Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Адам жанының құпиясы |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Нуралина А.Т |
|
|
Күні: 17.01.25 |
|
|
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
І.Жансүгіров «Құлагер» поэмасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.1.3.1 көркем шығарманың идеясына сай кейіпкерлер жүйесін анықтау; 9.2.3.1 шығармадағы әдеби тілді құбылту мен айшықтаудың (троп пен фигура) түрлерін талдай отырып, автор стиліне баға беру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарма мазмұны арқылы кейіпкерлерді анықтайды; Шығармадағы троп түрлерін талдайды; Автор стиліне баға береді |
|
|
|
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі.
Өткенді қайталау
Ой қозғау Сабақтың басы
Сабақ соңы
|
Сабаққа дайындық жүргізу. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру “Гүлмен тілек” әдісі арқылы оқушылар бір-біріне жақсы тілек айту Сынып оқушыларын www.classtools.net/ топқа бөлеміз. «Үміт» «Сенім» «Арман»
Берілген OR арқылы өткенді қайталайық
Бейнероликті тамашалап, өз ойларыңмен бөлісіңдер.
Сабақтың мақсатын түсіндіреді 1-тапсырма. «Концептуалды кестені» толтыра отырып, кейіпкерлер жүйесін анықтаңдар. Шығармадағы кейіпкердің атын, қасиетін анықтап, өз тарапынан кейіпкерге баға бер.
3-тапсырма. https://learningapps.org/ сайтты арқылы сұрақтарға жауап бер
4-тапсырма Жеке жұмыс «Ыстық орындық» әдісі арқылы автор стиліне баға беріңдер
|
Ойын ойнайды Топқа бөлінеді
Сұрақтарға жауап береді Өткенді қайталайды
Өз ойын айтады
Кейіпкерлер жүйесін анықтайды; Кейіпкерге баға береді;
Құлагерді бейнелеудегі ақынның қолданған айшықты сөздерін теріп жазады.
Сұрақтарға жауап береді
Ойын еркін жеткізеді |
Бас бармақ әдісі арқылы Ризашылық білдіреді
«Бі ауыз сөз» әдісі
Қол шапалақтау арқылы
«Микрафон» әдісі
«Дейін/ кейін» әдісі арқылы «Үш Қ әдісі» әдісі арқылы Қолжетімді Қызықты Қиын
|
гүлдер слайд
топ аты жазылған қиындылар
Интерактив-ті тақта https://www.youtube.com/watch?v=4Pol3dv5UoI
Кесте
кесте
https://learningapps.org/38619760
|
|
Кері байланыс
Бағалау
Үйге тапсырма |
Бағалау парағына бағалайды
Авторға хат жазыңдар
|
Өз ойларын жазады
Бағалайды
орындайды |
«Қоржындар сыры» әдісі арқылы
Бағалау парағы |
стикер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
І.Жансүгіров «Құлагер» поэмасы
І.Жансүгіров «Құлагер» поэмасы
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Адам жанының құпиясы |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Нуралина А.Т |
|
|
Күні: 17.01.25 |
|
|
|
Сынып: 9 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
І.Жансүгіров «Құлагер» поэмасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
9.1.3.1 көркем шығарманың идеясына сай кейіпкерлер жүйесін анықтау; 9.2.3.1 шығармадағы әдеби тілді құбылту мен айшықтаудың (троп пен фигура) түрлерін талдай отырып, автор стиліне баға беру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарма мазмұны арқылы кейіпкерлерді анықтайды; Шығармадағы троп түрлерін талдайды; Автор стиліне баға береді |
|
|
|
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі.
Өткенді қайталау
Ой қозғау Сабақтың басы
Сабақ соңы
|
Сабаққа дайындық жүргізу. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру “Гүлмен тілек” әдісі арқылы оқушылар бір-біріне жақсы тілек айту Сынып оқушыларын www.classtools.net/ топқа бөлеміз. «Үміт» «Сенім» «Арман»
Берілген OR арқылы өткенді қайталайық
Бейнероликті тамашалап, өз ойларыңмен бөлісіңдер.
Сабақтың мақсатын түсіндіреді 1-тапсырма. «Концептуалды кестені» толтыра отырып, кейіпкерлер жүйесін анықтаңдар. Шығармадағы кейіпкердің атын, қасиетін анықтап, өз тарапынан кейіпкерге баға бер.
3-тапсырма. https://learningapps.org/ сайтты арқылы сұрақтарға жауап бер
4-тапсырма Жеке жұмыс «Ыстық орындық» әдісі арқылы автор стиліне баға беріңдер
|
Ойын ойнайды Топқа бөлінеді
Сұрақтарға жауап береді Өткенді қайталайды
Өз ойын айтады
Кейіпкерлер жүйесін анықтайды; Кейіпкерге баға береді;
Құлагерді бейнелеудегі ақынның қолданған айшықты сөздерін теріп жазады.
Сұрақтарға жауап береді
Ойын еркін жеткізеді |
Бас бармақ әдісі арқылы Ризашылық білдіреді
«Бі ауыз сөз» әдісі
Қол шапалақтау арқылы
«Микрафон» әдісі
«Дейін/ кейін» әдісі арқылы «Үш Қ әдісі» әдісі арқылы Қолжетімді Қызықты Қиын
|
гүлдер слайд
топ аты жазылған қиындылар
Интерактив-ті тақта https://www.youtube.com/watch?v=4Pol3dv5UoI
Кесте
кесте
https://learningapps.org/38619760
|
|
Кері байланыс
Бағалау
Үйге тапсырма |
Бағалау парағына бағалайды
Авторға хат жазыңдар
|
Өз ойларын жазады
Бағалайды
орындайды |
«Қоржындар сыры» әдісі арқылы
Бағалау парағы |
стикер |
шағым қалдыра аласыз





















