Бекітемін:
|
Білім беру ұйымының атауы |
Әл-Фараби атындағы №201 мектеп-лицей |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Қоғамдық-саяси ойдың дамуы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Айғалиев Ербол |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
04.02.2025 ж. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 11 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
ХІХ ғасырдағы қазақ ағартушыларының қоғамдық-саяси көзқарастары |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.3.1.5 XIX ғасырдағы қазақ
ағартушыларының қоғамдық-саяси қызметін талдау; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
XIX ғасырдағы қазақ
ағартушыларының қоғамдық-саяси қызметін
талдау; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі 10 минут |
Үй тапсырмасын
сұрау. Зымыран сұрақтар қою Бар малымды шығындап. Түйеде қом, атта жал Қалмады елге тығындап. Өлең жолдары мен тақырыпты
қалай байланыстыруға болады? |
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Сұрақтарға жауап береді Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Слайд |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа
сабақ
8 минут
2 минут
4 минут
4 минут |
1)Мәтінмен жұмыс.
Оқулық, суреттер,
видеоролик 1-тапсырма. Кесте толтыру
А)Петербургке сапар шекті
|
Оқушылар ақпараттық мәтінмен жұмыс жасайды Өз ойларын білдіреді
Дескриптор:
Дескриптор: Шоқан Уәлихановқа қатысты деректерді жылдарға жікте
Дескриптор: Берілген ақпараттың ақиқат не жалған екенін анықтайды
Дескриптор: Берілген ақпараттың ақиқат не жалған екенін анықтайды
. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
Мадақтау
ҚБ «Өзін-өзі бағалау» 6 балл
5 балл
5 балл
|
Ақпараттық мәтін
Үлестірмелі қағаздар
ҚБ парағы
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды |
Кері байланыс -нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім - немен жұмысты жалғастыру қажет |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
зерттеу |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ХІХ ғасырдағы қазақ ағартушыларының қоғамдық-саяси көзқарастары қмж
ХІХ ғасырдағы қазақ ағартушыларының қоғамдық-саяси көзқарастары қмж
Бекітемін:
|
Білім беру ұйымының атауы |
Әл-Фараби атындағы №201 мектеп-лицей |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Қоғамдық-саяси ойдың дамуы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Айғалиев Ербол |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
04.02.2025 ж. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 11 «Б» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
ХІХ ғасырдағы қазақ ағартушыларының қоғамдық-саяси көзқарастары |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.3.1.5 XIX ғасырдағы қазақ
ағартушыларының қоғамдық-саяси қызметін талдау; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
XIX ғасырдағы қазақ
ағартушыларының қоғамдық-саяси қызметін
талдау; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі 10 минут |
Үй тапсырмасын
сұрау. Зымыран сұрақтар қою Бар малымды шығындап. Түйеде қом, атта жал Қалмады елге тығындап. Өлең жолдары мен тақырыпты
қалай байланыстыруға болады? |
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Сұрақтарға жауап береді Оқушылар жауаптары арқылы жаңа тақырыпқа көшу |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі» |
Слайд |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа
сабақ
8 минут
2 минут
4 минут
4 минут |
1)Мәтінмен жұмыс.
Оқулық, суреттер,
видеоролик 1-тапсырма. Кесте толтыру
А)Петербургке сапар шекті
|
Оқушылар ақпараттық мәтінмен жұмыс жасайды Өз ойларын білдіреді
Дескриптор:
Дескриптор: Шоқан Уәлихановқа қатысты деректерді жылдарға жікте
Дескриптор: Берілген ақпараттың ақиқат не жалған екенін анықтайды
Дескриптор: Берілген ақпараттың ақиқат не жалған екенін анықтайды
. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
Мадақтау
ҚБ «Өзін-өзі бағалау» 6 балл
5 балл
5 балл
|
Ақпараттық мәтін
Үлестірмелі қағаздар
ҚБ парағы
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды |
Кері байланыс -нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім - немен жұмысты жалғастыру қажет |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады |
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
А4, конспект
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
зерттеу |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













