
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Фигуралар салу
Пән: Күні: Сынып: Мұғалім: |
Математика №2 14.01.2019ж 2 «Ә» Серикбаева А. |
|||
Сабақтың такырыбы: |
Фигуралар салу |
|||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
2.3.2.1 нүктелі қағазда кесінділер, түзулер мен геометриялық фигураларды орны, қозғалыс және бағыты бойынша нұсқаулыққа сәйкес сызу;ҚБ 2.3.1.2 көпбұрыштардың классификациясы |
|||
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: кесінділер, түзулер мен геометриялық фигураларды орнын анықтайды Көбі: қозғалыс және бағыты бойынша нұсқаулыққа сәйкес сызу; Кейбірі: Көпбұрыштардың классфикациясын ажыратады |
|||
Бағалау критерийлері |
Бұрыштарды түрлеріне қарай ажыратады және атайды Негізгі белгілеріне қарай тіктөртбұрышты, шаршыны, тік бұрышты үшбұрышты ажыратады |
|||
Тілдік мақсаттар |
Классификация |
|||
Көпбұрыштар, бұрыш, шаршы |
||||
|
||||
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу.түсіну,қолдану |
|||
Құндылықтарды дарыту |
Жұптық жұмыста-өзара сыйластық, ынтымақтастық, бір-бірін құрметтеу,адамгершілік, бағалауда –шыншылдық, Бір-бірімен қарым қатынасқа түсе отырып, басқалардың пікірлерін тыңдауға,өз ойын басқалардың пікірлерін тыңдауға, өз пікірін ашық айтуға дағдыланады. |
|||
Пәнаралық байланыс |
Дүнетану, көркем еңбек |
|||
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым |
|||
Алдыңғы оқу |
Уақытты анықтайды |
|||
|
|
|||
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Сабақ барысы |
Бағалау түрлері |
||
Сабақтың басы. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5минут |
Топқа бөлу 2 минут Киімдер бейнеленген карточкалар ұсыну. Оқушылар таңдаған киімдерге сай топтарға бөлінеді.
Психологиялық ахуал қалыптастыру: Мақсатпен таныстыру №1 Тапсырма -Аяқталмаған кеме үлгілерінің біреуін таңда -Суретті қалай аяқтау керек екендігін досыңа түсіндір Дескриптор -Аяқталмаған кеме үлгілерінің біреуін таңдайды -Суретті қалай аяқтау керек екендігін досыңа түсіндіреді №2 Тапсырма -Кесінділерді өлше -Берілгеннен 2см қысқа кесінділер сыз Дескриптор -Кесінділерді өлшейді -Берілгеннен 2см қысқа кесінділер сызады
|
Киімдер бейнеланген карточкалар арқылы топқа бөлу «Ыстық алақан» арқылы жылы сөздер айту «Миға шабуыл» әдісі |
||
Сабақтың ортасы 27 минут |
№3 Тапсырмасы -Суретке Қарай -Ол қандай фигуралардан құрастырылған? -Суреттегі бұрыш түрлерін ата -Сүйір және доғал бұрыш сыз Дескриптор -Суретке Қарайды -Ол қандай фигуралардан құрастырылғанын анықтайды -Суреттегі бұрыш түрлерін атайды -Сүйір және доғал бұрыш сызады №4Тапсырмасы -Карточкадағы сандарды кезекпен бос орындарға қой -Өрнектер құрастыр -Тиімді тәсілмен есепте Дескриптор -Карточкадағы сандарды кезекпен бос орындарға қояды -Өрнектер құрастырады -Тиімді тәсілмен есептейді |
Топтық жұмыс Ұжымдық жұмыс Тиімді тәсіл |
||
Сергіту сәті 2 минут |
«Көңілді күн!» би билеу
|
«Көңілді күн!» биі |
||
Ортасы
|
№6 Тапсырма -Есепті шығар Дескриптор -Есепті шығарады |
«Кім жылдам?» әдісі |
||
Кері байланыс |
«Тілек ағашы» Кері бйланыс Постер құрастыру
|
|
||
Үйге тапсырма: 11-бет, №5 |
|
|||
|
Бағалау-қалыптастырушы бағалау. Каллиграфиялық талаптарға сай жазу білігін бағалаймын Смайликтермен , Басбармақ |
Пәнаралық байланыс: Көркем еңбек |
||
|
|
|||
Рефлексия |
Пән: Күні: Сынып: Мұғалім: |
Математика №2 15.01.2019ж 2 «Ә» Серикбаева А. |
|||
Тақырыбы |
Бұрыш және фигуралар салу |
|||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
2.3.1.1 бұрыш түрлерін (тік, сүйір, доғал) бір бірінен ажырату және атау/тіктөртбұрышты, шаршыны, тікбұрышты үшбұрышты мәнді белгілері бойынша анықтау 2.3.2.2 тік бұрышты сызу ҚБ |
|||
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: тік бұрышты сызады Көбі: тік бұрышты сызады Кейбірі: шаршыны, тікбұрышты үшбұрышты мәнді белгілері бойынша анықтайды |
|||
Бағалау критерийлері |
Бұрыштарды түрлеріне қарай ажыратады және атайды Негізгі белгілеріне қарай тіктөртбұрышты, шаршыны, тік бұрышты үшбұрышты ажыратады Тік бұрышты басқа бұрыштардан ажыратады Тік бұрышты сызады |
|||
Тілдік мақсаттар |
Классификация |
|||
Көпбұрыштар, бұрыш, шаршы |
||||
|
||||
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу.түсіну,қолдану |
|||
Құндылықтарды дарыту |
Жұптық жұмыста-өзара сыйластық, ынтымақтастық, бір-бірін құрметтеу,адамгершілік, бағалауда –шыншылдық, Бір-бірімен қарым қатынасқа түсе отырып, басқалардың пікірлерін тыңдауға,өз ойын басқалардың пікірлерін тыңдауға, өз пікірін ашық айтуға дағдыланады. |
|||
Пәнаралық байланыс |
Дүнетану, көркем еңбек |
|||
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым |
|||
Алдыңғы оқу |
Уақытты анықтайды |
|||
|
|
|||
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Сабақ барысы |
Бағалау түрлері |
||
Сабақтың басы. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5минут |
Топқа бөлу 2 минут Киімдер бейнеленген карточкалар ұсыну. Оқушылар таңдаған киімдерге сай топтарға бөлінеді.
Психологиялық ахуал қалыптастыру: Мақсатпен таныстыру №1 Тапсырма -Балалар орманға баратын саяхаттың планын қалай сызбақ? -Бұл үшін оларға не қажет екенін айт -Ұшбұрышты сызғыштың көмегімен тік бұрыш және төрт бұрыш сыз Дескриптор -Балалар орманға баратын саяхаттың планын қалай сызатыны анықтайды -Бұл үшін оларға не қажет екенін айтады -Ұшбұрышты сызғыштың көмегімен тік бұрыш және төрт бұрыш сызады №2 Тапсырма -Фигуралардың қабырғаларын өлше -Осындай фигуралар сыз Дескриптор -Фигуралардың қабырғаларын өлшейді -Осындай фигуралар сызады
|
Киімдер бейнеланген карточкалар арқылы топқа бөлу «Ыстық алақан» арқылы жылы сөздер айту «Миға шабуыл» әдісі |
||
Сабақтың ортасы 27 минут |
№3 Тапсырмасы -Фигуралардың қабырғаларын өлше -Берілген шаршыдан қабырғалары 1см ұзын шаршы сыз Дескриптор Фигуралардың қабырғаларын өлшейді -Берілген шаршыдан қабырғалары 1см ұзын шаршы сызады №4Тапсырмасы -Есепті шығар Дескриптор -Есепті шығарады |
Топтық жұмыс Ұжымдық жұмыс |
||
Сергіту сәті 2 минут |
«Көңілді күн!» би билеу
|
«Көңілді күн!» биі |
||
Ортасы
|
