрожаттығу жасайды |
ҚБ: «Қолпаштау» әдісі ҚБ: Шапалақ ҚБ: мадақтама сөздер ҚБ: шапалақ ҚБ: Тамаша! |
«Сиқыршы ата» слайды
Интербелсенді тақта
Слайд
Интербелсенді тақта
Интербелсенді тақта
Интербелсенді тақта
|
|
|
|||||||||
|
Сабақтың соңы |
«Сиқырлы сандық» ойыны арқылы оқушылардың білімін тексеру. |
«Сиқырлы сандық» слайды |
|
ҚБ: «Шапалақ» әдісі
|
|||||||||||
|
Үй жұмысы: |
|
Интербелсенді тақта |
|
|
|||||||||||
|
Рефлексия |
|
|
|
|
|||||||||||
![]()
шағым қалдыра аласыз
















