|
Тарау/Бөлім Жай бөлшектер |
« Қазақстан жалпы білім беретін мектеп» КММ Пән мұғалімі: Курбанова С |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Күні: |
10.11.2025 |
|||||
|
Сынып: 5 В |
Қатысқаны: |
Қатыспағаны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жай бөлшектерді қосу және азайту |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.2.18 бөлімдері әртүрлі бөлшектерді қосу және азайтуды орындау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Білім алушылар бөлімдері әртүрлі бөлшектерді қосу және азайту ұғымымен танысады; |
|||||
|
Құндылықтар: Әділдік пен Жауапкершілік |
Әділ шешім қабылдауға, шыншылдыққа тәрбиелеу. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут Жеке жұмыс 10 минут
Жұптық жұмыс 10 минут Топтық жұмыс 15 минут |
I.Ұйымдастыру кезеңі 1.Оқушыларды ұйымдастыру; Топқа бөлу « Айна» әдісі Үй жұмысын тексеру №504
1) ІІ. Есептер шығару «Scan me» әдісі А деңгейі № 503
№ 504
Жер
шарының №506
Домбыраның басы
(құлағы) В деңгейі №509
C деңгейі № 522
«ГЕКСАГОН» ӘДІСІ № 511
«Random Number Generator» әдісі №512
Ыдыстағы
сүттің № 517
Марат екі балық
аулап алды. Бірінші балықтың массасы
|
Амандасады QAZ MATH топқа бөлгені бойынша өз топтарына орналасады Оқушылар « айна» әдісі бойынша жұптасып, бір-біріне қарама-қарсы партада отырады. Олардың біреуі бет-әлпетімен әртүрлі қимылдар жасайды, ал екіншісі оқушы сол қимылды айна секілді қайталайды. Үй жұмысын интерактивті тақтаға қарап тексереді. Дескриптор№ 503/506/509/522
№504
Дескриптор
Дескриптор
Дескриптор
|
«Тамаша!», «Жарайсыңдар!» Гитара әдісімен бағалау ҚБ (2балл) ҚБ (4 балл) ҚБ (4 балл) |
Слайд интерактивті тақтаға 3d стикерге Qr код парақтары Слайд интерактивті тақта Оқулық 5 сынып математика Үлестірмек гексагон парақтары Слайд интерактивті тақта Оқулық 5 сынып математика |
||
|
Сабақтың аяғы 5 минут Рефлексия |
III.Cабақты қорытындылау Кері байланыс 3d стикері арқылы кері байланыс Үйге тапсырма №505 |
3 Барлығы түсінікті __
Т
М Салып суреттің үстіне су тигізеді |
« Мадақтау сөз» арқылы бағалау |
|
||
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Жай бөлшектерді қосу және азайту
|
Тарау/Бөлім Жай бөлшектер |
« Қазақстан жалпы білім беретін мектеп» КММ Пән мұғалімі: Курбанова С |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Күні: |
10.11.2025 |
|||||
|
Сынып: 5 В |
Қатысқаны: |
Қатыспағаны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жай бөлшектерді қосу және азайту |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
5.1.2.18 бөлімдері әртүрлі бөлшектерді қосу және азайтуды орындау; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Білім алушылар бөлімдері әртүрлі бөлшектерді қосу және азайту ұғымымен танысады; |
|||||
|
Құндылықтар: Әділдік пен Жауапкершілік |
Әділ шешім қабылдауға, шыншылдыққа тәрбиелеу. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут Жеке жұмыс 10 минут
Жұптық жұмыс 10 минут Топтық жұмыс 15 минут |
I.Ұйымдастыру кезеңі 1.Оқушыларды ұйымдастыру; Топқа бөлу « Айна» әдісі Үй жұмысын тексеру №504
1) ІІ. Есептер шығару «Scan me» әдісі А деңгейі № 503
№ 504
Жер
шарының №506
Домбыраның басы
(құлағы) В деңгейі №509
C деңгейі № 522
«ГЕКСАГОН» ӘДІСІ № 511
«Random Number Generator» әдісі №512
Ыдыстағы
сүттің № 517
Марат екі балық
аулап алды. Бірінші балықтың массасы
|
Амандасады QAZ MATH топқа бөлгені бойынша өз топтарына орналасады Оқушылар « айна» әдісі бойынша жұптасып, бір-біріне қарама-қарсы партада отырады. Олардың біреуі бет-әлпетімен әртүрлі қимылдар жасайды, ал екіншісі оқушы сол қимылды айна секілді қайталайды. Үй жұмысын интерактивті тақтаға қарап тексереді. Дескриптор№ 503/506/509/522
№504
Дескриптор
Дескриптор
Дескриптор
|
«Тамаша!», «Жарайсыңдар!» Гитара әдісімен бағалау ҚБ (2балл) ҚБ (4 балл) ҚБ (4 балл) |
Слайд интерактивті тақтаға 3d стикерге Qr код парақтары Слайд интерактивті тақта Оқулық 5 сынып математика Үлестірмек гексагон парақтары Слайд интерактивті тақта Оқулық 5 сынып математика |
||
|
Сабақтың аяғы 5 минут Рефлексия |
III.Cабақты қорытындылау Кері байланыс 3d стикері арқылы кері байланыс Үйге тапсырма №505 |
3 Барлығы түсінікті __
Т
М Салып суреттің үстіне су тигізеді |
« Мадақтау сөз» арқылы бағалау |
|
||
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 
+
=
+
= 

шағым қалдыра аласыз



№