№6 Тапсырма -Баларадың демелған және серуендеген уақытын анықта Қалған уақыты қанша болғанын анықта Дескриптор -Баларадың демелған және серуендеген уақытын анықтайды Қалған уақыты қанша болғанын анықтайды |
Зертте |
||
Кері байланыс |
«Тілек ағашы» Кері бйланыс Постер құрастыру
|
|
||
Үйге тапсырма: 13-бет, №6 |
|
|||
|
Бағалау-қалыптастырушы бағалау. Каллиграфиялық талаптарға сай жазу білігін бағалаймын Смайликтермен , Басбармақ |
Пәнаралық байланыс: Көркем еңбек |
||
|
|
|||
Рефлексия |
Пән: Күні: Сынып: Мұғалім: |
Математика №2 18.01.2019ж 2 «Ә» Серикбаева А. |
|||
Сабақтың такырыбы: |
Фигуралар тізбегі |
|||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
2.4.3.2 берілген заңдылық бойынша тізбекті құрастыру, тізбектегі заңдылықтың бұзылуын табу ҚБ |
|||
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: заңдылықтарды біледі Көбі: заңдылық бойынша тізбекті құрастырады Кейбірі: тізбектегі заңдылықтың бұзылуын табады |
|||
Бағалау критерийлері |
Берілген заңдылыққа сүйеніп тізбек құрастырады Тізбектегі заңдылықтың бұзылуын анықтайды |
|||
Тілдік мақсаттар |
Классификация |
|||
заңдылықтар |
||||
|
||||
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу.түсіну,қолдану |
|||
Құндылықтарды дарыту |
Жұптық жұмыста-өзара сыйластық, ынтымақтастық, бір-бірін құрметтеу,адамгершілік, бағалауда –шыншылдық, Бір-бірімен қарым қатынасқа түсе отырып, басқалардың пікірлерін тыңдауға,өз ойын басқалардың пікірлерін тыңдауға, өз пікірін ашық айтуға дағдыланады. |
|||
Пәнаралық байланыс |
Дене шынықтыру, Көркем еңбек |
|||
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым |
|||
Алдыңғы оқу |
Уақытты анықтайды |
|||
|
|
|||
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Сабақ барысы |
Бағалау түрлері |
||
Сабақтың басы. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5минут |
Топқа бөлу 2 минут Киімдер бейнеленген карточкалар ұсыну. Оқушылар таңдаған киімдерге сай топтарға бөлінеді.
Психологиялық ахуал қалыптастыру: Мақсатпен таныстыру №1 Тапсырма Жаттығулар тізбегін құрастыр Дескриптор -Жаттағулар тізбегін құрастырады №2 Тапсырма -Қалдырылған фигураларды ата -Оларды аяқтап сал Дескриптор -Қалдырылған фигураларды атайды -Оларды аяқтап салады
|
Киімдер бейнеланген карточкалар арқылы топқа бөлу «Ыстық алақан» арқылы жылы сөздер айту «Миға шабуыл» әдісі Топтық жұмыс |
||
Сабақтың ортасы 27 минут |
№3 Тапсырмасы -Фигуралар тізбегін жалғастыр -Өзің тізбек құрастыр -Досыңа оны жалғастыруын ұсын Дескриптор -Фигуралар тізбегін жалғастырады -Өзің тізбек құрастырады -Досыңа оны жалғастыруын ұсынып талдайды №4Тапсырмасы -Сандардың ретін анықта -Қай бала дұрыс тамақтанған жоқ? -Өз сандар тізбегіңді ойластыр Дескриптор -Сандардың ретін анықтайды -Қай бала дұрыс тамақтанбағанын анықтайды -Өз сандар тізбегіңді ойластырады |
Пратикалық жұмыс Ұжымдық жұмыс |
||
Сергіту сәті 2 минут |
«Көңілді күн!» би билеу
|
«Көңілді күн!» биі |
||
Ортасы
|
№5 Тапсырма -Есепті шығар Дескриптор -Есепті шығарады |
Топтық жұмыс |
||
Кері байланыс |
«Тілек ағашы» Кері бйланыс Постер құрастыру
|
