Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Алгебра ҚГБ
Тақырыбы: Функцияның кесіндідегі ең үлкен және ең кіші мәндері
|
Бөлім: |
10.3АТуындының қолданылуы |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
13.03.2024ж |
|
|
Сынып: 10 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Функцияның кесіндідегі ең үлкен және ең кіші мәндері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.3.3.3 - функцияның ең үлкен (ең кіші) мәндерін табуға байланысты қолданбалы есептер шығару; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Функцияның кризистік нүктелерін табу; Функцияның өсу-кему аралықтарын табу; Функцияның экстремумдарын табу; Функцияның берілген аралықтағы ең үлкен және ең кіші мәндерін табу. |
|
Сабақтың барысы
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Функцияның кесіндідегі ең үлкен және ең кіші мәндері. ҚМЖ 10 сынып алгебра ҚГБ 3 тоқсан
Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Алгебра ҚГБ
Тақырыбы: Функцияның кесіндідегі ең үлкен және ең кіші мәндері
|
Бөлім: |
10.3АТуындының қолданылуы |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
13.03.2024ж |
|
|
Сынып: 10 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Функцияның кесіндідегі ең үлкен және ең кіші мәндері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.3.3.3 - функцияның ең үлкен (ең кіші) мәндерін табуға байланысты қолданбалы есептер шығару; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Функцияның кризистік нүктелерін табу; Функцияның өсу-кему аралықтарын табу; Функцияның экстремумдарын табу; Функцияның берілген аралықтағы ең үлкен және ең кіші мәндерін табу. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
||||||
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды, сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Тапсырмалар орындау: Жеке жұмыс.
Жұптық жұмыс 1. Берілген аралықта берілген функцияның ең кіші және ең үлкен мәнін табыңыз:
2. А, В және С станциялары АВС
бұрышы 60° тең болатындай орналасқан. А-дан В-ға
автомобиль
3. Кітаптың бір бетінің баспа
мәтіні (жолдар арасындағы аралықтармен бірге) 400-ге
БЖБ орындау |
Алдыңғы сабақта алған білімдерін еске түсіреді. Оқушылар сәйкестікке тапсырманы орындайды Жұптаса отырып берілген есептердің шешіміін табады. Тақтада дұрыс жауабы көрсетіледі. |
Өз-өзін дескриптор бойынша бағалайды Оқушылар басқа жұптағы оқушылардың жұмыстарын дәптерлерін алмастырып дескрипторлар көмегімен бағалайды. |
bilimland.kz |
||||||
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы: № Рефлексия.
|
Үй жұмысын алады. Рефлексияны орындайды |
|
|
шағым қалдыра аласыз





