Мектеп: Бірлес орта мектебі.
Сынып 2. №3-сабақ
Тақырып: Х.К.Андерсеннің дана ертегілері
Құндылық: Дұрыс әрекет Қасиеттер: қамқорлық, кішіпейілдік, ізгілік
Мұғалiм: Молдабекова Н:
|
Сабақ мақсаты: Балалардың өмірде қандай қиындық болса да оны жеңе білуде, өзін-өзі тәрбиелеуде дұрыс әрекет құндылықтарын үйренуіне ықпал ету. Міндеттері: Білімділік: балаларды Х.К.Андерсеннің ертегілерімен таныстыра отырып, қамқорлық істері жайлы әңгімелеуге және жақсы істер жасауға талпындыру; Дамытушылық: өзін,өзгелерді, жалпыадамзаттық құндылықтарын танып білуде ізгілік қасиетін арттыру; Тәрбиелілік: Қамқорлыққа, кішіпейілдікке, ізгілікке тәрбиелеу.
|
Ресурстар: үнтаспа, дәптер, оқулық |
|
Сабақ барысы: 1. Ұйымдастыру кезеңi. -Қош келдіңдер, балалар! 5 «Т» ережесін еске түсіру. Тәртіп Талап Тазалық Тыныштық Татулық Тыныштық сәтi. «Нұрға бөлену» -Қандай әсерде болдыңдар?
№3- сабақ Ханс Кристиан Андерсеннің «Түймеқыз» үзіндісін оқып келу. Сұрақтар қойылады.
|
Ескерту: |
«Ертегілер – жақсылықтың ұясы.» нақыл сөзді тақтаға жазып, мәніне тереңірек тоқтау. Дәйексөзді әуелі ұл балалар, сосын қыз балалар қайталап айтады. Сосын барлығы хормен айтады Дәйексөзді қалай түсінесіңдер? |
|
Асыл тас «аңыз әңгіме) Сұрақтар қойылады.
|
|
1-тапсырма. Өздерің үлкендерден қандай ертегілер естідіңдер? Естеріңе түсіріп айтып беріңдер. 2-тапсырма. Андерсен ертегісіндегі ертекші Оле-Лукойемен танысыңдар. Дәптерге оның шапаны мен қолшатырының суреттерін салып, бояңдар. |
|
Арман . М.Шаханов. |
|
№4-сабақ. Х.К.Андерсеннің «Ұсқынсыз үйрек» әңгімесін оқып келу. |
|
Бүгінгі сабақта үйренгендеріңді жүректеріңе түйіп алыңдар. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Х.К.Андерсеннің дана ертегілері
Мектеп: Бірлес орта мектебі.
Сынып 2. №3-сабақ
Тақырып: Х.К.Андерсеннің дана ертегілері
Құндылық: Дұрыс әрекет Қасиеттер: қамқорлық, кішіпейілдік, ізгілік
Мұғалiм: Молдабекова Н:
|
Сабақ мақсаты: Балалардың өмірде қандай қиындық болса да оны жеңе білуде, өзін-өзі тәрбиелеуде дұрыс әрекет құндылықтарын үйренуіне ықпал ету. Міндеттері: Білімділік: балаларды Х.К.Андерсеннің ертегілерімен таныстыра отырып, қамқорлық істері жайлы әңгімелеуге және жақсы істер жасауға талпындыру; Дамытушылық: өзін,өзгелерді, жалпыадамзаттық құндылықтарын танып білуде ізгілік қасиетін арттыру; Тәрбиелілік: Қамқорлыққа, кішіпейілдікке, ізгілікке тәрбиелеу.
|
Ресурстар: үнтаспа, дәптер, оқулық |
|
Сабақ барысы: 1. Ұйымдастыру кезеңi. -Қош келдіңдер, балалар! 5 «Т» ережесін еске түсіру. Тәртіп Талап Тазалық Тыныштық Татулық Тыныштық сәтi. «Нұрға бөлену» -Қандай әсерде болдыңдар?
№3- сабақ Ханс Кристиан Андерсеннің «Түймеқыз» үзіндісін оқып келу. Сұрақтар қойылады.
|
Ескерту: |
«Ертегілер – жақсылықтың ұясы.» нақыл сөзді тақтаға жазып, мәніне тереңірек тоқтау. Дәйексөзді әуелі ұл балалар, сосын қыз балалар қайталап айтады. Сосын барлығы хормен айтады Дәйексөзді қалай түсінесіңдер? |
|
Асыл тас «аңыз әңгіме) Сұрақтар қойылады.
|
|
1-тапсырма. Өздерің үлкендерден қандай ертегілер естідіңдер? Естеріңе түсіріп айтып беріңдер. 2-тапсырма. Андерсен ертегісіндегі ертекші Оле-Лукойемен танысыңдар. Дәптерге оның шапаны мен қолшатырының суреттерін салып, бояңдар. |
|
Арман . М.Шаханов. |
|
№4-сабақ. Х.К.Андерсеннің «Ұсқынсыз үйрек» әңгімесін оқып келу. |
|
Бүгінгі сабақта үйренгендеріңді жүректеріңе түйіп алыңдар. |
|
шағым қалдыра аласыз


