Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім |
Педагогика |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Мухамедали Інжу Мухамедалиқызы |
|
|
Күні: |
24.02.2023 |
|
|
Тобы: Б 1-21 тобы |
Қатысушылар саны:25 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Эстетикалық тәрбие |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
- Тәрбие туралы білімдерін тереңдетеді; - қазіргі қоғамдағы эстетикалық тәрбиенің алатын орны, тәрбие ерекшеліктері туралы ақпарат алады; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
-Эстетикалық тәрбие туралы меңгерілген білімді өмірмен байланыстыра алады; -алынған ақпаратты өңдеп, талдайды; -негізгі мазмұнын түсініп, проблемалық сұрақ қояды және жауап береді; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы |
-Сәлемдесу, аудитория реттілігін қадағалау, студенттерді түгендеу -Психологиялық ахуал қалыптастыру: Сергіту сәті. «Хопонопоно» әдісі арқылы. Қорапшаның ішінде өз суреттері тұрады. Суреттеріне қарау арқылы мына сөздерді айтады: «Мен сені жақсы көремін» «Мені кешірші» «Алғыс айтамын» Үй тапсырмасын сұрау 1-тапсырма. «Боулинг» Өткен тақырып бойынша жасалған сұрақтарға жауап беру. Интерактивті тақтадан бейне ролик көрсетіледі Роликті талдап,жаңа тақырыппен таныстыру.Сабақтың тақырыбын,мақсатын анықтайды. Жаңа сабақ. Слайд арқылы. 2- тапсырма. «QR» әдісі бойынша топқа бөліну 3-тапсырма «Джигсо» Әр топ берілген кейстермен танысып -мәтінді мұқият оқиды; -мәтін бойынша проблемалық сұрақтар дайындайды; - постер арқылы мәтіннің мазмұнын ашады. 4- тапсырма «Тарсия» әдісі. Жаңа сабақ бойынша сұрақтармен жауаптарды тауып кішкентай үшбұрыштардан бүтін үшбұрыш құрайды. 5-тапсырма. «Пингвин» әдісі Жаңа сабақтағы термин сөздерді әуен арқылы қол шапалақтап ауысып, параққа жазады. Кері байланыс Үй тапсырмасы:Эстетикалық тәрбие |
-Сабаққа назарын аударады; -сабаққа қажет құралдарын дайындайды; -топ ережесімен танысады -Қорапшадағы өздерінің суреттеріне қарап жақсы көруді,кешіруді үйренеді. Өткен сабақтағы сұрақтарға жауап береді. Бейне роликті көріп,өз ойларын білдіреді, сұрақтарға жауап береді. . -мәтінмен танысады -мәтіннен проблемалық сұрақтар тудырады -проблемалық сұрақтарға жауап табады. –топпен шығып постер қорғайды -жаңа сабақтың жауаптарын табады. -үшбұрыш құрайды -термин сөздер жазады -термин сөздерді санайды әр топ бойынша Осы тақырып бойынша оқып дайындалу, тақырып сонындағы тестті орындап келу |
Өз-өздерін бағалау |
Genially платформасы Видео Power point Плакат,түрлі түсті карандаштар, маркер. «Пингвин» әуені |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Эстетикалық тәрбие
Эстетикалық тәрбие
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
|
Бөлім |
Педагогика |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Мухамедали Інжу Мухамедалиқызы |
|
|
Күні: |
24.02.2023 |
|
|
Тобы: Б 1-21 тобы |
Қатысушылар саны:25 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Эстетикалық тәрбие |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
- Тәрбие туралы білімдерін тереңдетеді; - қазіргі қоғамдағы эстетикалық тәрбиенің алатын орны, тәрбие ерекшеліктері туралы ақпарат алады; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
-Эстетикалық тәрбие туралы меңгерілген білімді өмірмен байланыстыра алады; -алынған ақпаратты өңдеп, талдайды; -негізгі мазмұнын түсініп, проблемалық сұрақ қояды және жауап береді; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы |
-Сәлемдесу, аудитория реттілігін қадағалау, студенттерді түгендеу -Психологиялық ахуал қалыптастыру: Сергіту сәті. «Хопонопоно» әдісі арқылы. Қорапшаның ішінде өз суреттері тұрады. Суреттеріне қарау арқылы мына сөздерді айтады: «Мен сені жақсы көремін» «Мені кешірші» «Алғыс айтамын» Үй тапсырмасын сұрау 1-тапсырма. «Боулинг» Өткен тақырып бойынша жасалған сұрақтарға жауап беру. Интерактивті тақтадан бейне ролик көрсетіледі Роликті талдап,жаңа тақырыппен таныстыру.Сабақтың тақырыбын,мақсатын анықтайды. Жаңа сабақ. Слайд арқылы. 2- тапсырма. «QR» әдісі бойынша топқа бөліну 3-тапсырма «Джигсо» Әр топ берілген кейстермен танысып -мәтінді мұқият оқиды; -мәтін бойынша проблемалық сұрақтар дайындайды; - постер арқылы мәтіннің мазмұнын ашады. 4- тапсырма «Тарсия» әдісі. Жаңа сабақ бойынша сұрақтармен жауаптарды тауып кішкентай үшбұрыштардан бүтін үшбұрыш құрайды. 5-тапсырма. «Пингвин» әдісі Жаңа сабақтағы термин сөздерді әуен арқылы қол шапалақтап ауысып, параққа жазады. Кері байланыс Үй тапсырмасы:Эстетикалық тәрбие |
-Сабаққа назарын аударады; -сабаққа қажет құралдарын дайындайды; -топ ережесімен танысады -Қорапшадағы өздерінің суреттеріне қарап жақсы көруді,кешіруді үйренеді. Өткен сабақтағы сұрақтарға жауап береді. Бейне роликті көріп,өз ойларын білдіреді, сұрақтарға жауап береді. . -мәтінмен танысады -мәтіннен проблемалық сұрақтар тудырады -проблемалық сұрақтарға жауап табады. –топпен шығып постер қорғайды -жаңа сабақтың жауаптарын табады. -үшбұрыш құрайды -термин сөздер жазады -термин сөздерді санайды әр топ бойынша Осы тақырып бойынша оқып дайындалу, тақырып сонындағы тестті орындап келу |
Өз-өздерін бағалау |
Genially платформасы Видео Power point Плакат,түрлі түсті карандаштар, маркер. «Пингвин» әуені |
шағым қалдыра аласыз













