Қысқамерзімді жоспар
|
Бөлім: |
ҮІ бөлім. Ғаламтор ғаламаты. Морфология |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кауезова А.С |
|
Күні: |
08.01.24ж |
|
Сыныбы: 7б |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бүкіл әлемдік желі-ғаламор |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.3.1 тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, ұсынылған ақпарат бойынша факті мен көзқарасты ажырата білу, 7.2.1.1 мәтіндік және графиктік ақпаратты интерпретациялау |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 7 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру . |
Оқулық, жұмыс дәптерлері
|
||
|
Жаңа сабаққа кіріспе
|
(Ұ) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. Бір-біріне сұрақтар қояды. Сыныптастырының пікірін толықтырады. Өз ойымен бөліседі.
|
Оқушылар үй тапсырмасын айтады. Мұғалімнің қойған сұрақтарға жауап береді. Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсінеді. Дәптерге жазады. |
ҚБ:«Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру |
. |
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 26 мин. Жаңа сабақты бекіту |
1-тапсырма. Сұрақтар қою арқылы сабақты ашып толық түсіндіреді 2-тапсырма. Мәтінді тыңдап, мазмұнын дәптерге жазады. 3-тапсырма. Топтарға бөліп, мәтінді оқып,тұйық етістіктің ережесімен таныстырамыз..
«Миллион кімге бұйырады» жаңа сабақты бекіту сұрақтары. |
Оқушылар тапсырманы орындайды.
Мәтінді тыңдайды. Дәптерге жазады. Сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор - Мәтінді тыңдап, мазмұнын дәптерге жазады. 3б Дескриптор: -мәтінді оқиды. -магынасын талдайды. -өз ойын айтады. 3б Дескриптор:- -шығарма сюжетін біледі; -композициялық құрылымына талдай алады. 3б |
Оқулық, жұмыс дәптерлер |
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
«Padlt.com» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын тыңдайды. |
Оқушылар бүгінгі сабақтың мақсаты, тақырыбы бойынша өз ойын айту арқылы сабаққа қорытынды жасайды. |
|
|
|
Бөлім: |
Толғауы тоқсан қызыл тіл |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кауезова А.С |
|
Күні: |
05.12.23ж |
|
Сыныбы: 7б |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Жамбыл Жабаев «Зілді бұйрық» өлеңі |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
7.1.1.1. Әдеби шығарма сюжетінің құрамдас бөлшектерін талдау; 7.2.1.1. Шығармадағы эпизодтар мен бейнелерді салыстыру. |
|
Сабақтың мақсаты: |
«Зілді бұйрық» өлеңі сюжетінің құрамдас бөлшектерін талдау, өлеңдегі эпизодтар мен бейнелерді салыстыру |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 7 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру . |
Оқулық, жұмыс дәптерлері
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе
|
(Ұ) «Ми қозғау» әдісі арқылы жаңа сабақты ұжымдық талқылау. Ж.Жабаев суреті ілінеді.(Суреттің үстіне сұрақтар жасырылады) 1.Айтыстар мазмұнына қарай нешеге бөлінеді?
2.Айтыс қандай мәселелерді
қозғады? 4.С.Аронұлына «Менің пірім Сүйенбай» деп кім баға берген? 5. Сүйенбаймен айтысқан қырғыз ақыны кім? |
Оқушылар үй тапсырмасын айтады. Мұғалімнің қойған сұрақтарға жауап береді. Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсатын түсінеді. Дәптерге жазады. |
ҚБ:«Жарайсың!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру |
. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 26 мин. Жаңа сабақты бекіту |
Видеоролик көрсетіледі. 1-тапсырма (жеке жұмыс) Өлең мазмұны бойынша жоспар құру. 2- тапсырма (жұптық жұмыс) Берілген эпизодтарға бейнелерді анықтап, олардың іс- әркетін өзара салыстыру. 3-тапсырма (топтық жұмыс) Әдеби шығарма сюжетінің композициялық құрылымына талдау.
|
Оқушылар тапсырманы орындайды. Өлеңді оқиды. Жоспар құрады. Шығарма сюжетін біледі. Іс-әрекеттерін салыстырады. Шығарма сюжетінің композициялық құрылымына талдайды. Сұрақтарға жауап береді. |
Дескриптор -Өлең мазмұнын біледі: -жоспар құрады. 3б «Тау шыңы» бағалау Дескриптор: -Шығарма эпизодтын анықтайды; -салыстыра алады. 2б Дескриптор:- -шығарма сюжетін біледі; -композициялық құрылымына талдай алады. 3б |
Оқулық, жұмыс дәптерлер |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Кауезова Айзада СактагановнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Жамбыл Жабаев "Зілді бұйрық" өлеңі
Тақырып бойынша 22 материал табылды
Жамбыл Жабаев "Зілді бұйрық" өлеңіМатериал туралы қысқаша түсінік
Мұғалімге арналған дайын қмж .
Материалдың қысқаша нұсқасы
Қысқамерзімді жоспар
Сабақтың барысы:
Сабақтың барысы:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













