ОҚУ САБАҒЫНЫҢ ЖОСПАРЫ №
|
Модуль /пән атауы |
Информатика |
||
|
Сабақ тақырыбы |
HTML. Мәтінді форматтау. |
||
|
|||
|
Курс |
Оқу жылы |
Тобы |
Күні |
|
1 |
|
|
|
|
Сабақ түрі |
Тәжірибелік |
||
|
2. Мақсаты, міндеттері |
|||
|
|
HTML-де мәтінді форматтау тегтері, абзац енгізу тегтері, тізімдерді жазу тегтерінің түрлерін, сайтқа сырғымалы жолдар енгізу тәсілдерін білуде білімдерін арттыру. |
||
|
3.Оқу-жаттығу процесінде білім алушылар меңгеретін күтілетін нәтижелер және (немесе) кәсіби дағдылар тізбесі |
|||
|
1. 2. 3. |
мәтінді форматтау тегтерімен танысады; абзац енгізу тегтерін біледі; сайтқа сырғымалы жолдар енгізе алады; |
||
|
4. Қажетті ресурстар |
|||
|
Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер |
Салғараева Г.И, Базаева Ж.Б, Маханова А. «Информатика» Жалпы білім беру мектептің жаратылыстаны-математикалық бағдарламаның 10-сыныбына арналған оқулық. «Арман-ПВ» кітап дүкені. |
||
|
Техникалық құралдар, материалдар |
Компютер, интерактивті тақта, тақта,слайд |
||
|
5. Сабақтың барысы |
|||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуын түгелдеу. |
||
|
Үй тапсырмасын тексеру |
Сабақ Блум таксономиясы бойынша құрылады. Оқушыларды екі топқа бөлу: 1.Ақылды үй тобы. 2.StartUp тобы. Білу (15 балл) «Қар кесегі» әдісі. Әрбір топ окушылары басқа топтарға бағыттап параққа сұрақ жазып лақтырады. Үй тапсырмасын тексеруге сұрақтар беріледі. Сұрақтармен кезек-кезек алмасады. Ұжымдасып өз ойларымен бөлісе алады. Нақтылыққа үйренеді.
1.HTML тіліндегі тегтер қаншаға бөлінеді? 2.HTML-тегінің қолданылуы? 3.HEAD- тегінің қолданылуы? 4.BODY- тегінің қолданылуы? 5.HTML тілінде Web-бет құру үшін қандай қосымшаны қолданамыз жәнеде сақтау жолын айтыңыз? 6.HTML туралы мәліметтер? 7.Ақылды үй туралы мәлімет? 8.Ақылды үй датчиктері? 9.Startup түсінігі? 10.StartUp-тің қандай бағыттарда жұмыс жасайды? 11. Салыстырыңыз. Тегтермен атрибуттардың пайдаланылатын кезі және атқаратын қызметі. 12.Сканворд – 1-ді шешіңіз. 13. Сәйкестендіріңіз. Заттар интернеті мен StartUp 14. Сканворд – 2- ні шешіңіз. 15.Видео сұрақ. 16.Видео сұрақ. |
||
|
Жаңа тақырыпты түсіндіру |
Жаңа тақырып. HTML. Мәтінді форматтау. «Миға шабуыл» әдісі. Студентке сұрақ қою, проблеманы зерттеу арқылы ой-өрісін дамытады, ойын еркін жеткізеді. Пікірлерінің еркін айтылуы, ешқандай сынға ұшырамау керек, қағазға түсіріліп, талқылау жұмысы болады. Жаңа сабақ бастар алдында осы әдіс бойынша сұрақ қою арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашамын.
Мәтінді форматтау тегтері Құжатта тақырыптар <H>, </h> тегтерімен жасалады. Мысалы, <H1> Менің атым1 </H1> <H2> Менің атым2 </H2> <H3> Менің атым3 </H3> <H1> Менің атым4 </H1> <H2> Менің атым5 </H2> <H3> Менің атым6 </H3> <Hі> белгісі (мұндағы і – 1-ден 6-ға дейінгі бүтін сан) алты түрлі сатыдағы символдар мөлшерін таңдау мүмкіндігін береді. Бірінші сатыдағы тақырып – ең ірісі алтыншы сатыдағы – ең кішісі. Абзац енгізу үшін <P>, </ p> тегтері қолданылады, ал мәтіннің сол жақ, ортада немесе оң жақта орнату үшін align атрибуты пайда- ланылады. Мысалы, <P align = center> Менің бірінші бетім </ p> . Мұнда «Менің бірінші бетім» сөйлемі беттің ортасына орналасады Align атрибутының мәні left (сол жақ), right (оң жақ) болуы мүмкін. <FONT> тегінің көмегімен біз мәтіннің қарпін, көлемін, түсін белгілейміз. Ол үшін face, size, color атрибуттары пайдаланылады. Мысалы: <P align = center> <font face = Arial size = 5 color = blue> Менің бірінші бетім </font> . Мұнда arial қарпімен, көлемі 5-ке тең, көк түсті « енің бірінші бетім» деген сөйлем шығады. Жолды бөлу үшін <BR> тегін қолдануға болады. Мысалы: <P> Ана тілің – арың бұл, <BR> Ұятың боп тұр бетте </p> деген кодта <BR> тегі екінші сөйлемді келесі жолға түсіреді. Қарайтылған әріптерді пайдалану үшін мәтінді < B, >< / b> тегтерінің ортасына аламыз, көлбеу (курсив) әріптер үшін – < I,>, </ i>.Мысалы: Көрінетін мәтін, яғни мысалға 10 «А» сыныбы Информатика пәні HTML-де жазылуы: <HTML <HEA > <H3> 10 "А" сыныбы нформтика пәні </H3> </HEAD> <BODY> <P> <В > 10 "А" сыныбы нформатика пәні </ В> <P> < I> 10 "А" сыныбы нформатика пәні </ І> <P> <U> 10 "А" сыныбы нформатика пәні </U> <P> <S> 10 "А" сыныбы нформатика әні </S> <P> <TT> 10 "А" сыныбы нформатика пәні </TT> </BODY> </HTML> Нөмірленген тізімдер: Нөмірленген тізімдер белгіленген тізім тәрізді шығарылады, олар тек <О<UL> және </O <UL> (ordered list - реттелген тізім) тегтерімен қоршалады да, нәтижесінде тізім нөмірі ретінде бүтін сандар жазылады. Бір мысалды аздап түрлендіріп, нөмірлеп жазып шығайық: <HTML> <HEA > <TITLE> мы сал </TITLE> </HEA > <BODY text = green> <H2 ALIN = CENTER> Нөмірленген тізім жолдары </H2> <HR> < <UL> <L > Айдар; <L > Марат; <L > Айдос; <L > Жанна </L > </O<UL> <HR> </BODY> </HTML> Осы HTML тегтері жұмысы нәтижесінде мынадай тізім шығарылады:
Нөмірленбеген тізімдер: <UL> және </U<UL> (unordered list – реті жоқ тізім) тегте-рі арасында орналасқан мәтіндер нөмірленбей, бірақ белгіленіп жазылған тізімдер ретінде қарастырылады. Мұнда тізімнің әрбір жаңа элементін <LI> (list – ті зім) белгісінен бастап жазу қажет. <HTML> <HEA > <TІTLE> мысал </TІTLE> </HEA > <BODY text = green> <H2 ALIGN = CENTER> Маркерленген тізім жолдары </H2> <HR> <O <UL> <L > Айдар; <L > Марат; <L > Айдос; <L > Жанна </U<UL> <HR> </BODY> </HTML> Сырғымалы жолдар: <MARQUEE> және </MARQUEE> тегтері браузер терезесінде жолдың бір шетінен екінші шетіне жылжып отыратын «сырғымалы жол» жасайды. Осылардың кейбірінің мағыналары мен жазылу түрі