Қырғызсай ОМ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
HTML (аш ти эм эл) web (веб)-сайттарын әзірлеу әдістері.
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Нурбақыт Перизат |
|
|
Күні: |
15.01.2025жж |
|
|
Сынып:10А |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
HTML (аш ти эм эл) web (веб)-сайттарын әзірлеу әдістері (2-сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)- тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
жолдарды өңдеу үшін процедуралар мен функцияларды пайдалана алады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. Оқушылар сыныптас көршісінің жағымды, жақсы қасиеттерін атап өтеді. Жаңа тақырыпқа кіріспе. Сұрақ-жауап әдісі - Сіз қандай бағдарламалау тілдерін білесіз? - HTML тілінің сіз білетін басқа бағдарламалау тілдерінен қандай артықшылықтары бар деп ойлайсыз? Сабақтың тақырыбы мен мақсаттары тұжырымдалады |
Балалар сабаққа дайындалады. Сұрақтарға жауап береді Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын, бағалау критерийін анықтайды |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа материалды меңгеру Оқулықпен жұмыс. Мұғалім оқушыларды жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талқылайды (бейнежазба, презентация, флипчарт қолдануға болады). Оқушылар оқулықты қолдана отырып, тақырып бойынша өздерінің анықтамалық жазбаларын жасайды Оқушылар жұпта тірек конспектілерімен алмасады және көрші тірек конспект бойынша тақырыпты айтады Білімді бекіту.
|
Оқушылар мәтінді арнайы белгішелермен белгілеу арқылы оқиды Жұмыс парағы бойынша тапсыпмаларды орындайды - бос орындарды толтырады - бос ұяшықтарды толтырады интерактивті тапсырманы орындайды тәжірибелік жұмысты орындайды |
Дескриптор : Тегтердің атауларын жазады.1 бал Веб бет атауын көрсететін тегті анықтайды.1 бал Кесте бойынша дұрыс,дұрыс емес атауларды анықтайды.1 бал Сілтеме бойынша интерактивті тапсырманы орындайды.1 бал Дескриптор : HTML құжат құрады.1 бал Тегтермен жұмыс жасай алады.1бал Html кодтарын пайдалана алады.1 бал Орындаған тапсырмаларын index html тілінде сақтай алады.1 бал Блакнотта алғашқы практикалық жұмыс жасайды.1 бал Тегтерді ретімен қолдана алады.1 бал |
Презентация, оқулық Жұмыс парағы, |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: HTML аббревиатурасы нені білдіреді және оның негізгі функциясы қандай Рефлексия. Мен бүгін сабақты түсінбедім Мен үшін бәрі түсінікті Менің айтарым бар |
Ү/т жазады. |
Өзін өзі бағалау |
күнделік |
Тексерілді :
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
HTML (аш ти эм эл) web (веб)-сайттарын әзірлеу әдістері
HTML (аш ти эм эл) web (веб)-сайттарын әзірлеу әдістері
Қырғызсай ОМ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
HTML (аш ти эм эл) web (веб)-сайттарын әзірлеу әдістері.
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Веб-жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Нурбақыт Перизат |
|
|
Күні: |
15.01.2025жж |
|
|
Сынып:10А |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
HTML (аш ти эм эл) web (веб)-сайттарын әзірлеу әдістері (2-сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)- тегтерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
жолдарды өңдеу үшін процедуралар мен функцияларды пайдалана алады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. Оқушылар сыныптас көршісінің жағымды, жақсы қасиеттерін атап өтеді. Жаңа тақырыпқа кіріспе. Сұрақ-жауап әдісі - Сіз қандай бағдарламалау тілдерін білесіз? - HTML тілінің сіз білетін басқа бағдарламалау тілдерінен қандай артықшылықтары бар деп ойлайсыз? Сабақтың тақырыбы мен мақсаттары тұжырымдалады |
Балалар сабаққа дайындалады. Сұрақтарға жауап береді Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын, бағалау критерийін анықтайды |
Мақтау |
Интер белсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа материалды меңгеру Оқулықпен жұмыс. Мұғалім оқушыларды жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талқылайды (бейнежазба, презентация, флипчарт қолдануға болады). Оқушылар оқулықты қолдана отырып, тақырып бойынша өздерінің анықтамалық жазбаларын жасайды Оқушылар жұпта тірек конспектілерімен алмасады және көрші тірек конспект бойынша тақырыпты айтады Білімді бекіту.
|
Оқушылар мәтінді арнайы белгішелермен белгілеу арқылы оқиды Жұмыс парағы бойынша тапсыпмаларды орындайды - бос орындарды толтырады - бос ұяшықтарды толтырады интерактивті тапсырманы орындайды тәжірибелік жұмысты орындайды |
Дескриптор : Тегтердің атауларын жазады.1 бал Веб бет атауын көрсететін тегті анықтайды.1 бал Кесте бойынша дұрыс,дұрыс емес атауларды анықтайды.1 бал Сілтеме бойынша интерактивті тапсырманы орындайды.1 бал Дескриптор : HTML құжат құрады.1 бал Тегтермен жұмыс жасай алады.1бал Html кодтарын пайдалана алады.1 бал Орындаған тапсырмаларын index html тілінде сақтай алады.1 бал Блакнотта алғашқы практикалық жұмыс жасайды.1 бал Тегтерді ретімен қолдана алады.1 бал |
Презентация, оқулық Жұмыс парағы, |
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: HTML аббревиатурасы нені білдіреді және оның негізгі функциясы қандай Рефлексия. Мен бүгін сабақты түсінбедім Мен үшін бәрі түсінікті Менің айтарым бар |
Ү/т жазады. |
Өзін өзі бағалау |
күнделік |
Тексерілді :
шағым қалдыра аласыз















