|
Мектеп: Абай ГМ Күні: Мұғалімнің аты-жөні Сынып: 11 Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ж.Аймауытов «Ақбілек» романы |
||||||||||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары |
«Ақбілек» романындағы әлеуметтік жағдай, өмір шындығын білу. Ақбілек образының ұлттық сипатын ашады, кейіпкерлерге мінездеме, портрет бере алу |
||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлығы: Өмірі мен қоғамдық қызметі туралы біледі. Көпшілігі:. Ақбілек» романындағы әлеуметтік жағдай, өмір шындығын біледі Кейбірі: Ақбілек образының ұлттық сипатын ашады, кейіпкерлерге мінездеме, портрет бере алады |
||||||||||
|
Бағалау критерийлері: |
*тақырып жайында айтады Мәтінді түсінеді. Тапсырмалар орындайды. |
||||||||||
|
Коммуникативтік дағдылар |
Білу,түсіну, қолдану |
||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Талдау, жинақтау, бағалау |
||||||||||
|
Тілдік мақсат пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер |
|
||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Рухани жаңғыру- ұлттық кодымызды сақтау |
||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Жаратылыстану, тарих әдебиет |
||||||||||
|
Алдыңғы оқу |
Шешендік туралы оқушылар біледі. |
||||||||||
|
Жоспар |
|||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Сабақта жоспарланған жаттығулар |
Ресурстар |
|||||||||
|
Басталуы 2 минут |
Сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу « |
|
|||||||||
|
Ортасы Жаңа сабақ: 29 минут |
Шығарманың басты кейіпкерлері
Балташ Ақбілек Тапсырма.Жаңа білімді меңгеру кезінде,INSERT әдісі арқылы төмендегі кестені толтырады
Мағынасын ашады «Теріп алу» стратегиясы Дескриптор Мәтінді сканерлеп оқиды, Мәтіннен негізгі ақпараттарды теріп жазады «Оян, қазақ»жинағы өлеңдеріндегі азаттық идеясын түсінеді, талдайды |
|
|||||||||
|
Соңы. Рефлексия 4 минут |
Кері байланыс Рефлексия (оқушы рефлексиясы). Бүгін мен сабақта ......................... орындай алдым. Маған қиын болғаны ............................................... . Келесі жолы .................................... ескеруім керек. Үйге тапсырма 14-тапсырма . |
Сабақтан алған әсерлерін сұраққа жауап беру арқылы жеткізеді. |
|||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Оқушылардың оқуға деген қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін сабақта әр түрлі тапсырмалар, топтық, әдістері арқылы сараланған тапсырмалар беріледі. |
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Әр тапсырмадан кейін қалыптастырушы бағалау жүзеге асады. |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКT-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
|||||||||
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралаушаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
||||||||||
|
|
|||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |
|||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ж.Аймауытов «Ақбілек» романы
|
Мектеп: Абай ГМ Күні: Мұғалімнің аты-жөні Сынып: 11 Қатысқандар: Қатыспағандар: |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ж.Аймауытов «Ақбілек» романы |
||||||||||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары |
«Ақбілек» романындағы әлеуметтік жағдай, өмір шындығын білу. Ақбілек образының ұлттық сипатын ашады, кейіпкерлерге мінездеме, портрет бере алу |
||||||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлығы: Өмірі мен қоғамдық қызметі туралы біледі. Көпшілігі:. Ақбілек» романындағы әлеуметтік жағдай, өмір шындығын біледі Кейбірі: Ақбілек образының ұлттық сипатын ашады, кейіпкерлерге мінездеме, портрет бере алады |
||||||||||
|
Бағалау критерийлері: |
*тақырып жайында айтады Мәтінді түсінеді. Тапсырмалар орындайды. |
||||||||||
|
Коммуникативтік дағдылар |
Білу,түсіну, қолдану |
||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Талдау, жинақтау, бағалау |
||||||||||
|
Тілдік мақсат пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер |
|
||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Рухани жаңғыру- ұлттық кодымызды сақтау |
||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Жаратылыстану, тарих әдебиет |
||||||||||
|
Алдыңғы оқу |
Шешендік туралы оқушылар біледі. |
||||||||||
|
Жоспар |
|||||||||||
|
Жоспарланған уақыт |
Сабақта жоспарланған жаттығулар |
Ресурстар |
|||||||||
|
Басталуы 2 минут |
Сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу « |
|
|||||||||
|
Ортасы Жаңа сабақ: 29 минут |
Шығарманың басты кейіпкерлері
Балташ Ақбілек Тапсырма.Жаңа білімді меңгеру кезінде,INSERT әдісі арқылы төмендегі кестені толтырады
Мағынасын ашады «Теріп алу» стратегиясы Дескриптор Мәтінді сканерлеп оқиды, Мәтіннен негізгі ақпараттарды теріп жазады «Оян, қазақ»жинағы өлеңдеріндегі азаттық идеясын түсінеді, талдайды |
|
|||||||||
|
Соңы. Рефлексия 4 минут |
Кері байланыс Рефлексия (оқушы рефлексиясы). Бүгін мен сабақта ......................... орындай алдым. Маған қиын болғаны ............................................... . Келесі жолы .................................... ескеруім керек. Үйге тапсырма 14-тапсырма . |
Сабақтан алған әсерлерін сұраққа жауап беру арқылы жеткізеді. |
|||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Оқушылардың оқуға деген қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін сабақта әр түрлі тапсырмалар, топтық, әдістері арқылы сараланған тапсырмалар беріледі. |
Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Әр тапсырмадан кейін қалыптастырушы бағалау жүзеге асады. |
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКT-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
|||||||||
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралаушаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
||||||||||
|
|
|||||||||||
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |
|||||||||||
шағым қалдыра аласыз
Мейірімділік» тренингі.


