Материалдар / HTML. Web сайт жасау әдістері
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

HTML. Web сайт жасау әдістері

Материал туралы қысқаша түсінік
HTML
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
02 Наурыз 2023
362
3 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Модуль/пән атауы:

Информатика

Күні:

Оқытушының аты-жөні: Серік А.С.

25.11.22 ж

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны :

Сабақ тақырыбы

3D панорама және виртуалды тур

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаты

11.2.4.3 - бірінші тұлға көрінісі бар 3D панорама жасау (виртуалды тур)

Сабақ мақсаты

Виртуалды тур мен 3D панораманы жасауға арналған программалық жасақтаманы тандай отырып, бірінші тұлға көрінісі бар 3D панорама әзірлеу;

Бағалау критерийі:

  • Виртуалды тур мен 3D панорама өзара байланысын анықтайды.

  • Image Composite Editor программасын компьютерге орнатады.

  • Image Composite Editor программалық жасақтаманы тандай отырып, 3D панорама әзірлейді.

  • IMPORT, STITCH, CROP, EXPORT программа қадамдарын ажырата алады.


Сабақ барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Студенттің әрекеті

Ресурстар

Басы

5 мин


Студенттерді топқа бөлу QR код арқылы жүзеге асады.

«Сұрақ қорабы» әдісі

Алдынғы сабақ сұрақтарын prezi сайты арқылы қоямын.


















Студенттер оқытушының әр сұрағына жауап беріп белсенділігін танытады, өткен сабақтардағы теориялық білімді ойға түсіреді.





https://www.qr-code-generator.com




| Случайное колесо (wheelrandom.com)






https://prezi.com/p/edit/hrohokxafjco/




Сабақтың ортасы

10 мин






































15 мин






















10 мин

Сабақтың тақырыбын анықтау мақсатында «Кинометафора» әдісі бойынша Студенттерге ғаламтордан 3D панорама арқылы жасалынған видео ұсынылады.


Оқу мақсатын студенттер анықтайды.


1-тапсырма.

Топтық жұмыс


«Фишбоун» әдісі

Студенттерге 3D панорама және виртуалды тур тақырыбы бойынша өз бетімен оқу үшін уақыт беріледі. Берілген ақпараттың мазмұнын қаншалықты деңгейде түсінгенін байқау үшін постер қорғатамын және joyteka платформасында тапсырма беремін.


  1. Бірінші тұлға көрінісі бар 3D

панорама?

  1. Сфералық 3D панорамалардың артықшылығы көрсетіңіз?

  2. Жоғары сапалы панорамалар жасау үшін қандай ережелерді ұстану керек?

  3. Виртуалды тур мен 3D панорама қалай өзара байланысқан?


Дескриптор

Балл

3D панораманы және

жасау кезеңдерін постерге жазыңыз


(D)

50-54


Виртуалды тур және жасау процесінің үш кезеңін айтыңыз

(D+, C, C -)

55-69

Виртуалды тур мен 3D панорама қалай өзара байланысын көрсетіңіз


ҚБ: Студенттерді топ басшысы бағалайды.

2-тапсырма.

Жеке жұмыс

Практикалық тапсырма

Image Composite Editor программасын орнату үшін с3лмемеден програмасны алыныз. Image Composite Editor-да өз колледжіміздің 3D панорамасын көрсетілген фотопанорамаларды құру әдістерінің көмегімен тәжірибелік жұмысты жасау үшін беремін.



Дескриптор

Балл

Image Composite Editor программасын компьютерге орнатыңыз


(D+, C, C -)

55-69

New Panorama Image құрыңыз

- Панорамаға қажетті фото суреттерді таңдаңыз

- Бейнені Stitch желімдеу редакторлеуді жасаңыз

(B)

80-84

Image Composite Editor-да өз колледжіміздің 3D панорамасын әзірлеңіз Export жұмысты сақтап нәтижесін көрсетіңіз









ҚБ: Студенттерді топ басшысы бағалайды.

3-тапсырма.

Жұптық жұмыс

«Сиқырлы бөлме» әдісі

Joyteka платформасы арқылы жасалынған Image Composite Editor программасының 3D панорама құру кезінде қолданылатын қадамдар мен программаның құралдар тақтасы бойынша тапсырмаларды орындандар.




Дескриптор

Балл

Программа интерфейсін анықтаңыз

(B+)

85-89

IMPORT, STITCH, CROP, EXPORT программа қадамдарын ажыратыңыз

(A-, A)

90-100























ҚБ: Студенттерді топ басшысы бағалайды.



4-тапсырма.

Жеке жұмыс

«» әдісі

Студенттерге «Ауылшаруашылығын механикаландыру» мамандығы бойынша тренажер көмегімен комбайн айдап, егістікке виртуалды тур жасатып және сол арқылы жер жыртып, шөп шабамыз.




Студенттер видео арқылы сабақтың тақырыбын анықтайды.










Студенттер кітаптағы мәтін не туралы екенін білу үшін 5 минут көз жүгіртіп шығады. Тақырып бойынша түсінігін joyteka платформасында ұсынылған тапсырмаларға дұрыс жауап беру арқылы дәлелдейді.



















































Image Composite Editor программасын компьютерге орнатады. Image Composite Editor-да өз колледжіміздің 3D панорамасын жасайды.















































Студенттер сұрақтар жасырылған химия кабинетінде тәжірибелік жұмыстарды орындай отырып, тапсырмалардың шешімін табады.











Joyt https://joyteka.com/ru/100089160eka

















578тг - Сатып алу
Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!