|
||
Үйге тапсырма: 15-бет, №6 |
|
|||
|
Бағалау-қалыптастырушы бағалау. Каллиграфиялық талаптарға сай жазу білігін бағалаймын Смайликтермен , Басбармақ |
Пәнаралық байланыс: Көркем еңбек Дене шынықтыру |
||
|
|
|||
Рефлексия |
Пән: Күні: Сынып: Мұғалім: |
Математика №2 19.01.2019ж 2 «Ә» Серникбаева А. |
|||
Сабақтың такырыбы: |
Өзіңді тексер! БЖБ№1 |
|||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
2.3.1.1 бұрыш түрлерін (тік, сүйір, доғал) бір бірінен ажырату және атау/тіктөртбұрышты, шаршыны, тікбұрышты үшбұрышты мәнді белгілері бойынша анықтау 2.4.3.2 берілген заңдылық бойынша тізбекті құрастыру, тізбектегі заңдылықтың бұзылуын табу |
|||
Сабақ мақсаттары |
Барлығы: заңдылықтарды біледі Көбі: тіктөртбұрышты, шаршыны, тікбұрышты үшбұрышты мәнді белгілері бойынша анықтайды Кейбірі: тізбектегі заңдылықтың бұзылуын табады |
|||
Бағалау критерийлері |
Бұрыштарды түрлеріне қарай ажыратады және атайды Тізбектегі заңдылықтың бұзылуын анықтайды |
|||
Тілдік мақсаттар |
Классификация |
|||
заңдылықтар |
||||
|
||||
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Білу.түсіну,қолдану |
|||
Құндылықтарды дарыту |
Жұптық жұмыста-өзара сыйластық, ынтымақтастық, бір-бірін құрметтеу,адамгершілік, бағалауда –шыншылдық, Бір-бірімен қарым қатынасқа түсе отырып, басқалардың пікірлерін тыңдауға,өз ойын басқалардың пікірлерін тыңдауға, өз пікірін ашық айтуға дағдыланады. |
|||
Пәнаралық байланыс |
Дене шынықтыру, Көркем еңбек |
|||
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым |
|||
Алдыңғы оқу |
Уақытты анықтайды |
|||
|
|
|||
Сабақтың жоспарлаған кезеңдері |
Сабақ барысы |
Бағалау түрлері |
||
Сабақтың басы. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5минут |
Топқа бөлу 2 минут Киімдер бейнеленген карточкалар ұсыну. Оқушылар таңдаған киімдерге сай топтарға бөлінеді.
Психологиялық ахуал қалыптастыру: Мақсатпен таныстыру №1 Тапсырма Білу -Бұрыш түрлерін ата Дескриптор -Бұрыш түрлерін атайды №2 Тапсырма Түсіну -Сөйлемдерді аяқта -Бұрыш түрлерін анықта Дескриптор -Сөйлемдерді аяқтайды -Бұрыш түрлерін анықтайды |
Киімдер бейнеланген карточкалар арқылы топқа бөлу «Ыстық алақан» арқылы жылы сөздер айту «Миға шабуыл» әдісі Топтық жұмыс |
||
Сабақтың ортасы 27 минут |
№3 Тапсырмасы Қолдану -Тікбұрыш сыз Дескриптор -Тікбұрыш сызады №4Тапсырма Талдау -Фигураларды белгілерінің бірі бойынша топтастыр Дескриптор -Фигураларды белгілерінің бірі бойынша топтастырады |
Пратикалық жұмыс Ұжымдық жұмыс |
||
Сергіту сәті 2 минут |
«Көңілді күн!» би билеу
|
«Көңілді күн!» биі |
||
Ортасы
|
№5 Тапсырма Жинақтау -Орналасу ретін анықта Дескриптор -орналасу ретін анықтайды №6 Тапсырма Бағалау Тапсырма дұрыс орындалған ба? -Тексер |
Топтық жұмыс |
||
Кері байланыс |
«Тілек ағашы» Кері бйланыс Постер құрастыру
|
|
||
Үйге тапсырма: 15-бет, №6 |
|
|||
|
Бағалау-қалыптастырушы бағалау. Каллиграфиялық талаптарға сай жазу білігін бағалаймын Смайликтермен , Басбармақ |
Пәнаралық байланыс: Көркем еңбек Дене шынықтыру |
||
|
|
|||
Рефлексия |