төмендегідей болып келеді. ALІGN – «сырғымалы» мәтінді жолдың жоғарғы шетіне, ортасына немесе төменгі шетіне туралап орналастыру параметрін береді және ол мына мәндердің (сөздердің) біреуін қабылдайды: TOP, MІDDLE, BOTTOM. BGCOLOR – «сырғымалы жолдың» фон түсін анықтайды, он алтылық RGB форматында немесе ағылшынша белгілі бір түс аты беріледі. DІRECTІON – жол бойынша жылжу, яғни сырғу бағытын анықтайды, оның мүмкін мәндері: LEFT (солға), RІGHT (оңға) және оның мәні көрсетілмеген жағдайда, келісім бойынша LEFT мәні автоматты түрде іске қосылады. Екі жаққа да кезек-кезек сырғыту үшін BEHAVIOR=ALTERNATE атрибуты қолданылады. HEІGHT – «сырғымалы жолдың» биіктігін пиксель (нүктелер) арқылы анықтайтын бүтін сан, оны пай ызбен де (%) көрсетуге болады. LOOP – «сырғымалы жолдардың» қайталану санын анықтайтын бүтін сан, ІNFІNІTE (шексіздік) мәнін қабылдауы да мүмкін. SCROLLAMOUNT – жылжудың бір қадамында мәтіннің қанша пиксельге жылжитынын анықтайтын бүтін сан. SCROLLDELAY – екі сырғудың арасындағы интервалды миллисекундпен көрсететін бүтін сан. WІDTH – экрандағы «сырғымалы жолдың» енін пиксель арқылы анықтайтын бүтін сан, оны процентпен де (%) көрсетуге болады. <HTML> <HEA > <TІTLE> 3-1 мы сал </TІTLE> </HEA > <BODY text=red> <CENTER> <H2> сырғымалы жолдар </H2> <HR> <H3> <MARQUEE BGCOLOR= "yellow" DIRECTION = "RIG HT" SCROLLAMUNT = "10" SCROLLDELAY="200" WIDTH="90 "> Бұл – бірінші сырғымалы жол </MARQUEE> <P> <MARQUEE BGCOLOR= " green" DIRECTION = "LEFT" HEIGHT=30 SCROLLAMOUNT="10" SCROLLDELAY="100" W IDTH="90 "> Бұл – екінші сырғымалы жол </MARQUEE> </H3> <HR><H3> <MARQUEE BGCOLOR= "blue" BEHAVIOR=alternate SCROLLAMUNT = "10" SCROLLDELAY= "200" WITH="90"> Бұл – үшінші сырғымалы жол </MARQUEE> </CENTER> </BODY> </HTML> Практикалық жұмыс. Компьютерде орындайды. Тәжірибелік жұмыс. Берілген тапсырмаларды орындаңыз. 1-деңгей. 20-балл. 1-тапсырма. Жаңа жолға көшу ( абзац) тегін пайдаланып өлең жолын енгізу. Абайдың өлең жолын жазыңдар. Тапсырманы орындауға арналған нұқсаулық Сайттарыңның барлық файлдарын сақтайтын жеке папка құрыңдар. Блокнот (Notepad) программасын іске қосыңдар. <html> <head> <title> мы сал </title> </head> <body> <H1>Өлең</H1> <H2> Абай </H2> <P> Айттым сәлем, қаламқас, <BR> Cаған құрбан мал мен бас. <BR> Сағынғаннан сені ойлап <BR> Келер көзге ыстық жас. </P> <P> Көзімнің қарасы, < R> Көңілімнің санасы. <BR> Бітпейді іштегі, <BR> Ғашықтық жарасы. </P> </body> </html> Тапсырма. 2- деңгей . 30-балл
Тапсырма. 3- деңгей. 40-балл <HTML> <HEAD> <TITLE> Сабақ кестесі </TITLE> </HEAD> <BODY BGCOLOR=PINK <P ALIGN=CENTER> <FONT COLOR=RED SIZE=6 FACE=TIMES NEW ROMAN><B> САБАК КЕСТЕСЫ </B></FONT></P><BR> <TABLE BORDER=10 WIDTH=100% bgcolor=green> <TR BGCOLOR="AGUA" ALIGN = CENTER> <TD> Уақыты </TD> <TD> Дүйсенбі </TD> <TD> Сейсенбі </TD> <TD> Сәрсенбі </TD> </TR> <TR> <TD>8-30-9-50</TD> <TD> ОРЫС ТЫЛЫ </TD> <TD>ИНФОРМАТИКА</TD> <TD> КАЗ ТЫЛЫ</TD> </TR> <TR> <TD> 10-00-11-20</TD> <TD> АҒЫЛШЫН </TD> <TD>ТАРИХ</TD> <TD> МАТЕМАТИКА</TD> </TR> </TABLE> </BODY> </HTML> |
||
|
Сабақ бойынша бағалау-өлшеу материалдары, бағалау парақтары, жұмыс дәптері |
|||
|
Quiziz бағдарламасында тест тапсыру. Оқушыларға ссылка жіберіледі, сол ссылка арқылы тест сұрақтарына жауап беріледі. |
|||
|
6. Үйге тапсырма |
|||
|
Н1:§40 Практикум. Мәтінді форматтау. 5-тапсырма орындап келу. |
|||
|
Педагог |
|||
|
Т.А.Ә. __________ (қолы) |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
HTML. Мәтінді форматтау. ҚМЖ
HTML. Мәтінді форматтау. ҚМЖ
ОҚУ САБАҒЫНЫҢ ЖОСПАРЫ №
|
Модуль /пән атауы |
Информатика |
||
|
Сабақ тақырыбы |
HTML. Мәтінді форматтау. |
||
|
|||
|
Курс |
Оқу жылы |
Тобы |
Күні |
|
1 |
|
|
|
|
Сабақ түрі |
Тәжірибелік |
||
|
2. Мақсаты, міндеттері |
|||
|
|
HTML-де мәтінді форматтау тегтері, абзац енгізу тегтері, тізімдерді жазу тегтерінің түрлерін, сайтқа сырғымалы жолдар енгізу тәсілдерін білуде білімдерін арттыру. |
||
|
3.Оқу-жаттығу процесінде білім алушылар меңгеретін күтілетін нәтижелер және (немесе) кәсіби дағдылар тізбесі |
|||
|
1. 2. 3. |
мәтінді форматтау тегтерімен танысады; абзац енгізу тегтерін біледі; сайтқа сырғымалы жолдар енгізе алады; |
||
|
4. Қажетті ресурстар |
|||
|
Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер |
Салғараева Г.И, Базаева Ж.Б, Маханова А. «Информатика» Жалпы білім беру мектептің жаратылыстаны-математикалық бағдарламаның 10-сыныбына арналған оқулық. «Арман-ПВ» кітап дүкені. |
||
|
Техникалық құралдар, материалдар |
Компютер, интерактивті тақта, тақта,слайд |
||
|
5. Сабақтың барысы |
|||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуын түгелдеу. |
||
|
Үй тапсырмасын тексеру |
Сабақ Блум таксономиясы бойынша құрылады. Оқушыларды екі топқа бөлу: 1.Ақылды үй тобы. 2.StartUp тобы. Білу (15 балл) «Қар кесегі» әдісі. Әрбір топ окушылары басқа топтарға бағыттап параққа сұрақ жазып лақтырады. Үй тапсырмасын тексеруге сұрақтар беріледі. Сұрақтармен кезек-кезек алмасады. Ұжымдасып өз ойларымен бөлісе алады. Нақтылыққа үйренеді.
1.HTML тіліндегі тегтер қаншаға бөлінеді? 2.HTML-тегінің қолданылуы? 3.HEAD- тегінің қолданылуы? 4.BODY- тегінің қолданылуы? 5.HTML тілінде Web-бет құру үшін қандай қосымшаны қолданамыз жәнеде сақтау жолын айтыңыз? 6.HTML туралы мәліметтер? 7.Ақылды үй туралы мәлімет? 8.Ақылды үй датчиктері? 9.Startup түсінігі? 10.StartUp-тің қандай бағыттарда жұмыс жасайды? 11. Салыстырыңыз. Тегтермен атрибуттардың пайдаланылатын кезі және атқаратын қызметі. 12.Сканворд – 1-ді шешіңіз. 13. Сәйкестендіріңіз. Заттар интернеті мен StartUp 14. Сканворд – 2- ні шешіңіз. 15.Видео сұрақ. 16.Видео сұрақ. |
||
|
Жаңа тақырыпты түсіндіру |
Жаңа тақырып. HTML. Мәтінді форматтау. «Миға шабуыл» әдісі. Студентке сұрақ қою, проблеманы зерттеу арқылы ой-өрісін дамытады, ойын еркін жеткізеді. Пікірлерінің еркін айтылуы, ешқандай сынға ұшырамау керек, қағазға түсіріліп, талқылау жұмысы болады. Жаңа сабақ бастар алдында осы әдіс бойынша сұрақ қою арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашамын.
