Бекітілді:
|
Бөлім: |
Биотехнология жәнегендік инженерия келешегі.Синтаксис |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Жұмағалиева Ақтоы Мылтықбайқызы |
|
|
Күні:20.02.2023 ж. |
Пәні: қазақ тілі |
|
|
Сынып: 9 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.7.1 ғаламтор, энциклопедия, газет журналдар, оқулықтар, ғылыми еңбектерден алынған деректерді дәлел ретінде қолдану, авторына сілтеме жасау; 9.3.4.1 эссе құрылымы мен даму желісін сақтап, көтерілген мәселе бойынша екіжақты пікірді немесе жағдаятты талқылау, біреуіне таңдау жасап, өз ойын дәлелдеп жазу (аргументативті эссе) |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Өз Отанын сүю, дамуына үлес қосу |
|
|
Құндылықтарға баулу |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс-тар |
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын сұрау |
Мұғаліммен амандасады Үй тапсырмасын айтады |
2 балл |
|
|
Сабақтың ортасы |
Мұғалім сабақтың тақырыбын, оқу мақсаты мен бағалау критерийлерімен таныстырады. Бірге талқылайды. Мәтінді зерттей оқыңыз:
1-тапсырма Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып, оқылым мәтінін гендік инженерия жайлы қызықты мәліметтермен толықтырыңыз. Авторына сілтеме жасаңыз. 2-тапсырма Гендік инженерия шешетін мәселелер немесе Гендік инженерияның мақсаты туралы эссе жазыңыз.
ҚБ:Дескиптор арқылы бағалау Саралау (қолдауды көп қажет ететін оқушылармен диалог жүргізу арқылы жүзеге асырылады) |
Қосымша ақпарат көздерін пайдаланып қызықты мәліметтермен толықтырады, авторына сілтеме жасайды.
Көтерілген мәселе бойынша өз ойын дәлелдеп эссе жазады |
-Мәтінді оқиды -Қосымша ақпарат көздерін пайдаланады -Мәліметтер табады -Сілтеме жасайды 4 балл ҚБ: Мұғалімнің бағалауы -эссе құрылымы мен даму желісін сақтайды; -көтерілген мәселені талқылайды; -біреуіне таңдау жасайды; -өз ойын дәлелдеп жазады; 4 балл |
Оқулық Қосымша ақпараттар (интер тақта) |
|
Сабақтың соңы
|
Қызық Қиын Қажет Үйге тапсырма: |
Сабаққа кері байланыс береді |
1-10 балл аралығында бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Гендік инженерия мақсаты
Гендік инженерия мақсаты
Бекітілді:
|
Бөлім: |
Биотехнология жәнегендік инженерия келешегі.Синтаксис |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Жұмағалиева Ақтоы Мылтықбайқызы |
|
|
Күні:20.02.2023 ж. |
Пәні: қазақ тілі |
|
|
Сынып: 9 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.7.1 ғаламтор, энциклопедия, газет журналдар, оқулықтар, ғылыми еңбектерден алынған деректерді дәлел ретінде қолдану, авторына сілтеме жасау; 9.3.4.1 эссе құрылымы мен даму желісін сақтап, көтерілген мәселе бойынша екіжақты пікірді немесе жағдаятты талқылау, біреуіне таңдау жасап, өз ойын дәлелдеп жазу (аргументативті эссе) |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Өз Отанын сүю, дамуына үлес қосу |
|
|
Құндылықтарға баулу |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс-тар |
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын сұрау |
Мұғаліммен амандасады Үй тапсырмасын айтады |
2 балл |
|
|
Сабақтың ортасы |
Мұғалім сабақтың тақырыбын, оқу мақсаты мен бағалау критерийлерімен таныстырады. Бірге талқылайды. Мәтінді зерттей оқыңыз:
1-тапсырма Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып, оқылым мәтінін гендік инженерия жайлы қызықты мәліметтермен толықтырыңыз. Авторына сілтеме жасаңыз. 2-тапсырма Гендік инженерия шешетін мәселелер немесе Гендік инженерияның мақсаты туралы эссе жазыңыз.
ҚБ:Дескиптор арқылы бағалау Саралау (қолдауды көп қажет ететін оқушылармен диалог жүргізу арқылы жүзеге асырылады) |
Қосымша ақпарат көздерін пайдаланып қызықты мәліметтермен толықтырады, авторына сілтеме жасайды.
Көтерілген мәселе бойынша өз ойын дәлелдеп эссе жазады |
-Мәтінді оқиды -Қосымша ақпарат көздерін пайдаланады -Мәліметтер табады -Сілтеме жасайды 4 балл ҚБ: Мұғалімнің бағалауы -эссе құрылымы мен даму желісін сақтайды; -көтерілген мәселені талқылайды; -біреуіне таңдау жасайды; -өз ойын дәлелдеп жазады; 4 балл |
Оқулық Қосымша ақпараттар (интер тақта) |
|
Сабақтың соңы
|
Қызық Қиын Қажет Үйге тапсырма: |
Сабаққа кері байланыс береді |
1-10 балл аралығында бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз















