ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Мектеп: |
Абай атындағы жалпы орта мектебі |
||||
|
Бөлім: |
1. Компьютерлік жүйелер мен желілер |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: |
Рахманова Дилбар |
||||
|
Күні: |
1.09.2021 |
||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Эргономика дегеніміз не? |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.4.1.1-эргономика міндеттерін ойластыру және шешу (жоғары деңгейде жайлы және тиімді болу үшін); |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: эргономика ұғымын біледі Көпшілік оқушылар: жұмыс орнын дұрыс ұйымдастыруды; Кейбір оқушылар: эргономика міндеттерін ойластыру және шешу түрлерін ажыратады; |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу, оқу жабдықтарын тексеру. |
Қол көтеру, сәлемдесу |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы 5 мин 10 мин 15 мин соңы 5 мин |
«Миға шабуыл» әдісі арқылы сұрақтар қойып, жаңа тақырыпты ашу:
Жаңа сабақтың тақырыбы
мен мақсатын қысқаша түсіндіріп, интернет желісінен алынған бейне
сабақты көрсету. Жаңа сабақты бекіту мақсатында суреттер арқылы тапсырмалар беру. 1тапсырма: Сәйкестендіру (ауызша)
2 тапсырма: Төмендегі суреттегі дұрыс отыру ережесіне + таңбасын қой
Сабаққа «Бағдаршам»
әдісін пайдаланып, рефлексия аламын. Үйге тапсырма: 1.1 Эргономика дегеніміз не? Тақырыбын оқу. |
Оқушылар өз ойларымен бөліседі, мысалдар келтіреді. Бейне сабақты көреді. Ауызша заттардың атын атап, сәйкестендіріп айтып береді.
+ таңбасын қойып тапсырманы орындап суретке түсіріп жібереді.
Балалар жасыл, қызыл, сары түстерді пайдаланады |
Мақтау сөздермен, смайликтермен |
Бейне сабақ Оқулық сурет Дәптер, Оқулық, сурет, кесте «Бағдаршам» суреті |
|
|
|
|||||
ДОІЖО:..................................................Б. Әбдіқадыр
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Эргономика дегеніміз не?
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Мектеп: |
Абай атындағы жалпы орта мектебі |
||||
|
Бөлім: |
1. Компьютерлік жүйелер мен желілер |
||||
|
Педагогтың аты-жөні: |
Рахманова Дилбар |
||||
|
Күні: |
1.09.2021 |
||||
|
Сынып: 6 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Эргономика дегеніміз не? |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.4.1.1-эргономика міндеттерін ойластыру және шешу (жоғары деңгейде жайлы және тиімді болу үшін); |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: эргономика ұғымын біледі Көпшілік оқушылар: жұмыс орнын дұрыс ұйымдастыруды; Кейбір оқушылар: эргономика міндеттерін ойластыру және шешу түрлерін ажыратады; |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу, оқу жабдықтарын тексеру. |
Қол көтеру, сәлемдесу |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы 5 мин 10 мин 15 мин соңы 5 мин |
«Миға шабуыл» әдісі арқылы сұрақтар қойып, жаңа тақырыпты ашу:
Жаңа сабақтың тақырыбы
мен мақсатын қысқаша түсіндіріп, интернет желісінен алынған бейне
сабақты көрсету. Жаңа сабақты бекіту мақсатында суреттер арқылы тапсырмалар беру. 1тапсырма: Сәйкестендіру (ауызша)
2 тапсырма: Төмендегі суреттегі дұрыс отыру ережесіне + таңбасын қой
Сабаққа «Бағдаршам»
әдісін пайдаланып, рефлексия аламын. Үйге тапсырма: 1.1 Эргономика дегеніміз не? Тақырыбын оқу. |
Оқушылар өз ойларымен бөліседі, мысалдар келтіреді. Бейне сабақты көреді. Ауызша заттардың атын атап, сәйкестендіріп айтып береді.
+ таңбасын қойып тапсырманы орындап суретке түсіріп жібереді.
Балалар жасыл, қызыл, сары түстерді пайдаланады |
Мақтау сөздермен, смайликтермен |
Бейне сабақ Оқулық сурет Дәптер, Оқулық, сурет, кесте «Бағдаршам» суреті |
|
|
|
|||||
ДОІЖО:..................................................Б. Әбдіқадыр
шағым қалдыра аласыз




