|
Қысқа мерзімді жоспары |
|||||||
|
Бөлім |
IV БӨЛІМ IT Startup |
||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жаңыл Қайсарқысы |
||||||
|
Күні |
|
||||||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
IT Srartup және жарнама |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.2.1 Startup (стартап)
түсінігін баяндау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
- -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
||||||
|
жасампаздық және жаңашылдық құндылығы |
Дәйек сөз – Өнерлі бала өрге жүзер - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 10 мин Сабақтың ортасы 10 мин 20 мин Сабақтың соңы 5 мин |
Ұйымдастыру кезені Ой сергіту жаттығуы. Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі. Өткен тақырыпты қайталау Жаңа сабақ: Жарнамалық үндеу – нақты обьектісі бар дайын жарнамалық өнім, оның көмегімен жарнама беруші өз кленттеріне жүгінеді. Жарнамалық үндеудің қалай жасалатындығы жарнама науқанының табыстылығына байланыст. Әрбір өтінішті бірреттік өнім ретінде емес, фирманың көпқырлы бейнесіне үлес ретінде қарастыру керек. Жарнама- қандай да бір компанияның атынан идеяларды, тауарларды, қызметтерді ұсыну және жылжыту. Жарнама-нақты көрсетілген қаржыландыру көзі бар ақпаратты таратудың ақылы құралдары арқылы жүзеге асырылатын коммуникацияның белгілі бір функциясы.
Жұптық жұмыс
Жеке жұмыс
Бағалауларыңызды көрсетіңіздер. Үйге тапсырма: Интернеттен қосымша дерек көздерден насихаттау кешені жайлы ақпарат тауып жазыңдар. |
Оқушылар сабаққа дайындалады топ болып сұрақтарға жауап іздейді. Топқа бөлініп отырады. Әрқайсының өзіңізге тиесілі балдарыңызды бақылап қойып оытрыңыздар. Дискриптер: -топпен талдап салсытыру тапсырмасын дәптерге орындайды. Дискриптер: -Жұппен талдап салсытыру тапсырмасын дәптерге орындайды. Дискриптер: -компьютеде орындайды -платформамен жұмыс -табысты стартап талдап жазады; -айырмашылығын жазады; |
Үш шапалақ Ауызша мадақтау -адал болу керек; 3/балл 3/балл 4/балл Жалпы балл 10 балл Қосымша мәліметтер іздеу |
Қосымшамен танысады, Смартфон Слайд |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
IT Srartup және жарнама
IT Srartup және жарнама
|
Қысқа мерзімді жоспары |
|||||||
|
Бөлім |
IV БӨЛІМ IT Startup |
||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жаңыл Қайсарқысы |
||||||
|
Күні |
|
||||||
|
Сынып 11 |
Қатысушалыр саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы: |
IT Srartup және жарнама |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.2.1 Startup (стартап)
түсінігін баяндау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
- -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
||||||
|
жасампаздық және жаңашылдық құндылығы |
Дәйек сөз – Өнерлі бала өрге жүзер - мақсат қоя білу және оған қол жеткізу; -өзгерістер мен жаңашылдыққа дайын болу; - иновацияларды пайдалаудажауапкершілікпен қарау; |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы 10 мин Сабақтың ортасы 10 мин 20 мин Сабақтың соңы 5 мин |
Ұйымдастыру кезені Ой сергіту жаттығуы. Ой қозғау. «Миға шабуыл» әдісі. Өткен тақырыпты қайталау Жаңа сабақ: Жарнамалық үндеу – нақты обьектісі бар дайын жарнамалық өнім, оның көмегімен жарнама беруші өз кленттеріне жүгінеді. Жарнамалық үндеудің қалай жасалатындығы жарнама науқанының табыстылығына байланыст. Әрбір өтінішті бірреттік өнім ретінде емес, фирманың көпқырлы бейнесіне үлес ретінде қарастыру керек. Жарнама- қандай да бір компанияның атынан идеяларды, тауарларды, қызметтерді ұсыну және жылжыту. Жарнама-нақты көрсетілген қаржыландыру көзі бар ақпаратты таратудың ақылы құралдары арқылы жүзеге асырылатын коммуникацияның белгілі бір функциясы.
Жұптық жұмыс
Жеке жұмыс
Бағалауларыңызды көрсетіңіздер. Үйге тапсырма: Интернеттен қосымша дерек көздерден насихаттау кешені жайлы ақпарат тауып жазыңдар. |
Оқушылар сабаққа дайындалады топ болып сұрақтарға жауап іздейді. Топқа бөлініп отырады. Әрқайсының өзіңізге тиесілі балдарыңызды бақылап қойып оытрыңыздар. Дискриптер: -топпен талдап салсытыру тапсырмасын дәптерге орындайды. Дискриптер: -Жұппен талдап салсытыру тапсырмасын дәптерге орындайды. Дискриптер: -компьютеде орындайды -платформамен жұмыс -табысты стартап талдап жазады; -айырмашылығын жазады; |
Үш шапалақ Ауызша мадақтау -адал болу керек; 3/балл 3/балл 4/балл Жалпы балл 10 балл Қосымша мәліметтер іздеу |
Қосымшамен танысады, Смартфон Слайд |
|||
шағым қалдыра аласыз

