Мәтінді форматтау тегтері Құжатта тақырыптар <H>, </h> тегтерімен жасалады. Мысалы, <H1> Менің атым1 </H1> <H2> Менің атым2 </H2> <H3> Менің атым3 </H3> <H1> Менің атым4 </H1> <H2> Менің атым5 </H2> <H3> Менің атым6 </H3> <Hі> белгісі (мұндағы і – 1-ден 6-ға дейінгі бүтін сан) алты түрлі сатыдағы символдар мөлшерін таңдау мүмкіндігін береді. Бірінші сатыдағы тақырып – ең ірісі алтыншы сатыдағы – ең кішісі. Абзац енгізу үшін <P>, </ p> тегтері қолданылады, ал мәтіннің сол жақ, ортада немесе оң жақта орнату үшін align атрибуты пайда- ланылады. Мысалы, <P align = center> Менің бірінші бетім </ p> . Мұнда «Менің бірінші бетім» сөйлемі беттің ортасына орналасады Align атрибутының мәні left (сол жақ), right (оң жақ) болуы мүмкін. <FONT> тегінің көмегімен біз мәтіннің қарпін, көлемін, түсін белгілейміз. Ол үшін face, size, color атрибуттары пайдаланылады. Мысалы: <P align = center> <font face = Arial size = 5 color = blue> Менің бірінші бетім </font> . Мұнда arial қарпімен, көлемі 5-ке тең, көк түсті « енің бірінші бетім» деген сөйлем шығады. Жолды бөлу үшін <BR> тегін қолдануға болады. Мысалы: <P> Ана тілің – арың бұл, <BR> Ұятың боп тұр бетте </p> деген кодта <BR> тегі екінші сөйлемді келесі жолға түсіреді. Қарайтылған әріптерді пайдалану үшін мәтінді < B, >< / b> тегтерінің ортасына аламыз, көлбеу (курсив) әріптер үшін – < I,>, </ i>.Мысалы: Көрінетін мәтін, яғни мысалға 10 «А» сыныбы Информатика пәні HTML-де жазылуы: <HTML <HEA > <H3> 10 "А" сыныбы нформтика пәні </H3> </HEAD> <BODY> <P> <В > 10 "А" сыныбы нформатика пәні </ В> <P> < I> 10 "А" сыныбы нформатика пәні </ І> <P> <U> 10 "А" сыныбы нформатика пәні </U> <P> <S> 10 "А" сыныбы нформатика әні </S> <P> <TT> 10 "А" сыныбы нформатика пәні </TT> </BODY> </HTML> Нөмірленген тізімдер: Нөмірленген тізімдер белгіленген тізім тәрізді шығарылады, олар тек <О<UL> және </O <UL> (ordered list - реттелген тізім) тегтерімен қоршалады да, нәтижесінде тізім нөмірі ретінде бүтін сандар жазылады. Бір мысалды аздап түрлендіріп, нөмірлеп жазып шығайық: <HTML> <HEA > <TITLE> мы сал </TITLE> </HEA > <BODY text = green> <H2 ALIN = CENTER> Нөмірленген тізім жолдары </H2> <HR> < <UL> <L > Айдар; <L > Марат; <L > Айдос; <L > Жанна </L > </O<UL> <HR> </BODY> </HTML> Осы HTML тегтері жұмысы нәтижесінде мынадай тізім шығарылады:
Нөмірленбеген тізімдер: <UL> және </U<UL> (unordered list – реті жоқ тізім) тегте-рі арасында орналасқан мәтіндер нөмірленбей, бірақ белгіленіп жазылған тізімдер ретінде қарастырылады. Мұнда тізімнің әрбір жаңа элементін <LI> (list – ті зім) белгісінен бастап жазу қажет. <HTML> <HEA > <TІTLE> мысал </TІTLE> </HEA > <BODY text = green> <H2 ALIGN = CENTER> Маркерленген тізім жолдары </H2> <HR> <O <UL> <L > Айдар; <L > Марат; <L > Айдос; <L > Жанна </U<UL> <HR> </BODY> </HTML> Сырғымалы жолдар: <MARQUEE> және </MARQUEE> тегтері браузер терезесінде жолдың бір шетінен екінші шетіне жылжып отыратын «сырғымалы жол» жасайды. Осылардың кейбірінің мағыналары мен жазылу түрі төмендегідей болып келеді. ALІGN – «сырғымалы» мәтінді жолдың жоғарғы шетіне, ортасына немесе төменгі шетіне туралап орналастыру параметрін береді және ол мына мәндердің (сөздердің) біреуін қабылдайды: TOP, MІDDLE, BOTTOM. BGCOLOR – «сырғымалы жолдың» фон түсін анықтайды, он алтылық RGB форматында немесе ағылшынша белгілі бір түс аты беріледі. DІRECTІON – жол бойынша жылжу, яғни сырғу бағытын анықтайды, оның мүмкін мәндері: LEFT (солға), RІGHT (оңға) және оның мәні көрсетілмеген жағдайда, келісім бойынша LEFT мәні автоматты түрде іске қосылады. Екі жаққа да кезек-кезек сырғыту үшін BEHAVIOR=ALTERNATE атрибуты қолданылады. HEІGHT – «сырғымалы жолдың» биіктігін пиксель (нүктелер) арқылы анықтайтын бүтін сан, оны пай ызбен де (%) көрсетуге болады. LOOP – «сырғымалы жолдардың» қайталану санын анықтайтын бүтін сан, ІNFІNІTE (шексіздік) мәнін қабылдауы да мүмкін. SCROLLAMOUNT – жылжудың бір қадамында мәтіннің қанша пиксельге жылжитынын анықтайтын бүтін сан. SCROLLDELAY – екі сырғудың арасындағы интервалды миллисекундпен көрсететін бүтін сан. WІDTH – экрандағы «сырғымалы жолдың» енін пиксель арқылы анықтайтын бүтін сан, оны процентпен де (%) көрсетуге болады. <HTML> <HEA > <TІTLE> 3-1 мы сал </TІTLE> </HEA > <BODY text=red> <CENTER> <H2> сырғымалы жолдар </H2> <HR> <H3> <MARQUEE BGCOLOR= "yellow" DIRECTION = "RIG HT" SCROLLAMUNT = "10" SCROLLDELAY="200" WIDTH="90 "> Бұл – бірінші сырғымалы жол </MARQUEE> <P> <MARQUEE BGCOLOR= " green" DIRECTION = "LEFT" HEIGHT=30 SCROLLAMOUNT="10" SCROLLDELAY="100" W IDTH="90 "> Бұл – екінші сырғымалы жол </MARQUEE> </H3> <HR><H3> <MARQUEE BGCOLOR= "blue" BEHAVIOR=alternate SCROLLAMUNT = "10" SCROLLDELAY= "200" WITH="90"> Бұл – үшінші сырғымалы жол </MARQUEE> </CENTER> </BODY> </HTML> Практикалық жұмыс. Компьютерде орындайды. Тәжірибелік жұмыс. Берілген тапсырмаларды орындаңыз. 1-деңгей. 20-балл. 1-тапсырма. Жаңа жолға көшу ( абзац) тегін пайдаланып өлең жолын енгізу. Абайдың өлең жолын жазыңдар. Тапсырманы орындауға арналған нұқсаулық Сайттарыңның барлық файлдарын сақтайтын жеке папка құрыңдар. Блокнот (Notepad) программасын іске қосыңдар. <html> <head> <title> мы сал </title> </head> <body> <H1>Өлең</H1> <H2> Абай </H2> <P> Айттым сәлем, қаламқас, <BR> Cаған құрбан мал мен бас. <BR> Сағынғаннан сені ойлап <BR> Келер көзге ыстық жас. </P> <P> Көзімнің қарасы, < R> Көңілімнің санасы. <BR> Бітпейді іштегі, <BR> Ғашықтық жарасы. </P> </body> </html> Тапсырма. 2- деңгей . 30-балл
Тапсырма. 3- деңгей. 40-балл <HTML> <HEAD> <TITLE> Сабақ кестесі </TITLE> </HEAD> <BODY BGCOLOR=PINK <P ALIGN=CENTER> <FONT COLOR=RED SIZE=6 FACE=TIMES NEW ROMAN><B> САБАК КЕСТЕСЫ </B></FONT></P><BR> <TABLE BORDER=10 WIDTH=100% bgcolor=green> <TR BGCOLOR="AGUA" ALIGN = CENTER> <TD> Уақыты </TD> <TD> Дүйсенбі </TD> <TD> Сейсенбі </TD> <TD> Сәрсенбі </TD> </TR> <TR> <TD>8-30-9-50</TD> <TD> ОРЫС ТЫЛЫ </TD> <TD>ИНФОРМАТИКА</TD> <TD> КАЗ ТЫЛЫ</TD> </TR> <TR> <TD> 10-00-11-20</TD> <TD> АҒЫЛШЫН </TD> <TD>ТАРИХ</TD> <TD> МАТЕМАТИКА</TD> </TR> </TABLE> </BODY> </HTML> |
||
|
Сабақ бойынша бағалау-өлшеу материалдары, бағалау парақтары, жұмыс дәптері |
|||
|
Quiziz бағдарламасында тест тапсыру. Оқушыларға ссылка жіберіледі, сол ссылка арқылы тест сұрақтарына жауап беріледі. |
|||
|
6. Үйге тапсырма |
|||
|
Н1:§40 Практикум. Мәтінді форматтау. 5-тапсырма орындап келу. |
|||
|
Педагог |
|||
|
Т.А.Ә. __________ (қолы) |
|||
шағым қалдыра аласыз















