Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация жариялап
2 млн. ₸ табыс табыңыз!
0 / 1
Материалға шағымдану
Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
1 бонус = 1 теңге
Бонусты сайттағы қызметтерге жұмсай аласыз. Мысалы келесі материалды жеңілдікпен алуға болады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Түсінікті
2024-2025 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
Жүктеп алғыңыз келеді ме?
Г дыбысы мен әрпі
Материал туралы қысқаша түсінік
Мұғалімдерге арналған қысқа мерзімді жоспар
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады.
Толығырақ
03 Ақпан 2019
398
0 рет жүктелген
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Пән : Сауат ашу Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі :4 бөлім Бізді қоршаған әлемКүні: Мұғалімнің аты-жөні : | |||
Сынып: 1 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | |
Сабақтың тақырыбы : | Г г дыбысы және әрпі | ||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме ) | 1.2.9.1. Әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру 1.2.1.2. Оқудың түрлерін (буындап оқу жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу , түсініп оқу ) қолдану 1.3.8.1..Жазу жолын , жоларалық кеңістікті жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап , әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу. | ||
Сабақтың мақсаты | Барлық оқушылар: | ||
Көптеген оқушылар: | |||
Кейбір оқушылар: | |||
Бағалау критерийі | |||
Құндылықтарды дарыту | Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау.Суретпен жұмыс барысында қарым қатынас жасау қабілеті дамиды | ||
Пән аралық байланыс | ЖаратылыстануТабиғат көріністері | ||
АКТ қолдану дағдылары | |||
Бастапқы білім | Дауысты және дауыссыз дыбыстарды біледі. Берілген буыннан сөз құрайды. | ||
Жоспар | |||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | |
Сабақтың басы Сабақтың ортасы | 5 мин 32 мин | Зейінді шоғырландыру «Кел шешейік»ойыны Аналарға сыйлайтын,Аралар бал жинайтын.Бұл немене балалар,Үзуге адам қимайтын.(Гүл)«Гүлдер әлеміне саяхат» әдісі бойынша топқа бөлу.Гүлдердің түрлері бойынша топқа бөлемін. Суретпен жұмыс Ұжымдық жұмыс«Ойлан ,ой айт» әдісіТабиғат көрінісін көрсете отырып,сөйлем құрайды. Мақсаты1)Сөйлемді дұрыс құрайды.2)Сөйлемдерді байланыстырады.3)Суреттің мазмұнын ашады.“Сөздік бағалау” “Жарайсың” “Өте жақсы” “Керемет” Гүл – әсемдік символы.Гүлді мерекеде, тойда, қуанышта, туған күнде бір-бірімізге сыйлаймыз.- Гүл – дегенде қандай дыбыс естіп тұрсыңдар? Олай болса бүгінгі сабақтың мақсаты «Г дыбысы мен әрпі». | |
Ой қозғау : «Шашылған әріп»әдісіӨткен әріптердің ішінен Г г әріпінің баспа,жазба кіші және үлкен әріптерін таңдайдыГ г дыбысы, дауыссыз , ұяң, сөздердің басында, ортасында кездеседі.Гүл сөзіне дыбыстық талдау жасату. Ойын “Қол шапалақтау”Шарты;егер айтылатын сөздің ішінде Г дыбысы болса,онда қол шапалақтайсыңдар,егер Г дыбысы жоқ болса онда қол шапалақтамайсыңдарОқулықпен жұмыс«Белсенді әрекет» әдісіОқушылар оқулықта берілген сөздерді тізбектей оқып,шығу.Қай буында Г дыбысы барын ажыратады,баспа түрімен танысады. Топтар бас бармақпен бағалайды. Дәптермен жұмыс : «Бірлесіп жазу»әдісі Г г әрпінің элементтерімен таныстырамын. (Г әрпін бірнеше жолға орнату )Баспа,жазба түрін салыстырадыӘріпті жазу каллиграфиясын сақтап жазу. Бағалау «Смайлик » Дәптерге смайлик жапсыру Мақсаты: тапсырманы зейінді, ынталы орындау дағдыларын қалыптастыру.Сергіту сәтіШаршағанда ырғалып,Гүлге ұқсап дем аламҚолымызды қозғалтаГүлдей болып жайқалам.. Жұптық жұмыс. Сөз ойла, тез ойла” Г дыбысынан басталатын адам аттарын жазуБағалау: смайлик арқылыТоптық жұмыс «Ойлан,тап» әдісі1 топ Буыннан сөз құрайды 2 топ Г г дыбысынан басталатын сөздерді топтастырады 3 топ Берілген сөздерге дыбыстық талдау жасайды Бармақпен бағалауМақсаты тапсырманы зейінді,ынталы орындау дағдыларын қалыптастыруҚалыптастырушы бағалау 1-тапсырмаСуреттердің атауын жаз Дескриптор Білім алушы-Әріп элементтерін дұрыс байланыстырады-жазу жолының сызықтары мен жоларалық кеңістікті сақтайды-Сөздерді сауатты әрі көркем жазады | п а Г Пг М . | ||
Сабақтың соңы | 3 мин | РефлексияСұрақтар: | |
Қосымша ақпарат | |||
Саралау оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау- оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? Ауызша бағалау: жарайсыңдар, бәрекелді, өте жақсыМақсаты: оқушылардың сабаққа қызығушылығы артады, ойын еркін жеткізеді. | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | |
Рефлексия | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. | ||
Жалпы баға:Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі(оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?1:2:Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады(оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?1:2:Сабақ барысында сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)