|
Білім беру ұйымының атауы |
||||||
|
Пәні: |
АӘТД |
|||||
|
Бөлім: |
Өмір қауіпсіздігі негіздері |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
|
Күні: |
24,25,26..04.2024 жыл |
|||||
|
Сынып: 10 « А, Ә, Б » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Эвакуация және тұрғындарды бытыраңқы орналастыру. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.8.8.
Эвакуацияланатын адамдардың міндеттерін және жүріс тұрысын анықтау;
. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Халықты бөліп жайғастыруды түсіндіру ; Эвакуация мен бөліп жайғастыруды өткізуді анықтау; Хабарландыру кезіндегі әрекеттерді сипаттау. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
Сапқа тұрғызу Үй тапсырмасына шолу
Жаңа сабақ
Сабақтың ортасы |
Оқушылар сапқа тұрғызылып саптық жаттығуларды орындайды. Сабақ ты «Миға шабуыл» әдісі оқушыларға үй тапсырмасын еске түсіру. 1. Ұжымды қорғау құралдарына не жатады ? 2. Радиацияға қарсы баспана қалай жасалады ? 3.Қарапайым тасалар ?
1. Азаматтық қорғаныс дабылы, әрекет ету тәртібі.. 2. Эвакуациялау тәсілдері тәртібі . 3. Эвакуацияға дайындық. 4. Жиналу пункіне келгеннен
кейін.. |
Взвод командирі баянат жасайды.
Оқушылар сұрақтарға жауап іздейді
Оқушыларғатірек сөздердің мағынасын айтады |
Мұғалім кері байланыс беріп отырады
Жарайсың, керемет деп мадақтау |
Оқулық
Оқулық |
||
|
Бекіту |
Сабақты қорытындылау бүгінгі зерттеулер мен ақпарат алмасу барысында алған білімдерін қолданып « Еркін мекрафон » әдісімен қорытынды жасайды.
Үйге тапсырма Кестені толтыру. |
Оқушылар тақырыпты қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Оқулық
|
||
|
Кері байланыс |
Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар жақсы жарайсың деп бағалайды |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Эвакуация және тұрғындарды бытыраңқы орналастыру ҚМЖ
Эвакуация және тұрғындарды бытыраңқы орналастыру ҚМЖ
|
Білім беру ұйымының атауы |
||||||
|
Пәні: |
АӘТД |
|||||
|
Бөлім: |
Өмір қауіпсіздігі негіздері |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
|
Күні: |
24,25,26..04.2024 жыл |
|||||
|
Сынып: 10 « А, Ә, Б » |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Эвакуация және тұрғындарды бытыраңқы орналастыру. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
10.8.8.
Эвакуацияланатын адамдардың міндеттерін және жүріс тұрысын анықтау;
. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Халықты бөліп жайғастыруды түсіндіру ; Эвакуация мен бөліп жайғастыруды өткізуді анықтау; Хабарландыру кезіндегі әрекеттерді сипаттау. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру
Сапқа тұрғызу Үй тапсырмасына шолу
Жаңа сабақ
Сабақтың ортасы |
Оқушылар сапқа тұрғызылып саптық жаттығуларды орындайды. Сабақ ты «Миға шабуыл» әдісі оқушыларға үй тапсырмасын еске түсіру. 1. Ұжымды қорғау құралдарына не жатады ? 2. Радиацияға қарсы баспана қалай жасалады ? 3.Қарапайым тасалар ?
1. Азаматтық қорғаныс дабылы, әрекет ету тәртібі.. 2. Эвакуациялау тәсілдері тәртібі . 3. Эвакуацияға дайындық. 4. Жиналу пункіне келгеннен
кейін.. |
Взвод командирі баянат жасайды.
Оқушылар сұрақтарға жауап іздейді
Оқушыларғатірек сөздердің мағынасын айтады |
Мұғалім кері байланыс беріп отырады
Жарайсың, керемет деп мадақтау |
Оқулық
Оқулық |
||
|
Бекіту |
Сабақты қорытындылау бүгінгі зерттеулер мен ақпарат алмасу барысында алған білімдерін қолданып « Еркін мекрафон » әдісімен қорытынды жасайды.
Үйге тапсырма Кестені толтыру. |
Оқушылар тақырыпты қорытындылау |
«Ең үздік жауап» |
Оқулық
|
||
|
Кері байланыс |
Жалғастырыңыз: Маған ... қызықты болды Бұл ... қиындық туғызды Осы ... мені ойландырды |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар жақсы жарайсың деп бағалайды |
|
||
шағым қалдыра аласыз













