ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Мектебі: |
|
||||
|
Пәні: |
Қазақ әдебиеті |
||||
|
Бөлімі: |
Туған жерім-аялы алтын бесігім! |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
03.09.2024 ж. |
||||
|
Сыныбы:6 «А» |
Қатысушылар саны: ЕББҚ оқушы (2-топ) Мінез-құлық және эмоционалдық проблемалары бар оқушы |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ертегі.Шыншыл ертегі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
6. 1. 1. 1 әдеби шығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтау; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Әдеби шығарманың жанрын анықтайды. Әдеби шығарманың фабуласын анықтайды. Әдеби шығарманың сюжетін анықтайлы. |
||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут
|
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру «Сұрақ-жауап» әдісі арқылы талқылау сұрақтары: 1.Ертегі дегеніміз не? 2.Қандай ертегілерді білесіздер? 3.Ертегілердің қандай түрлері бар? 4.Ертегі кейіпкерлерін атаңыздар |
Барлық оқушы: сұрақтарға жауап береді. Дарынды оқушы: сұрақтарға жауап беріп, көтерілген мәселе бойынша өз көзқарасын білдіреді. ЕББҚ оқушы: сұраққа жауап береді. |
Дескриптор: Жалпы ұпай – 2 -сұрақтарға жауап береді-1 -көтерілген мәселе бойынша өз көзқарасын білдіреді-1 |
Презентация Оқулық Жазба дәптері |
|
|
Сабақтың ортасы 30 минут
|
Жұптық жұмыс. 1-тапсырма. «Жұппен жұмыс» әдісі бойынша шығарманы оқып, жанрын анықтаңыз Топтық жұмыс. 2-тапсырма. «Бірлік» әдісі арқылы шығарманың фабуласын анықтап, жүйелі түрде жазыңыз. Жеке жұмыс. 3-тапсырма. «ББ» әдісімен шығарманың сюжетін анықтап, реттілігін сақтап жазыңыз. |
Барлық оқушы:шығарманы оқиды Дарынды оқушы: шығарманы оқып, жанрын анықтайды. ЕББҚ оқушы:жұбымен жұмыс жасайды. Барлық оқушы: Шығарманың фабуласын анықтайды. Дарынды оқушы: Шығарманың фабуласын анықтап, жүйелі түрде жазады. ЕББҚ оқушы: тобымен жұмыс жасайды. Барлық оқушы: Шығарманың сюжетін анықтай алады. Дарынды оқушы: Шығарманың сюжетін анықтап, реттілігін сақтап жазады. ЕББҚ оқушы: шығарма сюжетін біледі |
Дескриптор: Жалпы ұпай – 3 -Шығарманы оқиды-1 -Шығарманың жанрын анықтайды-2 Дескриптор: Жалпы ұпай -3 -Шығарманың фабуласын анықтайды-1 Шығарманың фабуласын жүйелі түрде жазады-2 Дескриптор: Жалпы ұпай -2 -Шығарманың сюжетін анқтайды-1 -шығарманың сюжетін реттілігін сақтап жазады-1 |
Жазба дәптері оқулық |
|
|
Сабақтың соңы 10 минут |
Кері байланыс. БББ |
Тиімді кері байланыс береді |
ҚБ |
Стикер, маркер |
|
|
Оқыту тапсырмасы |
Шығарма мазмұнын айту |
|
|
|
|
Қосымша ресурс:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ертегі.Шыншыл ертегі.Аяз би 6-сынып қазақ әдебиеті 2024-2025 оқу жылы
Ертегі.Шыншыл ертегі.Аяз би 6-сынып қазақ әдебиеті 2024-2025 оқу жылы
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
|
Мектебі: |
|
||||
|
Пәні: |
Қазақ әдебиеті |
||||
|
Бөлімі: |
Туған жерім-аялы алтын бесігім! |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||
|
Күні: |
03.09.2024 ж. |
||||
|
Сыныбы:6 «А» |
Қатысушылар саны: ЕББҚ оқушы (2-топ) Мінез-құлық және эмоционалдық проблемалары бар оқушы |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ертегі.Шыншыл ертегі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
6. 1. 1. 1 әдеби шығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтау; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Әдеби шығарманың жанрын анықтайды. Әдеби шығарманың фабуласын анықтайды. Әдеби шығарманың сюжетін анықтайлы. |
||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 минут
|
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру «Сұрақ-жауап» әдісі арқылы талқылау сұрақтары: 1.Ертегі дегеніміз не? 2.Қандай ертегілерді білесіздер? 3.Ертегілердің қандай түрлері бар? 4.Ертегі кейіпкерлерін атаңыздар |
Барлық оқушы: сұрақтарға жауап береді. Дарынды оқушы: сұрақтарға жауап беріп, көтерілген мәселе бойынша өз көзқарасын білдіреді. ЕББҚ оқушы: сұраққа жауап береді. |
Дескриптор: Жалпы ұпай – 2 -сұрақтарға жауап береді-1 -көтерілген мәселе бойынша өз көзқарасын білдіреді-1 |
Презентация Оқулық Жазба дәптері |
|
|
Сабақтың ортасы 30 минут
|
Жұптық жұмыс. 1-тапсырма. «Жұппен жұмыс» әдісі бойынша шығарманы оқып, жанрын анықтаңыз Топтық жұмыс. 2-тапсырма. «Бірлік» әдісі арқылы шығарманың фабуласын анықтап, жүйелі түрде жазыңыз. Жеке жұмыс. 3-тапсырма. «ББ» әдісімен шығарманың сюжетін анықтап, реттілігін сақтап жазыңыз. |
Барлық оқушы:шығарманы оқиды Дарынды оқушы: шығарманы оқып, жанрын анықтайды. ЕББҚ оқушы:жұбымен жұмыс жасайды. Барлық оқушы: Шығарманың фабуласын анықтайды. Дарынды оқушы: Шығарманың фабуласын анықтап, жүйелі түрде жазады. ЕББҚ оқушы: тобымен жұмыс жасайды. Барлық оқушы: Шығарманың сюжетін анықтай алады. Дарынды оқушы: Шығарманың сюжетін анықтап, реттілігін сақтап жазады. ЕББҚ оқушы: шығарма сюжетін біледі |
Дескриптор: Жалпы ұпай – 3 -Шығарманы оқиды-1 -Шығарманың жанрын анықтайды-2 Дескриптор: Жалпы ұпай -3 -Шығарманың фабуласын анықтайды-1 Шығарманың фабуласын жүйелі түрде жазады-2 Дескриптор: Жалпы ұпай -2 -Шығарманың сюжетін анқтайды-1 -шығарманың сюжетін реттілігін сақтап жазады-1 |
Жазба дәптері оқулық |
|
|
Сабақтың соңы 10 минут |
Кері байланыс. БББ |
Тиімді кері байланыс береді |
ҚБ |
Стикер, маркер |
|
|
Оқыту тапсырмасы |
Шығарма мазмұнын айту |
|
|
|
|
Қосымша ресурс:
шағым қалдыра аласыз













